Nowe ampli H/K

bogge

New member
Jeśli ktoś z Was czeka na 155, to mam złe wieści, na pewno 155 pojawi się w sklepach później niż 255 i 355. Kolejna niezbyt dobra wiadomość to taka, że najbardziej realną datą na fizyczne pojawienie się nowych amplitunerów w sieci sprzedaży, to Maj 2008.


Pozdrawiam
 

gradiso

New member
bogge napisał:
Jeśli ktoś z Was czeka na 155, to mam złe wieści, na pewno 155 pojawi się w sklepach później niż 255 i 355. Kolejna niezbyt dobra wiadomość to taka, że najbardziej realną datą na fizyczne pojawienie się nowych amplitunerów w sieci sprzedaży, to Maj 2008.


Pozdrawiam

Witam,
to się zgadza właśnie otrzymałem wiadomość e-mail od dystrybutora, że model HK 255 pojawi się w sprzedaży w Polsce najwcześniej na przełomie kwietnia i maja.

Pozdr
Darek
 

mrozik

New member
Też czekam... Od paru miechów chodzę za ampli AV i zawsze HK mi "pasował", ale zawsze był o krok wstecz jeśli chodzi o "wypas" ;)
Już prawie się zdecydowałem na Onkyo 605 a tu bach - nareszcie info o nowościach. Szkoda, że cena >2500 pln.... :(
 

gradiso

New member
Witam,
trudno mi powiedzieć ponieważ pytałem ich konkretnie o model 255, ale podejrzewam, że dopiero w maju będą jakieś konkrety w tym temacie.

Oto tekst:
"Witam
Przepraszam za opóźnioną odpowiedź, czekałam na potwierdzenie z firmy Harman Kardon. Niestety AVR255 będzie dostępny najwcześniej na przełomie kwietnia i maja.

Pozdrawiam"

jblinfo@rb.com.pl
Powyżej podaję adres e-mail pod którym mozna zasięgnąć informacji.

Pozdr
Darek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DanielS

New member
Albo sprzedaż na zasadzie zdjęcia ze strony producenta a po wylicytowaniu czekaj miesiąc aż się ampli pojawi. Wielu tak robi nawet pisząc w treści aukcji , ze towar dostępny od ręki. :)
 
Do góry