Netflix oficjalnie w Polsce

pierwszyy

Member
Nie musisz się napalać i płacić od razu, bo pierwszy miesiąc na wypróbowanie masz za darmo.
Na razie mało pozycji z polskim lektorem czy napisami... parę seriali, z filmów nie znalazłem żadnego spolszczonego, nawet wśród klasyków jak "top gun" czy "2001: odyseja kosmiczna"... ale z czasem jeśli się to zmieni będzie to imo ciekawa oferta!

odpaliłem netfilxa przez kodi/wtyczkę, na razie na pececie, popróbuję jeszcze na androidzie/smartfonie w wolnym czasie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No ale jakie trzeba mieć limity internetu żeby oglądać filmy/seriale na smartphonie... (poza domem...) ? ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No ale jakie trzeba mieć limity internetu żeby oglądać filmy/seriale na smartphonie... (poza domem...) ? ;)
I ty się o to pytasz? :shock: :grin:
Najlepiej : https://www.youtube.com/watch?v=RkEXGgdqMz8

A tak serio, to czkam na rozwój sytuacji, jak sytuacja z ofertą na polski rynek się ustabilizuję, to przerzucam się na naziemną + netflix.
W ostatnim czasie, w ciągu dwóch m-cy oglądałem góra 4 filmy na C+ i HBO ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ale ze względu na brak czasu,czy lipne treści/jakość...? ;)
Jedno i drugie.
Praca, dzieciaki + lekcje, praca....a tak to włączasz kiedy chcesz i co chcesz ;)
Już dawno myślałem żeby zrezygnować z kablówki, póki co trzymam to jeszcze ze względu na dzieciaki i mecze.
Jak będą miały netfilxa, to będzie łatwiej zakończyć umowę, a bez meczy też da się żyć, tym bardziej, że ostatnio też oglądam je w takim samym stopniu jak filmy na C+/HBO ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jedno i drugie.
Praca, dzieciaki + lekcje, praca....a tak to włączasz kiedy chcesz i co chcesz ;)
Już dawno myślałem żeby zrezygnować z kablówki, póki co trzymam to jeszcze ze względu na dzieciaki i mecze.
Jak będą miały netfilxa, to będzie łatwiej zakończyć umowę, a bez meczy też da się żyć, tym bardziej, że ostatnio też oglądam je w takim samym stopniu jak filmy na C+/HBO ;)

Ja mam NC+ i oglądam dziennie 15 min wiadomości + coś tam czasami z Discovery/National Geographic na których cały czas lecą powtórki...
Zastanawiam się czy jest sens płacenia za to ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
No ba, Seatem na Ibizę zajechali ;)
44KaKa Ultra SuperHade ;)


Ja mam NC+ i oglądam dziennie 15 min wiadomości + coś tam czasami z Discovery/National Geographic na których cały czas lecą powtórki...
Zastanawiam się czy jest sens płacenia za to ;)
Dlatego z Nki zrezygnowałem, z kablówki mam net, więc za jedno i drugie płacę niewiele więcej niż płaciłem za Nkę, a wtedy dochodził jeszcze koszt netu ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Masz na myśli telcomy czy małżeństwo? ;)
Mam od lat 25 GB i starcza, nigdy nie przekraczam
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie no telefonu to ja uzywam do poczty.
Ale co Ty chcesz te serisle na telefonie o jakosci Bluraya ogladsc? W Netflixie odcinek 300-1000MB wazacy to w sam raz na telefon. Chyba wolny czas predzej wyczerpeiesz niz te 10GB
 

marioking

Member
Na sony w805 netflix smiga, nawet 1080, tylko trzeba na www ustawic HIGH jakość bo tak szło głownie 720.

Darmowy miesiać jeszcze przejdzie, ale prąd ich chyba popiescił jak mam placić 10E vs. 10USD za 1/10 zawartości!!!!! Według wyszukiwarek mam 777 pozycji vs. 5700 USA.

Gdyby wyrównali zawartość miałbym gdzieś że nie jest po polsku, ludzie litości, w dzisiejszych czasach narzekać ze nie ma lektora?? żal
 
Do góry