Nowe kamery od Sony !!!

LCC

New member
No nie ma jak oryginały. Ja mam FH70 od nowości kamery czyli od 2 lat i nie skurczyła się nawet o minutę.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
moga byc, ale patrzac ze za zamiennik trzeba dac 100zl to juz wole opcje hong kong, mowiac mam zamiennnik i trzyma 30min fuck!
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no nic czekam na przesylke, bede krolikiem doswiadczalny, ale tylko dla siebie, moja kasa moj problem, jakos malo osoba zaczyna sie czym kolwiek dzielic.
a nasz spec od kamer Sony, przeszedl na czarna strone.
cos sie dziwnego dzieje
 

siwyyy77

Member
no nic czekam na przesylke, bede krolikiem doswiadczalny, ale tylko dla siebie, moja kasa moj problem

Nie no pierwszy ja jestem :)
Powiem tak bateria używana na przemian z oryginalną FH60, i ta z ebaya lepiej trzyma, co w połączeniu z pokazywaniem czasu pozostalego pozwala stwierdzić w 99% że to oryginał...
A jak podróbka to chciałbym miec takie wszystkie :)
 

Shinzon

New member
no nic czekam na przesylke, bede krolikiem doswiadczalny, ale tylko dla siebie, moja kasa moj problem, jakos malo osoba zaczyna sie czym kolwiek dzielic.
a nasz spec od kamer Sony, przeszedl na czarna strone.
cos sie dziwnego dzieje

He he ... czarna strona ... pewnie tak. Mam kamerę, która spełnia w 100% moje oczekiwania stąd nie bardzo mi się chce już dyskutować o nowych modelach, gdzie kilka kolejnych bajerów dodali i znowu chcą konsumenta zerżnąć. Figa z makiem im :bober:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
no taka polityka jest firm, ja tez mam kamere, malo krece wiec mi sie nie pali, a 6tys nie dam, ale ja mi sie spodoba to 3tys moge dac :)
a tak w skrocie to i tak czekam az "moj spec" porowna ze swoja XR :)
 

LCC

New member
Nie jakieś tam kilka bajerów bo fajne rzeczy są. Mi pasuje polepszona optyka i elektronika z nowym większym ekranem i nowym menu. Tryb 24mbit też mi odpowiada bo obrabiam. Zostały poprawione mankamenty poprzedników. Jakość elektroniki też jest lepsza, nawet jeśli taka sama bo czas płynie i wszystko jest szybsze. Tak czy siak na pewno będzie lepiej nagrywał niż xr500 to jest pewne. Sprawa wygląda tak, że jest tu kilka osób co mają już kamery i będzie wpierać innym, że to tylko nowe bajery, a w rzeczywistości bardzo przydatne bajery.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
mozesz jasniej?
bo nie wiem czy piszesz, ze juz nie masz, czy ze bajery nie ma, czy moze cos innego. Ostatnio piszesz dosc zagadkowo
 

Shinzon

New member
Jasne Seba. Już wyjaśniam. Swoją kamerę XR500 mam i nie będę jej zmieniał. Miałem na myśli fakt, iż nie zamierzam nikogo na SONY namawiać lub też namawiać na zmianę lub nie namawiać na zmianę. SONY już w zeszłym roku mogła mieć 24kbit/s. Nie dali, aby nęcić konsumenta wymianą. Na mnie te zmiany w SONY w tym roku nie robią wrażenia. Matryca ta sama. Reszta to kosmetyka i naciąganie klientów.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
OK teraz rozumiem

jak pisalem wczesniej to ze mnie juz denerwuje polityka firm, przeciez czesc tych rzeczy co teraz dodaja mozna bylo dodac dosc dawno temu, a oni nas robia w .... i dodaja powoli, a inne odejmuja.
Taka polityka jest, no ale sa nowosci raz w roku, wiec mozna zerknac na nie i zobaczyc jakie sa zmiany, ale nie zeby zmieniac sprzet na inny.
 

Shinzon

New member
OK teraz rozumiem

jak pisalem wczesniej to ze mnie juz denerwuje polityka firm, przeciez czesc tych rzeczy co teraz dodaja mozna bylo dodac dosc dawno temu, a oni nas robia w .... i dodaja powoli, a inne odejmuja.
Taka polityka jest, no ale sa nowosci raz w roku, wiec mozna zerknac na nie i zobaczyc jakie sa zmiany, ale nie zeby zmieniac sprzet na inny.

Napisałem koledze LCC, że nie ma już na forum osób, które jak to napisał będą wypierać innym, że nowe SONY nie są lepsze, bo mnie to zwisa i powiewa. Jak ktoś chce niech sobie najnowsze Panasoniki, SONY, Canony kupuje do woli i niech się napawa niezwykle potrzebnymi bajerami. Nie zaprzeczam, że nowe SONY będą lepiej nagrywać od starych, że Panasonic będzie nagrywał lepiej od SONY, że SONY będzie nagrywać lepiej od Canona, a Canon będzie nagrywał lepiej od Panasonica itd itp :bober:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
amen
mnie tez nie interesuje zeby mowic komu co ma kupic
ja mam swoja kamere na razie wystarczy, a jak pisalem wczesniej 6tys nie dam, jak mi sie ta nowa spodoba to pewnie bede szukal zeby dac 3tys za nia, ale i tak jestem ciekawy jak zrobisz maly test swojej i tej nowej, bo jestem ciekawy Twojej opini, ale to jako maly tesci a nie co kupic.
Powiem na koniec ze tez lubie ogladac nagrania innych z wycieczek bo sa dosc ciekawe, tak jak Twoje z Indii, szkoda tylko ze tak duzo osob zaoferowalo sie ze tez cos pokaza jak kupia, wypytywali sie co kupic i juz cisza po nich :(
 

LCC

New member
No ja mam poczciwą SR12 i jestem z niej bardzo zadowolony. Niestety już powoli przymierzam się do zmiany ponieważ jednak nagrania pod wieczór i w nocy też by się przydały, a tutaj jest w porówniu z XR500 i 550 słabo. Optyka i elektronika też słabo dopracowane. Pamiętajmy, że na forum są też ludzie którzy jeszcze niegdy nie mieli kamy i jak będą kupować to nie będą mieli wyjścia i kupią najnowsze i nie dla bajerów bo po prostu już starych nie produkują.

Przyznam, że większy skok był między SR12, a XR500 niż w przypadku XR500, a XR550.
 

Shinzon

New member
No ja mam poczciwą SR12 i jestem z niej bardzo zadowolony. Niestety już powoli przymierzam się do zmiany ponieważ jednak nagrania pod wieczór i w nocy też by się przydały, a tutaj jest w porówniu z XR500 i 550 słabo. Optyka i elektronika też słabo dopracowane. Pamiętajmy, że na forum są też ludzie którzy jeszcze niegdy nie mieli kamy i jak będą kupować to nie będą mieli wyjścia i kupią najnowsze i nie dla bajerów bo po prostu już starych nie produkują.

Przyznam, że większy skok był między SR12, a XR500 niż w przypadku XR500, a XR550.

Zgadzam się w 100%
 
Do góry