Netflix oficjalnie w Polsce

cris6

New member
netflix-logo-e1402691532898-300x157.jpg



Tak już można oficjalnie zarejestrować sie na Nefflix.
Wystartowali w PL


Oficjalny cennik
netflix-w-polsce-2.png
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No nie całkiem, bo pisałem że mają wejść w listopadzie, takie mieliśmy wiadomości.
Czyli w sumie są opóźnieni...
 

konradx

New member
Sprawdziłem kilka nowszych i starszych pozycji które występują w wersji amerykańskiej, praktycznie niczego nie ma. Mam nadzieję że to się zmieni bo narazie biorąc pod uwagę cenę ($10 vs €10) to wygląda jak żart.
 

db86

New member
A ktoś może wie czy ten pierwszy miesiąc za free wiąże się z jakimś zobowiązaniem z NETFLIX??? Czy po prostu używam przez miesiąc i wyłączą a później muszę założyć konto i oczywiście opłacać.
 

pelzak

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zakładasz konto , wybierasz sposób płatności i pakiet >> oglądasz miesiąc za free; 3 dni przed upływem darmowego miesiąca dostajesz info o kończącym się okresie free >> zostajesz - pobierana jest opłata; rezygnujesz nic nie płacisz :) Zrezygnować możesz w dowolnym momencie jak i wznowić subskrypcję .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na razie mało jest treści w PL (około 30) - napisy,lektor,dubbing,jednak z pewnością będzie ich przybywać.
NC+,Cyfrowy Polsat i inni będą musieli się starać aby zatrzymać swoich klientów...

Co do samych ustawień - na razie może być zamieszanie,gdyż muszą wszystko ogarnąć...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Koledzy, pytanie - jak na Netflixie - znależć materiały 4K. Nie ma tam opcji filtrowania wg. tego kryterium.
Jak nie ma jak jest zakladka 4k UHD.
Prawdopodobnie musisz miec odbiornik ktory zdefiniowany jest jako UHD, czyli telewizor 4k, Nvidia Shield, Roku4, etc.
Na komputerze juz tak opisanego szeregu nie widze, ale mozna tak samo latwo material taki znalezc wpisujac 4k w wyszukiwarke.

A probowal ktos zaladowac napisy srt w chrome, kombinacja klawiszy ctr+at+shift+t ? Ponoc jkedys dzialal ten myk.
 

cris6

New member
Wie ktos jakie jest pobieranie dancych na Netfixie przykładowo taki standardowy film w Hd. Niestety posiadam Lte z Play gdzie jest limit 100 giga i nic lepszego tu nie znajdę
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie ma tez pewnie kilku tysiecy innych tytulow distepnych w USA i innych regionach Zeby je obejrzec nie potrzeba wiele.
 
Do góry