Nowe kamery od Sony na 2010 rok

Seba_Fan

New member
Bez reklam
jackpe
to racja, dla mnie osoby ktora woli film, wole kamere, aparat jest niewygodny, ale mam oczywiscie aparat mimo ze to fuji f810 robi swietne fotki i to mi wystarczy, choc canon o ktorym wspomniales ma swietna jakosc, ale dla mnie za duzy za drogi i za duzo trzeba nosic (jutro bede z niego ogladal material nagrany) tak wiec ja zostaje przy kamerce swojej a pozniej moze XR550 badz CX550.
(masz dwa urzadzenia, wiec mozesz opisac swoje spostrzezenia, co zrobiles) dzieki


ernet
nie widze problemu, co to jest 300MB, pare minut i jest, problem to brak chetnych.

znowu post bedzie mial ponad 100 stron :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to Twoj portfel, myslisz ze koledze bedzie sie chcialo robic testy za Ciebie i Ci jeszcze powiedziec co kupic, a sam nie mozesz tego zrobic
 

mariozurek

New member
Przepraszam ale niestety nie znam sie na kamerach miałem kiedys kamere na kasety VHSc i bede tej kamery uzywal nie do celow profesjonalnych lecz do rodzinnych i nie umiem robic testów a jeszcze sie zastanwaiam czy dam sobie rade ze zgrywaniem tych plików AVCHD bo czytajac forum nie jest to łatwe a ty kolego piszesz ROB TESTY
pozdrawiam
mario
 

LCC

New member
Piękny i wyjaśniający test nowego Canona 550D (2700zł) i Canona 7D (5000zł)... wynik IDENTYCZNE. 550D przy słabym oświetleniu nawet lepszy bo wpada w ciepłe kolory.
Ciekawe jak ma się to do SOny XR 550 :)
Canon EOS Rebel T2i Review
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Przepraszam ale niestety nie znam sie na kamerach miałem kiedys kamere na kasety VHSc i bede tej kamery uzywal nie do celow profesjonalnych lecz do rodzinnych i nie umiem robic testów a jeszcze sie zastanwaiam czy dam sobie rade ze zgrywaniem tych plików AVCHD bo czytajac forum nie jest to łatwe a ty kolego piszesz ROB TESTY
pozdrawiam
mario
to jak pewnie zauwazyles pelno takich ludzi wchodzi jak Ty (bez obrazy) cos chca i znikaja, jak bys mial zaplacic to pewnie bys nie chcial, mozesz pojechac do salonu nagrac troche i zamiescic tutaj (tego tez Ci sie nie chce), w czym problem, podpinasz karte do czytnika zgrywasz plik mts i to wszystko, pewnie nawet nie czytales nic, a ze "ja sie na tym nie znam" nikogo nie zwalnia od czytania i robienia wlasnych testow.
Przynies nagranie i daj cos od siebie.
Ja jak mialem kupic kamere (moja pierwsza) nikogo sie nie pytalem, pozniej bylo kolejna sam wybieralem itd, teraz wszyscy chca wiedziec co kupic, co najlepsze robia tak, kup i opisz, to ja wole kupic i nic nie pisac, co mnie obchodzi co kto kupi, albo co kto ma kupic
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
bawilem sie nowymi kamerami i musze przyznac ze CX550 robi wrazenie, jest duza taka jak chcialem, ekren cudowny, zrobilem troche nagrac, ale fuck zostawilem w kamerze, jednym slowem za 3tys bralym w ciemno, ale za 6tys to nie. wagowo XR i CX dla mnie (na reke) ta sama waga, menu troszeczke dziwne nie moglem sie przyzwyczaic i dlugo szukalem, jeszcze bede testowalem zgrywanie na dysk zewnetrzny, jak zwykle sony dalo jakas gowniane zlacze i kabelej kosztuje 90zl.
Ogolnie podoba mi sie :)
 

pawcho

New member
to jak pewnie zauwazyles pelno takich ludzi wchodzi jak Ty (bez obrazy) cos chca i znikaja, jak bys mial zaplacic to pewnie bys nie chcial, mozesz pojechac do salonu nagrac troche i zamiescic tutaj (tego tez Ci sie nie chce), w czym problem, podpinasz karte do czytnika zgrywasz plik mts i to wszystko, pewnie nawet nie czytales nic, a ze "ja sie na tym nie znam" nikogo nie zwalnia od czytania i robienia wlasnych testow.
Przynies nagranie i daj cos od siebie.
Ja jak mialem kupic kamere (moja pierwsza) nikogo sie nie pytalem, pozniej bylo kolejna sam wybieralem itd, teraz wszyscy chca wiedziec co kupic, co najlepsze robia tak, kup i opisz, to ja wole kupic i nic nie pisac, co mnie obchodzi co kto kupi, albo co kto ma kupic
Coś się tak napiął??
Chłopak się nie zna a naskoczyłeś na niego jak-zresztą nie ważne...też można napisac co innych obchodzą Twoje posty i wrażenia z ogladanego sprzętu/bez obrazy/. Forum jest dla wszystkich i dla laików też
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dlatego ze jest duzo leni, tylko by chcieli cos wiedziec
tez sie nie znam!
dla mnie forum jest do wymiany informacji, a nie tylko pobieranie jej,
zreszta ja sie nie musze tlumaczyc przed Toba, dowidzenia!
 
