Nowa kierownica od Sony

dienekes' shade

New member
O, widzę, że Kolega Arsenal jest niczego sobie konstruktorem :)

Swego czasu nagromadziłem sporą liczbę zdjęć z sieci - chciałem się nań wzorować przy budowie własnego kokpitu, ale skończyło się na "zrób Pan przelew" ;) Ten Twój koncept najbardziej do mnie przemawiał (prostota i funkcjonalność). :eek:k:Fotel jakby z Hondy Civic?
 

arsenal

Moderator
VIP
Z modelu CRX i kupiony za grosze. Bardzo wygodny trzeba dodać. Po prawej stronie kierownicy pozostawiłem miejsce na montaż skrzyni biegów( czyt. skrzynki na cool beer :)).
Ale to temat na osobny wątek chyba?
 

dienekes' shade

New member
Tak właśnie pachniało mi Hondą ;)

Kiedyś chciałem popełnić oddzielny wątek o DF GT i standach, fabrycznych i samoróbkach, ale spełzło na niczym. A teraz, faktycznie, OT jak cholera :p
 

Maxavelli

New member
dienekes' shade napisał:
...i oczekujesz po tym precyzji w prowadzeniu samochodu? Ha! Powodzenia i do zobaczenia na wirtualnym torze :D Nie mówiąc o tym, że nikt poważny nie będzie implementował w tytuły wymagające kierownicy kodu pod żyroskopy i to badziewie.

Nie oczekuje precyzji, oczekuje fun'u ;-). Nie zamierzam sie scigacdla rankingow, poza tym malo gram w samochodowki - raz na czas popykam i tyle ;-).
 

mocomus

New member
Co sądzicie? Zdetronizuje G25? :-D

Pozdrawiam,[/quote]

Myślę, że zdetronizuje i to bez problemu. Precyzja prowadzenia już na pierwszy rzut oka jest lepsza. Tym bardziej, że można prowadzić leżąc lub nawet wisząc. Z G25 tak się nie uda.
No i wspomniana precyzja. Możesz lekko skręcać, a nawet bardziej skręcać, co będzie miało niebagatelny wpływ na szybkość pokonywania zakrętów. Jest również prawie okrągła, co jak wiemy może mieć ogromne wpływ na właściwości aerodynamiczne prowadzonego samochodu.
Ma również cechę, którą odkryłem po dłuższym namyśle. Otóż można ją zabrać ze sobą udając się do lodówki po kolejną butelkę bezalkoholowego piwa. Z G25 byłoby to dość trudne.
Reasumując.
Panowie, posiadacze G25 ! Wyrzucamy nasze szmelcowate pokrętełka i lecimy kupić poręcz do sterowania.

Howgh !
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Maxavelli napisał:
Nie oczekuje precyzji, oczekuje fun'u ;-). Nie zamierzam sie scigacdla rankingow, poza tym malo gram w samochodowki - raz na czas popykam i tyle ;-).


Jedno kłeszczyn mam. Grałes w motorstorma ??? Jak nie to zagraj kierując żyroskopami w padzie i wtedy mozemy podyskutować.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
W Burnout Paradise też można grać tak sterująć padem. Ja mimo wszystko jestem bardzo ciekawy tego oficjalno-nie oficjalnego "wynalazku" Sono accessoriesowo 4 technology :p
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak sobie pojeździć można w BP, ale chcąc już coś konkretnego zdziałać w jakimś evencie to jest raczej ciężko :rolleyes:

Pozdrawiam,
 

Maxavelli

New member
mataman napisał:
Jedno kłeszczyn mam. Grałes w motorstorma ??? Jak nie to zagraj kierując żyroskopami w padzie i wtedy mozemy podyskutować.

Gralem. Zarowno ja jak i moj dobry kolega uwazamy, ze na Sixie gra sie wygodniej niz analogami - jest to bardziej "naturalne". No, ale jak ktos szarpie padem na lewo i prawo w apogeum nerwowym, to nie ma sie co dziwic ze granie nie jest przyjemne...
 

Bambolo82

Banned
Mam Motorstorm'a 1. Stwierdzam, że ta gra jest za trudna, trasy zbyt pokręcone a fizyka jazdy jest zbyt czuła aby kierować samym czujnikiem ruchu. Na trasie Motorstorm o wypadku decydują czasem centymetry i bardzo szybki refleks, dlatego gra na sixaxis to mordęga.

Sixaxis nadaje się do do powolnych, casualowych gier typu: szybowanie we Flower, miotanie kulą w High Velocity Bowling, strzelanie z łuku w Heavenly Sword etc.

Także ten pomysł na gadżet-kierownicę-nakładkę na pada sixaxis od firmy Accesories 4 Technologies jest kompletnie pomylony.
 

k0val

New member
Funkcje:
• Zwiększa grywalność we wszystkich grach wyścigowych obsługujących sterowanie SIXAXIS
• Zapewnia pełny dostęp do wszystkich przycisków i funkcji kontrolera bezprzewodowego
• Chromowane wykończenie i uchwyty z miękkiej gumy gwarantują lepszą wygodę podczas gry
Uwaga:
Kierownica będzie działać wyłącznie w grach obsługujących sterowanie SIXAXIS. Jeżeli gra, w którą grasz, nie obsługuje sterowania SIXAXIS, kierownica nie będzie funkcjonować. Dostępne obecnie gry, które obsługują kierownicę, to:
MotorStorm
MotorStorm Pacific Rift
F1 Championship Edition
Ridge Racer 7
Burnout Paradise
PURE
MotoGP 08
Ferrari Challenge
Blazing Angels
http://pl.playstation.com/ps3/hardware/accessories/detail/item226554/Compact-Racing-Wheel/




identyczne cacko widziałem do wii o wiele wcześniej jak zobaczyłem to na stronie sony dla ps3 to zwątpiłem normalnie
wii%20racing%20wheel%204gamers.jpg
 

mocomus

New member
k0val napisał:
Funkcje:
• Zwiększa grywalność we wszystkich grach wyścigowych obsługujących sterowanie SIXAXIS
• Zapewnia pełny dostęp do wszystkich przycisków i funkcji kontrolera bezprzewodowego
• Chromowane wykończenie i uchwyty z miękkiej gumy gwarantują lepszą wygodę podczas gry
Uwaga:
Kierownica będzie działać wyłącznie w grach obsługujących sterowanie SIXAXIS. Jeżeli gra, w którą grasz, nie obsługuje sterowania SIXAXIS, kierownica nie będzie funkcjonować. Dostępne obecnie gry, które obsługują kierownicę, to:
MotorStorm
MotorStorm Pacific Rift
F1 Championship Edition
Ridge Racer 7
Burnout Paradise
PURE
MotoGP 08
Ferrari Challenge
Blazing Angels
http://pl.playstation.com/ps3/hardware/accessories/detail/item226554/Compact-Racing-Wheel/




identyczne cacko widziałem do wii o wiele wcześniej jak zobaczyłem to na stronie sony dla ps3 to zwątpiłem normalnie
wii%20racing%20wheel%204gamers.jpg



A w co zwątpiłeś jeśli można wiedzieć ?
 

Vojtechxxx

New member
Witam czy sam pad dualshock 3 posiada sam w sobie żyroskop i czy można zagrać w ten sposób w motoGP 08 ??? prosze o wyrozumiałość i w miare jasną odpowiedź dla laika który od czasu do czasu załącza PS3, Pozdrawiam
 
Do góry