Nowa kierownica od Sony

Masta_J

Active member
Bez reklam
Premiera już za 5 dni - 19 czerwca 2009.

ps3kierownica.jpg


http://www.ps3site.pl/wskocz-za-kolko/18772/

i krótka prezentacja:

http://www.accessories4technology.com/

Co sądzicie? Zdetronizuje G25? :-D

Pozdrawiam,
 

Maxavelli

New member
Ja chetnie kupie jesli kazda gra bedzie to obslugiwac - szkoda mi miejsca i pieniedzy na pelnowymiarowa kierwonice. A tak laduje sobie manetki zmiany biegow pod R2 i L2, gaz pod X i huzia ;-)!
 

dienekes' shade

New member
...i oczekujesz po tym precyzji w prowadzeniu samochodu? Ha! Powodzenia i do zobaczenia na wirtualnym torze :D Nie mówiąc o tym, że nikt poważny nie będzie implementował w tytuły wymagające kierownicy kodu pod żyroskopy i to badziewie.
 

Bambolo82

Banned
Tytuł tego wątku jest niefortunny i mylący. Ta pseudo kierownica nie jest od Sony. Sony nie jest jej producentem. Doczepiana do dulashock'a klawiaturka (keypad) oraz headset bluetooth były produktami Sony, natomiast te obrzydlistwo już nie. Zresztą, widać tam nazwę tego producenta (nieczytelne, ale chyba to jakieś "QGCMERS") i nigdzie nie ma loga "SONY"!

Zródło: http://www.ps3info.pl/story-1076-Oficjalna-kierownica-PlayStation-3.html

"Sony wraz z wypuszczeniem oficjalnego headseta PlayStation 3 rozpoczęła sprzedaż akcesoriów do PlayStation 3 sygnowanych właśnie tą marką. Po HS pojawił się keypad, którego podłączamy pod naszego pada, a już niebawem pojawi się uruchamiana dokładnie w ten sam sposób kierownica do PS3. O ile dwa poprzednie przedmioty były produkcji firmy Sony, tak ten ostatni nie jest ale na swoim produkcie umieszcza logo PlayStation 3. Premiera bezprzewodowej kierownicy korzystającej z funkcji Dual Shock 3 oraz Sixaxis już za pięć dni. Cena jeszcze nie jest ustalona."

Tak, czy siak Sony nie powinno pozwalać na umieszczanie loga Playstation 3 na tak badziewnym produkcie. Mam nadzieje, że prawnicy Sony zrobią wszystko aby logo Playstsion 3 zniknęło z tego "czegoś".
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A guzik, tytuł jest jak najbardziej dobry.
Sprawa loga jest już pewnie dawno temu obgadana, Sony zgodziło się na to skoro to logo tam widnieje więc pośrednio ta kiera jest Sony.

Widać, że jesteś totalnym ignorantem i nawet nie widziałeś prezentacji, do której dałem linka.

Wyrażenia "Officially licensed" z tego samego linka też pewnie nie pojmujesz.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Pewnie nie pamiętasz, ale kiedyś pisałem Tobie, że to "kupny" wheel stand pro, naszej rodzimej, polskiej produkcji. Gdybym dołączył lepsze zdjęcia, zobaczyłbyś, że samemu takie cacko bardzo trudno spłodzić, no chyba że jest się Złotą Rączką z nie lada warsztatem. Ja nim z pewnością nie jestem :p

Fachowa robota, więc każdemu polecam :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
W przypadku mojej (DF GT) 290 złych, o ile mnie pamięć nie myli. Stand pod G 25 jest minimalnie droższy, bodaj o 20 zł. Nie mało, ale biorąc pod uwagę zakup samej kierki (w dacie nabycia ponad 500 zł) mocno usprawiedliwiony - bez niego korzystanie z kierownicy z FF jest mocno upośledzone, a nie lubię, gdy coś się marnuje :D

Naturalnie, można samemu coś sklecić, ale... ;)
 

Bambolo82

Banned
Oglądałem prezentację Masta. Sony nie wyprowdukowalo tego gadżetu i nie jest on od Sony, tylko od firmy "Accesories 4 Technology" ktora tak samo produkuje akcesoria dla Wii, Xbox etc. Prezentacja naktórą się powołałeś nie jest na stronie Sony tylko na stronie firmy Accesories 4 Technolgy, dlatego zamieściłem sprostowanie mylącego tematu tego wątku.

Od Sony pochodzi m.in. pilot, HD oraz keypad. Natomiast ta pseudo kierownica jest jedynie licencjonowanym wyrobem, ale nie od Sony.

PS. Po co znowy mnie wyzywasz od ignorantów? Przecież, nie dalej jak przedwczoraj dostaliśmy ostrzeżenie od moderatora, aby tego sobie nie robić, pod grożbą "doładowania konta". Uspokój się, przestrzegaj regulaminu i nie obrażaj mnie. Proszę ponownie, Masta abyś przyczynił się do poprawy atmosfery na forum. ;) Daj na zgodę, plizzzzz!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ależ lawirujesz Bambo i nic kompletnie nie zrozumiałeś z tego co pisałem.

Na prezentacji jest wyraźnie widoczne logo i napis Sony Computer Entertainment - nie przez pomyłkę dodam.

Dalej widzimy też znak towarowy Playstation3 - kwestia również z pewnością uzgodniona.

Przeglądając stronę natrafiamy również na informację, że jest to produkt oficjalnie licencjonowany przez Sony.

SPC9800 4Gamers Playstation3 Compact Racing Wheel
Officially Licensed 4Gamers Playstation3 Compact Racing Wheel

Więc oczywistym jest, że to o czym piszesz poniżej to jakaś totalna pomyłka, pomyłka osoby, która nie mogła zapoznać się z podanymi przeze mnie materiałami bo nigdy by takich głupot po zapoznaniu się z nimi nie napisała - dla mnie taka osoba to IGNORANT, tak jesteś ignorantem.
I nie jest to w żadnym przypadku żadne obrażanie Ciebie, jest to moja opinia o Tobie po przeczytaniu tego poniżej i wielu innych Twoich postów (dodam, że do wyrażania takiej opinii mam pełne prawo).
Na opinię taką usilnie pracujesz Ty sam i tylko Ty.

Bambolo82 napisał:
(...)
Tak, czy siak Sony nie powinno pozwalać na umieszczanie loga Playstation 3 na tak badziewnym produkcie. Mam nadzieje, że prawnicy Sony zrobią wszystko aby logo Playstsion 3 zniknęło z tego "czegoś".

Otóż uświadamiam Cię, że prawnicy Sony nie kiwną nawet palcem w tej sprawie, mało tego, ostatnio pewnie przyczynili się do podpisania jakiejś fajnej umowy na licencjonowane produkty z pewną firmą.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Wrzućcie panowie na luz w ten piękny dzień.
Co do tego ustrojstwa. Sixaxis w wyścigach to kiepska sprawa i tu nie będzie inaczej. Pozatym. Do mojego Prototypa się nie nada:D:

8f299520954141a8med.jpg
1e24345b3a21deb8med.jpg
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Czyżby plastik z którego zrobiona jest owa kiera był troszeczkę zbyt niskiej jakości że Bambolo tak wykłóca się że nie jest ona od sony? Ghe ghe ghe...hiihi..hohoho...;)
 
Do góry