Nie trafiony zakup TV i co teraz?

Maniek666

New member
Jako wisienkę na torcie odpaliłem wczoraj film w 3d....kopara w dół aż do piwnicy :)) tylko prosiłbym o porady jak zrobić aby napisy dobrze chodziły a nie rozłaziły się od lewej do prawej? Aha i jeszcze jak zrobić, żeby mi się wyświetlił tv na liście w aplikacji my remote bo wyszukuje i wyszukać nie może :)
 

Maniek666

New member
Aha i może jeszcze macie jakieś dobre ustawienia ?:) Najlepiej jakieś do piłki bo płynność i smużenie nie są najlepsze :)
 
Ostatnia edycja:

electro69

New member
MediaExpert to porządna firma więc nie będzie z tym żadnego kłopotu.
Mi sprzedawca powiedział że mam sobie na miejscu zobaczyć czy wszystko jest w porządku z TV jeśli chodzi o jakieś uszkodzenia mechaniczne ... dobra tu się zgodzę z tym ... natomiast to już jest lekkie przegięcie, jak on stwierdził, (po moim pytaniu bo sam na początku nic o tym nie mówił )że może mi ewentualnie włączyć TV żebym sobie sprawdził obraz i zobaczył czy wszystko jest z nim "ok" bo jak go już wezmę do domu to oni mi już go nie wymienią :shock: gdyby coś było nie tak ... jak można na szybko gdzieś tam podłączając go pod jakieś nie wiadomo jakie źródło sygnału i patrząc się przez np. 3-5 minut sprawdzić czy wszystko jest w porządku z matrycą ... dlatego zrezygnowałem z zakupu w tym sklepie.
Pozdrawiam
ps. już kiedyś miałem podobny problem z TV dopiero w domu "na spokojnie" jak zacząłem oglądać okazało się że coś nie tak było z matrycą i wtedy ten sklep (inny niż MediaExpert)bez problemu wymienił na wolny od wady ... więc nie wiem czy akurat ta sieć ma taką "politykę" czy teraz tak już po prostu jest w "sieciówkach"
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Aha i może jeszcze macie jakieś dobre ustawienia ?:) Najlepiej jakieś do piłki bo płynność i smużenie nie są najlepsze :)
Niczego nie zmieniaj!!!
Przecież parę postów wyżej Ci kopara odpadła, więc raczej nic nie reguluj bo jeszcze zepsujesz:)
 

Maniek666

New member
Oki skalibrowałem tv, wszystko super. Mam tylko ale co do napisów w filmie 3d. Próbowałem przekonwertować napisy programem 3d subtitler i odtworzyć plik tekstowy w formacie .sub, .idx, .srt i zamiast napisów wyświetlane są jakieś ich fragmenty z boku ekranu. Wygląda to tak jakby nakleić tam metkę z ceną i odkleić - pozostają takie białe kreski poziome. Nie wiem jak mam to zrobić żeby było dobrze więc bardzo proszę o jakieś sugestie :)
 
Do góry