Nowe ampli H/K

Jabes

New member
czekamy...

Zapytałem u źródła kiedy mozna się spodziewać nowych amplitunerów HK...
odpowiedź poniżej..

"[FONT=&quot]Witam[/FONT]
[FONT=&quot]Najprawdopodobniej będzie to przełom maja i czerwca.[/FONT]

[FONT=&quot]Pozdrawiam
[/FONT] [FONT=&quot]Bożena Kozłowska[/FONT]"




...Miał być koniec lutego, potem marzec i kwiecień, teraz początek czerwca, oby nie okazał się to wrzesień... :???:
 
Ostatnia edycja:

bogge

New member
Spokojnie, statek dopływa, a dystrybutor woli podać późniejszą datę, aby zapewnić sobie spokój w razie problemów. Pierwszy tydzień Maja to data jak najbardziej realna, o ile nie będzie strajku transportowców, tajfunu, ustawy prezydenta o zamknięciu sklepów ze sprzętem HD z powodu bardziej wyraźnego obrazu zniszczeń dokonanych w gospodarce przez poprzednią ekipę itd ;)

Pozdrawiam
 

Slawkus

New member
pre-out

Mam pytanie, czy ktoś orientuje się, czy amplituner avr-355 posiada
pre-out :confused: Chodzi mi o możliwośćpodłączenia wzmaka stereo.
 

miro.t

New member
Prośba do użytkowników AVR247, prosze napisać jak jest z grzaniem się tego amplitunera. Dostałem w piątek Onkyo 605 i grzeje się jak mały grzejnik. Mam już półke zrobioną na ampli i obawiam się ,że będzie sie przegrzewał. Pytam dlatego, bo mam możliwosc wymiany własnie na AVR 247.
Drugie pytanie, pomijając brzmienie HK, jak wygląda wyposażenie 247 do 605, są porównywalne, czy może któryś ma jakas przewagę.
Dzieki za info i pozdrawiam.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
AVR355 będzie miał preout

AVR247 też potrafi się nagrzać, lepiej gra w stereo, nie ma jednak trueHD, dts HD.
 

twarozek

New member
No panowie, pierwszy tydzień maja już prawie za pasem (06.05), bogge - będą na dniach, czy strajk transportowców i tajfun :) ?
 

Slawkus

New member
Właśnie Panowie (i Panie;) ) mamy maj, mam pytanie do Blackninja, czy są już przecieki kiedy będą dostępne nowe harmany, zwłaszcza dvd?:D
 

Slawkus

New member
Byłoby super gdyby w tym tygodniu znalazły sie w Polsce:D Już w przyszłym tygodniu zaczęłoby się zamawianie;)
 

mmkk

New member
Dzisiaj pojawiły się ...na stronie www.harmankardon.com :)
(jak dotąd chyba jedynym źródłem informacji technicznych była strona dystrubutora czeskiego).

Wciąż nie ma jeszcze dostępnej instrukcji obsługi.
 

bogge

New member
Witam,


No kurcze, mam trochę złe wieści.
Amplitunery już są w Europie, ale jeszcze nie trafią do sprzedaży, gdyż konieczne jest wgranie nowego softu, spowoduje to opóźnienie w uruchomieniu oficjalnej sprzedaży, ale jest to konieczna operacja aby cieszyć się w pełni nowymi dekoderami i aby nie obawiać się bomby DTS HD MA. No cóż, czekałem tyle miesięcy, poczekam jeszcze tych kilkanaście dni. W sklepach powinny pojawić się po 20 Maja.


Pozdrawiam
 

garywr

New member
No to widzę, że tuż tuż nowe amp wejdą do sprzedaży.... nareszcie :)

No ale co z DVD39 oraz DVD49 ? Znane są już terminy wprowadzenia tych modeli do sprzedaży ?
 

bogge

New member
Nowe DVD pojawią się jesienią, ale może lepiej jest zaczekać na nowe odtwarzacze blu ray, które pojawią się trochę później? Będziesz mieć za trochę wyższą cenę odtwarzacz blu ray, DVD i całkiem niezły tor audio jeśli chodzi o odtwarzanie CD.

Ja będę sprzedawał jesienią DVD 47, więc jeśli jesteś zainteresowany, to się dogadamy ;)

Pozdrawiam
 
Do góry