Nowa Plazma Panasa (S60) na 2013

schamann

New member
Sugerowana cena za 50" St60 tkę na stany 1299$ sprzedaż w marcu ,w europie nie wiem.
smart Viera 50" class ST 60

  • VIERA Connect, My Home Screen, Swipe & Share 2.0, Voice Interaction and Built-In Camera
  • 2500 Focused field drive
  • 1080p Full HD Resolution, Full 3D HD
  • Touch Pen (Optional Accessory)
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Moim zdaniem 1299$ x4= 5000-5200zł. w Polsce na dzień dobry.Realny przelicznik jest blisko x 4.
 

czp01

New member
Jestem realnie zainteresowany Plazmą ST60 50" - to pozostało czekać tylko na pierwsze testy - no i pierwsze dostawy w lutym.

Oby tylko cena była znośna :)
 

czp01

New member
Czym się jeszcze różni S60 od ST60 - poza faktem, że nie ma 3D.

Czy są jeszcze jakieś istotne różnice - mam na myśli jakość obrazu i dźwięku ?
 

czp01

New member
Jasne cierpliwości - może już w lutym coś będzie wiadomo.

Doszliśmy z rodziną do konsensusu, że chcemy mieć jednak plazmę a co najważniejsze, że żadne z nas ( dziwne bo nawet młodzież) nie chce funkcji 3D lub uważa ją za całkowicie zbędną.

Stąd też nasze wymagania co do telewizora ewaluowały z ST50 do ST60 a stąd w prostej linii do S60 - to teraz czekamy na testy i ceny na naszym rynku :)
 

xeo151

New member
Bez reklam
Rok po premierze pewnie sobie kupie VT60 o ile będzie dość ciekawy. Nie widzę sensu przepłacać i zmieniać TV, jeżeli będzie jedynie odrobinę lepszy od serii 30 czy 50.
 
Ostatnia edycja:
Poprawią w końcu ten 50Hz bug? Jak obstawiacie, bo ja jestem pesymistą niestety i podejrzewam że na papierze będzie OK a w testach jak zwykle wyjcie dOOpa.

p.s. ludzie dajcie sobie siana z tym migotaniem, ci co nie widzą niech się cieszą (szczęściarze?) ja natomiast widzę (jak większość zresztą) i właśnie dlatego (+50Hz bug którego ponoć prawie nikt nie widzi lub nie chce widzieć) musiałem odpuścić sobie GT30 , bo jak zobaczyłem co się dzieje zwłaszcza na białym to zaraz mi entuzjazm opadł.

IMO zbyt wiele syfu wciskają w te telewizory (multimedia bla bla bla i pierdu pierdu), sztucznie zawyżając ceny, ja wolałbym niemal golasa z dopracowanym procesorem przetwarzającym obraz a do multimediów z HD i druta wystarczy komputerek za kilka stówek który w większości przypadków robi to znacznie lepiej.
 

czp01

New member
Poprawią w końcu ten 50Hz bug? Jak obstawiacie, bo ja jestem pesymistą niestety i podejrzewam że na papierze będzie OK a w testach jak zwykle wyjcie dOOpa.

p.s. ludzie dajcie sobie siana z tym migotaniem, ci co nie widzą niech się cieszą (szczęściarze?) ja natomiast widzę (jak większość zresztą) i właśnie dlatego (+50Hz bug którego ponoć prawie nikt nie widzi lub nie chce widzieć) musiałem odpuścić sobie GT30 , bo jak zobaczyłem co się dzieje zwłaszcza na białym to zaraz mi entuzjazm opadł.

Hmmm - czy faktycznie to migotanie to wielki problem ? i czy istnieje ?. Nie chciałbym aby moja pierwsza plazma S60 miała pod tym względem gorszy obraz niż mój aktualny Philips 32" z kineskopem :(
 

digitalus

Banned
Na francuskim forum sa zdjecia nowych telewizorow
http://www.homecinema-fr.com/forum/...nasonic-st-50-42-50-55-65-t30016803-8040.html
panasonic-vt60.jpg


panasonic-st60.jpg
 
Hmmm - czy faktycznie to migotanie to wielki problem ? i czy istnieje ?. Nie chciałbym aby moja pierwsza plazma S60 miała pod tym względem gorszy obraz niż mój aktualny Philips 32" z kineskopem :(
Nie dla wszystkich jest do dokuczliwe a część tego nie widzi wcale. Osobna część to ludzie którzy tego feleru nie chcą widzieć po tym jak władowali kupę kasy w sprzęt, zresztą takie zachowanie dotyczy innych zabawek nie tylko TV. Wiesz, kiedyś zamontowałem sobie świetlówkę zamiast zwykłej żarówki, markowa, z pierwszych generacji więc zapewne jeszcze niedopracowana. Musiałem ją wywalić bo cholernie przeszkadzało mi migotanie światła którego dla przykładu mój brat wcale tego nie widział. Moja rada jest taka, zanim kupisz w ciemno postaraj się zobaczyć sprzęt na żywca (warto mieć ze sobą jakieś sample, w przypadku plazmy miałem kilka gdzie skupiłem się głównie na scenach w półmroku i w pełnym słońcu + śnieg), opinie z netu czy for mogą być pomocne ale nie powinny decydować bo każdy ma swoje indywidualne preferencje.

p.s. też mam bańkę w panoramie 32 cale i raczej jeszcze się nie pozbędę (drugą mam w piwnicy na części), kanały SD na niej to bajka, plazmę chciałem kupić do filmów i kanałów HD, łyknąłbym ST50 gdyby nie bug 50Hz i chciałbym żeby seria 60 była od tego wolna...
 
Do góry