Nowe kamery Panasonic'a HDC-SD700, Tm700, HS700

R@F

New member
Na ps3 to chyba co 3tyg jest update systemu. Tak rzadko ja ostatnio wlaczam ze za kazdym razem mam upd. ;)
PS3 odtwarza 50p, telewizor prelacza sie na 1080p ale konsola po chwili sie dlawi. Odtwarzacz pokazuje w porywach bitrate rzedu 37Mbit/s :shock:
Kamerke zamowilem, moze do soboty dojdzie. Narazie studiuje sample :)
Podaj linka do tej baterii co kupiles.

Acha, moze ktos wie - dlaczego Panasonic nie dodal trybu 1080p 50i 24Mbit? Ciekawe jak moj Canon HG20 w trybie 50i/24Mbit wypadnie w konfrontacji z Panasa 17Mbit.
 

posejdon82

New member
Czy do xx700 można podłączyć po USB zewnętrzny dysk twardy celem zgrania materiału?


Bezposrednio do kamery nie da rady podlaczyc zadnego dysku celem zgrania, mozna podlaczyc kamere do komputera lub laptopa i zgrac na dodatkowy dysk wenetrzny lub zewnetrzny,Mozna uzywac dolaczonego oprogramowania lub mozna wejsc bezposrednio manualnie do podfolderow i przekopiowac nagrane pliki.
 

aztec

New member
Bezposrednio do kamery nie da rady podlaczyc zadnego dysku celem zgrania, mozna podlaczyc kamere do komputera lub laptopa i zgrac na dodatkowy dysk wenetrzny lub zewnetrzny,Mozna uzywac dolaczonego oprogramowania lub mozna wejsc bezposrednio manualnie do podfolderow i przekopiowac nagrane pliki.

Dzięki!
W sumie szkoda, że kamera tej klasy nie posiada takiej możliwości. Sony cx305, którą pierwotnie zamierzałem kupić miała tę funkcję.
PS
Aku chodzi?
 

Aptos

New member
odtwarzanie

Witam, mam Panasonica tm700 juz od paru miesiecy, wszystko jest cacy, ale mam pewien problem odnosnie odtwarzania filmów. Jak odtwarzam filmy kamera>hdmi>tv wszystko jest ok obraz swietny, ale jak zgram filmiki na kompa i otwieram to juz lipa:( obraz nie jest ten sam, mam matryce full hd,tzn film sie nie zacina chodzi płynnie, ale brakuje tej jakości jaka jest prosto z kamery, jak podłączam kompa do tv poprzez hdmi, taki sam obraz jak na kompie, wie ktos moze dlaczego jest taka róznica pomiedzy obrazem odtwarzanym bezpośrednio z kamery a z kompa?
pozdrawiam
 

krissk

New member
Witam! Też mam Panasonica ale model TM60 i powiem ci że też zauważyłem że obraz bezpośrednio z kamery jest najlepszy, pewnie kamera ma jakieś specjalne filtry wbudowane, dodam że mam odtwarzacz multimedialny Asus Oplay i też obraz jest troszkę gorszy niż z kamery ale dużo lepszy niż z kompa. Mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi: czy jeśli coś nagrałem na kamerze jakiś czas temu i zrzuciłem na kompa, zmontowałem to czy da się to wrzucić na kamerę spowrotem i odtworzyć bezpośrednio z kamery ? Próbowałem tak ale nie widzi pliku kamera.
 

Aptos

New member
odtwarzanie avchd

mi chodzi o to, ze te same surowe pliki z kamery wygladaja inaczej odtworzone z kamery, a inaczej na kompie:( różnica jest b. duza. Ma ktos jakis pomysł?
 

Jacek144

New member
Ja mam-nie odtwarzać na kompie.Komp służy do innych celów. Teraz z kompa prawie wszyscy chcą zrobić sprzęt do wszystkiego,nawet do parzenia kawy.
Nie pasuje na kompie? Oglądać na TV i nie marudzić. Monitor a TV to różne zupełnie sprzęty i tyle.
 

