Niewielkie podłogówki do max 5000zł ? ? ?

Borixon

Active member
Bez reklam
Nie, dlatego pasował mu wybór moich kolumn gdyż mógł posłuchać u mnie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Ooo i co powiesz jak wypadły w porównaniu?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja subiektywna opinia jest taka, że bym się nie zamienił :) Zagrały (Arie) całkiem dobrze z moją lampą. Porównanie do moich wykazało, że trochę informacji ze środka ucieka. Średnica była lekko cofnięta. Arie 906 okazały się łatwiejsze w ustawieniu. Moje bardziej pracują tylnym BR. CG do klitki i ustawione do ściany się za bardzo nie nadają. Tzn. bas może dominować. Kwestia też akustyki. Bas w CG jest bardziej "soczysty". Góra w obu kolumnach inaczej podana. Gładkość po stronie Canto. To był tylko 2h odsłuch. Jakbym na nich pograł z tydzień to bym więcej napisał.

Zanim sprzedam standy chciałbym jeszcze posłuchać u siebie Kefy LS50. Kiedyś w salonie je odsłuchiwałem i jestem ciekaw jakby u mnie wypadły.
 
Ostatnia edycja:

Arti_surf

New member
Borixon a które Focale miałeś i czego Ci w nich brakowało? Ja po przesłuchaniu wielu różnych zestawów od ponad 2 lat mam Focale Chorusy 826 VW i jestem BARDZO zadowolony. Oczywiście jeszcze kwestia pod co to podepniesz. Przez chwilę mi brakowało trochę basu w niektórych rodzajach muzyki ale rozwiązałem to RELem T9i.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Miałem Arie 906, bardzo lubię ich granie, lecz ogranicza je pasmo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Myślałem o sonusach... Szybko mi przeszło.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Chodzą mi jeszcze po głowie monitory Sonusa Venere 1,5. Ktoś słuchał?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Słuchał ktoś Sonusów Principia 5 ??
Szkoda czasu na pisanie o nich.
Poza logiem Sonusa nic tam ciekawego nie ma, do tego odklejające się pierścienie na zewnątrz ;)

Chodzą mi jeszcze po głowie monitory Sonusa Venere 1,5. Ktoś słuchał?
Posłuchaj z ciekawości, a jaki będzie wynik... już wiem ;)
Jak szukasz niedrogich i niewielkich podłogówek Sonusa, to poszukaj używek Toy T
 
Ostatnia edycja:
Do góry