Nowa Plazma Panasa (S60) na 2013

ROMAN38

New member
Bez reklam
Oj będzie chyba się działo 13 stycznia na CES, szkoda że to nie w Polsce.Oby seria VT 60 nie zawiodła oczekiwaniom !!!!!
 

digitalus

Banned
Nie zauwazylem zadnego migotania .Migotanie jest widoczne gdy predkosc odswiezania w telewizorze jest ustawiona na 50 hz.Na 100 hz nie ma migotania.
 
Ostatnia edycja:

Kris_6

Member
Ty może nie widzisz migotania ale ja widzę więc to nie jest żadna bajka. W plazmach LG tego nie widzę zaś w Panasonicu to widzę ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To nie bajka, z tym ze nie kazdy to widzi na swoje szczescie. Problemu specjalnego moze i nie ma jak mamy sama plazme w domu, natomiast jak obok postawimy lcd widac golym okiem o czym mowa.
 

Kris_6

Member
Zgadza się ja tego nie widziałem jak oglądałem tv crt a jak się przesiadłem z crt na LCD to od razu to widać kątem oka więc takie wmawianie, że migotania nie ma to po prostu bzdura bo migotanie jest jedni to widzą drudzy nie.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Zgadza się ja tego nie widziałem jak oglądałem tv crt a jak się przesiadłem z crt na LCD to od razu to widać kątem oka więc takie wmawianie, że migotania nie ma to po prostu bzdura bo migotanie jest jedni to widzą drudzy nie.
Na LCD migotania ??????? na CRT ale z 100 hz też widać drgania linii poziomych.Plazmy Panasa mają szybki fosfor na potrzeby lepszego 3D, dlatego bardziej jest to widoczne na jasnych obrazach, chociaż widziałem Samsunga 51E8000 i też widać było migotanie ale KLAROWNOŚĆ , NATURALNOŚĆ obrazu, żaden LED nie migoczący, nie zapewni:popcorn:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Krisowi jak sie domyslam chodzilo o to ze jak sie przesiadl z crt na lcd zobaczyl wowczas efekt migotania na crt.
Z reszta aby cokolwiek powiedziec trzeba mielic przez kilka dnia te dwie technologie obok siebie odpowiednie skalibrowane w kazdych warunkach oswietleniowych i na roznych materialach, a wnioski nie sa dla kazdego takie same.
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Krisowi jak sie domyslam chodzilo o to ze jak sie przesiadl z crt na lcd zobaczyl wowczas efekt migotania na crt.
Z reszta aby cokolwiek powiedziec trzeba mielic przez kilka dnia te dwie technologie obok siebie odpowiednie skalibrowane w kazdych warunkach oswietleniowych i na roznych materialach, a wnioski nie sa dla kazdego takie same.

Dokładnie tak jest.Ja też nie widziałem migotania na crt wcześniej.Dziś jak oglądam leda a w drugim pokoju jest crt(dzięki temu mam porównanie) widzę jak crt migocze.Jak nie mamy z czym porównać to nie widzimy często zjawiska które jednak wystepuje.
A na plazmę Panasa vt 60 specjalnie bym nie liczył.W każdej serii czy to vt 20 30 czy 50 były zawsze problemy.A to czerń wyblakła a to problem 50hz.
 
Ostatnia edycja:

Kris_6

Member
Krisowi jak sie domyslam chodzilo o to ze jak sie przesiadl z crt na lcd zobaczyl wowczas efekt migotania na crt.
Z reszta aby cokolwiek powiedziec trzeba mielic przez kilka dnia te dwie technologie obok siebie odpowiednie skalibrowane w kazdych warunkach oswietleniowych i na roznych materialach, a wnioski nie sa dla kazdego takie same.

Zgadza się chodziło mi o migotanie na crt tylko źle to sformułowałem ;). Ale jest to widoczne jak postawi się plazme i lcd obok siebie to od razu to widać gołym okiem bynajmniej ja to widzę. Dla mnie to jest jeden minus, dla którego nie posiadam plazmy bo gdyby tego efektu migotania nie było to bez wątpienia korzystał bym z plazmy a nie z lcd bo naturalnością kolorów nie jest w stanie dorównać żaden led w rozsądnej cenie;)
 
Do góry