Aptos

New member
odtwarzanie avchd

Wiesz wszystko spoko, a jak to mam niby odtworzyć na tv nie uzywając kompa? siłą sugestii? nie kazdy ma dysk multimedialny, albo ps3..... a tak na marginesie jakby mi komp kawe parzył... to była by bajka hehe o robieniu laski nie wspominając:)
 
Ostatnia edycja:

Galczych

New member
U mnie na kompie filmy wygladaja akurat lepiej niz z kamery, gdyz na tak malym ekranie nie widze zadnych wad obrazu(matryca 1280x800). nawet ciezko rozroznic 50p i 50i
Natomiast podlaczając laptopa do tv obraz wyglada dużo gorzej gdyż laptop ma bardzo slabej jakosci wyjscie hdmi (nawet DVD wyglada gorzej niz ze stacjonarki). (ponadto sprawdzalem na zdjeciach i stary laptop po VGA duzo lepiej wyswietlal zdjecia niz nowy po HDMI) Po przegraniu na bluray i przeksztalceniu obrazu na 25p oprocz plynnosci z odleglosci 2,5m na 55calach prawie nie widze roznicy w filmie z kamery i z plyty pomimo tego ze obraz jest juz przekodowywany.
Niewiem jak jest teraz, ale kiedys karty ati mialy duzo lepsza jakosc odbioru niz nvidiii(za czasow analogowych). Teraz pewnie wszyscy tną koszty.
 

R@F

New member
Wiesz wszystko spoko, a jak to mam niby odtworzyć na tv nie uzywając kompa? siłą sugestii? nie kazdy ma dysk multimedialny, albo ps3..... a tak na marginesie jakby mi komp kawe parzył... to była by bajka hehe o robieniu laski nie wspominając:)

A jaki to problem? Dostales chyba z kamera zestaw kabli do podlaczenia do TV?
 

Aptos

New member
Nie no serio kable były w zestawie? że też na to nie wpadłem! Rozumiem, że wszystkie swoje filmy trzymasz na kamerze? a co robisz jak ci się miejsce kończy? zrzucasz na kompa, a potem jak rodzina przychodzi, albo chcesz komuś pokazać film to zrzucasz ponownie na kamerę? hmmm ja myślałem, że skoro w kompie jest hdmi to łatwiej będzie go do tv podłączyć, no ale cóż może jestem w błędzie. Poza tym jak odtwarzasz film obrobiony np w vegasie? też z kamery?
 

posejdon82

New member
Witam mam pytanie do posiadaczy tm 700, Mam maly problem z kamera, kilka razy zdazylo sie tak iz kamera podczas kamerowania, robienia fotek ogolnie uzytkowania "zablokowala sie"tzn nie moglem nic zrobic..ani jej nagrywac, robic zdjec nawet nie moglem jej wylacyz przyciskiem power.Swiecila sie caly czas czerwona kontrolka acces od pamieci flash.Jedyne co pomoglo to wysuniecie baterii i odlaczenie kamery od zasilania.Kompletnie nic nie da sie zrobic...:(Zauwazylem iz gdy chce zrobic cso za szybko wlasnie sie tak dzieje...byc moze podczas migotania czerwonej diody od pamieci flesz(ta ktora jest usytulowana kolo slotu na karte pamieci) chce cos zrobic i kamera nie nadaza za moimi operacjami? tak tylko sobie sam tlumacze , prosze o rade.Czy jestem sam z takim problemem czy moze cos podobnego sie wam przytrafilo?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
European Camcorder 2010-2011 - Panasonic HDC-TM700

44.jpg


The Panasonic HDC TM700 HD camcorder delivers exceptional picture quality aided by a three CMOS sensor system and bright Leica Dicomar lens. Excellent low light performance coupled with a low level of noise is ensured by a hard working picture processor. A new 1080/50p picture format offers great movement reproduction and advanced users benefit from a full range of manual adjustments backed by a Focus Assistance system and histogram displays. A new intelligent automated system provides effective focus/exposure tracking while a two-stage image stabiliser makes reportage shots very easy. 32 GB internal memory together with SD memory slot offers operational flexibility.
 
Do góry