Ostatnia edycja:

pawcho

New member
Tak na marginesie weszyscy jesteśmy tu na chwilę:-D Poza tym nie każdy ma dostęp do sklepów branżowych/firmowych/.Co mają zrobić ci z mniejszych miast.Często ich jedynym źródłem info. jest interenet i takie fora. Ty tak od razu wszystko wiedziałeś??/ Owszem chodziłeś , oglądałeś ale nie powiesz mi, że nikogo o nic się nie pytałeś - no chyba żeś taki geniusz.Niewątpliwie masz rację z jednym, że ktoś nie poczyta forum, nie poszuka w tematach tylko od razu pisze pytanie i oczekuje odpowiedzi-tu faktycznie można dotać cholery.
 

Nermand

New member
Witam,ktoś wie od kiedy będzie można kupować te kamery?Bo narazie na każdej aukcji,że pochodzi bezpośrednio z Japonii,środek marca i ciągle nic.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Nermand
o masz!
sa w sklepach i CX 550 i XR 550 cena okolo 6tys, pisalem wyzej, nie czytales
mozesz isc do salonu Sony i kupic zaden problem, a w sklpeach internetowych jak zawsze bedzie pozniej, sprzedaja to czego nie maja. (podaj linka z tymi z Japoni)
pawcho
no tak, wiesz to moja kasa i ja ją wydaje wiec wole wiedziec na co i wole to poznac a nie w ciemno, bo ktos cos napisal, zreszta po co ta dyskusja
Geniusz nie jestem, ale jak widze ile jest ludzi, ktorzy czekaja tylko na gotowe to mnie glowa boli, zreszta nic nie wnosisz a madrzysz sie i nie mow ze wszyscy sa na chwile, takie osoby moze jak TY i tamten to tak.
Zreszta jak kiedys pisalem jest tu pare osobo, ktore szanuje i licze sie z ich opinia, ja na kamerach tak dobrze sie nie znam jak Oni, wiec Oni sa dla mnie guru, a reszte osob co wchodza "co kupic" mam gdzies.
napisz cos ciekawego, bo jak na razie nic nie wniosles.
 

Nermand

New member
Nermand
o masz!
sa w sklepach i CX 550 i XR 550 cena okolo 6tys, pisalem wyzej, nie czytales
mozesz isc do salonu Sony i kupic zaden problem, a w sklpeach internetowych jak zawsze bedzie pozniej, sprzedaja to czego nie maja. (podaj linka z tymi z Japoni)
pawcho
no tak, wiesz to moja kasa i ja ją wydaje wiec wole wiedziec na co i wole to poznac a nie w ciemno, bo ktos cos napisal, zreszta po co ta dyskusja
Geniusz nie jestem, ale jak widze ile jest ludzi, ktorzy czekaja tylko na gotowe to mnie glowa boli, zreszta nic nie wnosisz a madrzysz sie i nie mow ze wszyscy sa na chwile, takie osoby moze jak TY i tamten to tak.
Zreszta jak kiedys pisalem jest tu pare osobo, ktore szanuje i licze sie z ich opinia, ja na kamerach tak dobrze sie nie znam jak Oni, wiec Oni sa dla mnie guru, a reszte osob co wchodza "co kupic" mam gdzies.
napisz cos ciekawego, bo jak na razie nic nie wniosles.


2 z nich:

Brand New Sony HDR-XR550E PAL 240Gb XR550VE XR550V on eBay (end time 28-Mar-10 03:22:41 BST)

SONY HDR-XR550VE XR550E XR550 240GB CAMCORDER PAL JAPAN on eBay (end time 08-Apr-10 11:11:57 BST)

Kiedy można się spodziewać tych kamer w sklepach internetowych?Bo wiadomo,że cena będzie niższa o nawet 1tyś złotych,no i lepszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Codziennie śledze zagraniczne internetowe sklepy i nic,najbardziej czekam na Ebuyer.com bo to według mnie najlepszy sklep internetowy na świecie.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
producent dostarcza do swoich salonow, a pozniej inni

nie cytuje sie poprzedniego posta, zobacz ile miejsca to zajelo

te linki co podales to jakies te ceny wysokie, lepsza cena to w $

tutaj nikt z sony raczej nie jest, wiec nie bedziesz mial dokladnej daty
moze warto zadzwnic do tych sklepow Internetowych i sie dowiedziec + do sony moze oni cos powiedza, ale pewnie za tydzien juz beda.

"no i lepszy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny." to mi wytlumacz?

"czekam na Ebuyer.com bo to według mnie najlepszy sklep internetowy na świecie." to tez wytlumacz, jeszcze a co z VAT, Clo
 
Ostatnia edycja:
Do góry