Netflix oficjalnie w Polsce

Caparzo

New member
Bez reklam
Żeby sprawdzić co tam jest, nawt ten darmowy miesiąc,trzeba sie rejestrować i podawać karty itd. Bzdura na kołach
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Na sony w805 netflix smiga, nawet 1080, tylko trzeba na www ustawic HIGH jakość bo tak szło głownie 720.

Darmowy miesiać jeszcze przejdzie, ale prąd ich chyba popiescił jak mam placić 10E vs. 10USD za 1/10 zawartości!!!!! Według wyszukiwarek mam 777 pozycji vs. 5700 USA.

Gdyby wyrównali zawartość miałbym gdzieś że nie jest po polsku, ludzie litości, w dzisiejszych czasach narzekać ze nie ma lektora?? żal
"Gdyby"...?
Gdyby babcia miala wasy, to by byla dziadkiem. Mozesz miec dostepne wszystko, to co jest w USA i w innych regionach, ale musialbys placic jakies dodatkowe 2.5 zlotego miesiecznie.
 

marioking

Member
"Gdyby"...?
Gdyby babcia miala wasy, to by byla dziadkiem. Mozesz miec dostepne wszystko, to co jest w USA i w innych regionach, ale musialbys placic jakies dodatkowe 2.5 zlotego miesiecznie.

Gdyby chciało mi się kombinować to dalej sciągałbym z netu za free! ;) Chcą kasować za premioum niech oferują premium! Jak chce miec to wygodnie dostępne na TV. Moze bym przeżył na poczatek 1/3 albo półowe zawartości ale tak pewnie na jakiś rok sobie bede musiał odpuścić płacenie po darmowym miesiącu ;) Ja nic nie tracę :) Wyciągną wnioski albo nie.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Najfajniesze jest to, ze sobie mozna ponarzekac za darmo :)
No i cale szczescie nie zmuszaja, zeby kupic.
Na powaznie. Premium to kasuja VoD-y, ktore maja materialy premium, tzn takie, ktore sa wlasnie wyswietlane w kinach albo jeszcze nie sa wyswietlane. Wzglednie w formacie, ktorym nikt inny nie oferuje - 4k UHD 10bit.
10 USD/Euro na msc, trudno nazwac cena premium.
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem Netflix to takie filmowe muzealne Archiwum X .... czasami warto powspominać. Odwrotna sytuacja jest,jeśli chodzi o seriale. Ja akurat nimi nie jestem zainteresowany.
 
Ostatnia edycja:
Do góry