Nienawistna Ósemka - czyli teatr Quentina w twoim salonie

vectra1

Member
Bez reklam
Jak tam wasze opinie o najnowszym filmie Quentina ?
Hateful-Eight-poster-2.png

Ja jestem świeżo bo seansie i ciągle mam ten film w głowie.
Bardzo lubię jakże inną Twórczość Quentina ( poza serią Kill Bill), Bękarty Wojny oglądałem chyba 10 razy, to samo Django i coś czuję że ostatnio pozycję zobaczę w krótkim czasie ponownie.
Wracając do samego filmu są dwie opcje albo się go znienawidzi albo pokocha.
W moim odczuciu wszystko było genialne, sposób kręcenia – początek gdzie przez kilka minut widać samą przyrodę z wyśmienitą muzyką.
Pierwsza połowa spokojniejsza poznajemy historię a później jak to Quentin flaki i krew liczona w wiadrach.
Dialogi aktorów niezwykle realistyczne, Samuel L Jackson zagrał dla mnie jedną z ról życia.
Co mnie zaskoczyło to specyficzny humor - szczególnie scena z meksykanami i psami :D
Film trwa prawie trzy godziny, jednak ciągle rozwijająca się akcja, wrażenie spektaklu i przewijająca się w tle muzyka zabiera nas gdzieś w inny wymiar kina – niewiele filmów ma taką moc.
 
Ostatnia edycja:
R

Repugnant.

Guest
no wlasnie mozna by go troche opluc i nie zgodze sie ze mozna go tylko lubic badz nie ja po seansie mialem mieszane uczucia i tak jakos do tej pory nie moge sie zdecydowac
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Tarantino trzeba lubić, tak samo jak angielski humor.. Dla mnie tylko bękarty wojny były dobre. Reszta taka se.
Tego jeszcze nie widziałem, ale jakoś nie ciągnie mnie
 

cezary69

New member
Bez reklam
Straszna nuda :D przez pierwszą godzinę jadą wozem i gadają o pierdołach prawie jak ruskie filmy drogi :D przez cały film gdzieś jadą. Końcówka taka sobie Django bije ten film o głowę.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo będzie w tv to obejrzy :)


Wyobraź sobie przyajcielu że Django ogladałem na ... tv puls ostatnio.. kanał na którym leci sharkanado vs krokodyl dwugłowy więc dlaczego inne kanały nie puściły? Widocznie tylko na tv puls się nadawał ;) tak samo będzie z tym :blagam::popcorn:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Było już sporo o "Ósemcke" w wątku filmowym.
Dla mnie bomba, porównywanie Django nie ma sensu, inna forma.
Tutaj mamy więcej teatru, ale ja uwielbiam ten styl.
Kurt Russel czy Walton Goggins jak dla mnie nr.1., nie umniejszając reszcie, również perfecto.
 

eedviking

Banned
Widzisz mnie ten film też bardzo pasuje, pisałem nawet że częściowe skojarzenia miałem z Rewizorem Gogola.
Oglądałem już dwa razy. :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nienawistna Ósemka, to trochę "inny" film od Wielkiego T.
Nie każdemu kto lubi filmy Tarantino podejdzie.
Dla mnie każdy film Tarantino , to osobne przeżycie.
W jego filmach zawsze na pierwszym miejscu to dialogi , dialogi i jeszcze raz dialogi. Po prostu Tarantino albo przejmujesz albo jesteś obojętny.
Sam film 9/10. Ostatni przemarsz Tarantino. Jak zawsze genialny.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wyobraź sobie przyajcielu że Django ogladałem na ... tv puls ostatnio.. kanał na którym leci sharkanado vs krokodyl dwugłowy więc dlaczego inne kanały nie puściły? Widocznie tylko na tv puls się nadawał ;) tak samo będzie z tym :blagam::popcorn:

Ja w C+ oglądałem ale film całkiem całkiem jak dla mnie..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wyobraź sobie przyajcielu że Django ogladałem na ... tv puls ostatnio.. kanał na którym leci sharkanado vs krokodyl dwugłowy więc dlaczego inne kanały nie puściły? Widocznie tylko na tv puls się nadawał ;) tak samo będzie z tym :blagam::popcorn:

"Szeregowca Ryana" puszczali ostatnio na Tele 5 w nocy,gdy większość osób śpi i nie musi oglądać takich cienkich filmów :razz::mrgreen::wink:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Za to Piramida leciała w canal + i na pay per viev i ludzie słono płacili żeby zobaczyć jak anubis pożera ludzi :D to dopiero musi być ambitne kino :D
 
Do góry