Nowe ampli H/K

Interpol

New member
hotix napisał:
...ale nowy design wogole mi sie nie podoba szczegolnie białe diody no ale to sa moje gusta a wiadomo o ..sie nie dyskutuje;)

Ze mną jest dokładnie odwrotnie :) Dla mnie nowy design jest jednym z najważniejszych argumentów za tym, żeby jednak zaczekać na nową serię. Podsumuje go określeniem: klasycznie piękny :) Obecny też bardzo się wyróźnia na +, ale... Może to kwestia, że już się opatrzył? Ale to bardzo subiektywne odczucie i pewnie będzie równie wielu zwolenników nowej stylistyki jak i jej wrogów.

http://stereo***/images/news/2683/img_med.jpg
 

hotix

New member
Jak mówią rzecz gustu:) rzeczywiście wygląda bardzo klasycznie w połączeniu z białymi diodami ja jednak wole te niebieskie;) no i nowe modele bedą całe czarne co może się podobać ale najważniejsze jest to jak nowy sprzęt zagra i żeby naprawde sie tego dowiedzieć to przyjdzie troszke poczekać myśle że za 6miesiecy już bedzie co nieco wiadomo o tych nowych klockach:) ważna jest również opinia prasowa testy w laboratorium,odsłuch czekam z niecierpliwością.
 

hotix

New member
Interpol napisał:
6 miesięcy to bardzo dużo czasu. Nie wiem, czy wytrzymam :confused:
247 jest na wyciagnięcie ręki :)
ostatnio dzwoniłem do dystrybutora i pytałem o nowe amplitunery bardzo sympatyczna Pani powiedziała mi że może w marcu a może w kwietniu sami nie wiedza dokładnie ale myśle że nie wcześniej jak 15 marca bedzie cos blizej wiadomo no ale to gdybanie:)
 

Rob_Maczug

New member
Właśnie miałem wymienić avr245 na 645, ale po przeczytaniu tego wątku, chyba poczekam na te nowe cuda

przy okazji czy ta nowa seria dobrze będzie grać z cdHK 970, czy jednak wzmacniać stero , i takiego nawet ta nowa linia nie zastąpi?
 

WoJoW

New member
Czekam z niecierpliwością na te nowe modele. Ciekawe jak one zagrają - czy równie dobrze jak obecne...:)
 

Interpol

New member
Dzięki, znalazłem jeszcze to:
Żródło: http://www.lydogbilde.no/nye-harman-kardon-receivere.4458089-45376.html

AVR 155
  • 5 x 40 w
  • Dolby Digital DTS
  • 3x HDMI 1.3a i 1x HDMI-out
  • EzSet/EQ
AVR 255
  • 7 x 50 w
  • Dolby Digital, Dolby True HD, DTS-HD, DTS-HD Master Audio
  • 3x HDMI 1.3a 12-bit in & 1x HDMI-out
  • Faroudja DCDi -1080p
  • EzSet/EQ
  • Multiroom
AVR 355
  • 7 x 55 w
  • Dolby Digital, Dolby True HD, DTS-HD, DTS-HD Master Audio
  • 3x HDMI 1.3a 12-bit in & 1x HDMI-out
  • Faroudja DCDi -1080p
  • EzSet/EQ
  • Multiroom
  • iPod-dock
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
1080p będzie bardzo rpzydatne, coraz więcej telewizorów takich się sprzedaje.
DTS-HD Master Audio ciekawe kiedy pojawią się z tym płytki
 

autorus

New member
A może ktos by mi wytłumaczył na czym ten multiroom w hk polega, bo powim tak, mam taka możliwość ale nie wiem jak sie za to zabrac i co by mi do tego było potrzebne.

Autorus

A co z wyzszymi modelami? Bo raczej pomizej 645 nie zejde, gra bosko :grin:
 

bogge

New member
Potrzebujesz dwie kolumny, oczywiście kable i tworzysz sobie drugą strefę z końcówek 7.1 amplitunera - w instrukcji ampli jest to nawet dość ładnie wytłumaczone. Przyda Ci się jeszcze sterownik IR. Możesz kupić gotowe rozwiązanie Harmana (a-bus z hubem), lub powęszyć gdzie dostaniesz coś tańszego.

Pozdrawiam
 

macek

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
1080p będzie bardzo rpzydatne, coraz więcej telewizorów takich się sprzedaje.
DTS-HD Master Audio ciekawe kiedy pojawią się z tym płytki


Blacku plytki z dzwiekiem DTS HD-MA juz sa kilka wydan np.die hard 3,4,ale ja mam inny dylemat problem z ampli z wyborem onkyo 905 czy cos z nowej lini HK juz mnie glowa boli sluchal bede 70-30 kino muzyka ale mimowszystko troche jestem za HK ale wlasnie to ale
 

bogge

New member
Jeśli ktoś nastawił się na kupno 655, lub 755, to szykujcie pieniądze raczej na gwiazdkę 2008 (jesień to optymistyczny termin i raczej nie zostanie dotrzymany), niestety :( - HK wcześniej nie da rady wyprodukować wyższych modeli, nie zakończyły się jeszcze nawet testy wyższych modeli.

W Marcu, a w najgorszym przypadku w Kwietniu modele 255 i 355 trafią do sprzedaży - te już są produkowane i teraz tylko pozostaje kwestia szybkości reakcji poszczególnego dystrybutora w zapewnieniu dostępności nowych klocków w danym kraju. Polska tutaj akurat troszkę jest na uboczu - faworyzowane są kraje z większym portfelem obywateli, no ale w końcu jesteśmy w strefie Schengen, więc najwyżej co niektórzy przejadą się do naszych zachodnich sąsiadów, lub zamówią transport pod drzwi ;)

Jest też dobra strona tego opóźnienia - do tego czasu wyjdzie więcej tytułów na blu ray z dżwiękiem jaki nas najbardziej interesuje.

Pozdrawiam
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
Funkcjonalnie 255 mnie w 100% zadowala.
Zastanawiam się czy dopłata do 355 może podnieść
jakość brzmienia w stereo w stopniu zauważalnym
(zestaw głośników Infinity Oreus)
:confused::rolleyes:
 
Do góry