Nowe ampli H/K

gradiso

New member
Witam,
napewno to było to. Dzisiaj oglądałem to u mnie w MM Częstochowa.
Ładne.

Pozdr
Darek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bogge

New member
Ekh ci nasi Allegro "sprzedawacze". Ściemniają, żeby reklamę sobie zrobić. Jesli chodzi o nowe amplitunery, to pewnie że ich jeszcze nie ma. AVR-y 155, 255 i 355 właśnie płyną z Chin do Europy naprawdę OGROMNYM statkiem - jest to pierwsza wersja produkcyjna i jak widziałem, nie powinno ich zabraknąć niezależnie od zamówień, czy też oczekiwań w Europie - w każdym kraju. Amerykanie tym razem muszą poczekac na swoje 154,254,354 ;)

Pozdrawiam i już nie mogę doczekać się Maja.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
wow ładny pilot, nie mogę się doczekac nowych ampli H/K, jeżeli będą grały tak samo jak do tej pory a do tego wieksza moc i nowe dekodery to będzie bajeczka. Jestem chyba fanem H/K bo do tej pory nie słyszałem bardziej pasującego mi brzmienia niż to oferowane przez H/K, choc ostatnio w głowie zrodził się pomysł na Marantz 7002 lub denon'a.
 

Slawkus

New member
to tak jak mi:D

ciągle zastanawiam się jaki będzie nowy h/k 355 w stosunku do marantza 7002 i co wybrac?;) Może jak już nowe ample będą w kraju to blackninja i kiki rozświetlą rąbka tajemnicy i po testach bedzie można podjąc decyzje:)
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Moja intuicja podpowiada mi, że 7002 może byc rewelacyjną konstrukcja, słyszałem wzmaki Marantza i zawsze grały pięknie jak dla mnie. H/K 355 może nie byc idealnym porównaniem względem 7002 bo ten chyba jest już jednym z wyższych w ofercie Martnza. Zastanawia mnie czy wyższe serie H/K niż 355 będą różniły się tylko wiekszą mocą czy też brzmieniem?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pilot AVR-155

avr155pilotiy9.jpg



Pilot AVR-255

avr255pilothi5.jpg
 

autorus

New member
No pilociki całkiem, całkiem. Jest na czym oko zawiesić, chociaz powiem tak szczerze, ze ze starych pilotów to korzystałem chyba ze dwa razy, potem tylko harmony :)

Autorus
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Na allegro zaczyna sie "wysyp" nowych H/K. Oprocz aukcji z AVR 255 pojawily sie juz aukcje z H/K AVR 355. Co ciekawe na jednej z takich aukcji sprzedajacy zamazal nazwe modelu 355 ;)
Ale sklepy z Warszawy, wiec jak ktos ma mozliwosci to mozna zobaczyc przed zakupem :grin:
 

gradiso

New member
Ramzes765 napisał:
Na allegro zaczyna sie "wysyp" nowych H/K. Oprocz aukcji z AVR 255 pojawily sie juz aukcje z H/K AVR 355. Co ciekawe na jednej z takich aukcji sprzedajacy zamazal nazwe modelu 355 ;)
Ale sklepy z Warszawy, wiec jak ktos ma mozliwosci to mozna zobaczyc przed zakupem :grin:

Witam,
bo to zdjęcie z jego innej aukcji z modelu 255.

Pozdr
Darek
 

bogge

New member
Panowie,


Jeszcze żaden sprzedawca nie ma fizycznie nawet kawałka pudełka od nowych modeli - aukcje, to niestety marna reklama mająca nakręcić koniunkturę. Nowe amplitunery HK dopiero płyną do Europy z najliczniejszego kraju na świecie. Maj już niedługo, cierpliwości ;)
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
pozostaje nam życzyć transportowi "stopy wody pod kilem" :p
(a sobie cholernej cierpliwości, ale jak statek wpłynie na mieliznę, to wymiękam i kupuję Marantza :mrgreen:)
 

goodoldpink

New member
Podniosę jeszcze kwestię skalerów. Mam zamiar nabyć AVR 255 i zastanawiam się, czy lepiej kupić DVD z wbudowanym skalerem (np. H/K DVD 39), czy też wystarczy jeden z tańszych modeli i zostawienie upscalingu ampowi. Docelowo sygnał będzie leciał po HDMI do plazmy Panasa 42PY85.
 
Do góry