NETFLIX dzielenie konta

wucash

Active member
Bez reklam
W mojej "czwórce" na razie tylko jednorazowo wpisany kod 4 cyfrowy wystarczył. W międzyczasie byłem na wyjeździe gdzie włączyłem Netflixa na swoim koncie ale obcym tv i poszło bez problemu. Tak jak piszecie zobaczymy w następnych miesiącach, zwłaszcza, że pozostałe serwisy działające w pl wręcz zachęcają do dzielenia się kontem.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Tu nie chodzi o kasę... Netflix po prostu był pionierem i jestem jego klientem od początku w pl. Potem włączyłem rodzicom, potem jeszcze dwójce znajomym i tak od lat. Płacę za pozostałe serwisy bez bólu dupy. Aktualnie Netflixa mam płaconego poprzez Vectrę w ramach usługi za neta i co dziwne nie mogę zapłacić dodatkowo 10 za kolejne udostępniane konta, co potwierdził mi konsultant zarówno w Netflixie jak i Vectrze. Tak, że nie mierz innych swoją miarą z tym dziadowaniem ;)
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Katar10(ciekawe czemu piszesz z tego konta a nie z głównego) cały czas się chwalisz jaki to bogaty jesteś... masz oleda philipsa, kolorowe światełka i opłacasz netflixa sam... normalnie klekajcie narody...
Ja mam wszystkie możliwe serwisy streamingowe jakie są dostępne w pl i każdy jest z kimś dzielony. Kilka opłacam ja
i daje komuś a inne opłaca ktoś i daje mi i o to tu chodzi a nie o to aby opłacać jeden...
Dla mnie ktoś kto się chwali że ma kasę i wyśmiewa tych którzy jej nie mają to burak cham i prostak... I właśnie za kogoś takiego Cię uważam od dawna.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak na marginesie, gdyby ktoś chciał tylko jedno konto (nie każdy potrzebuje 4), to są serwisy z dostępem do jednego konta (Premium 4K) za 18zł.
Jest jeden profil do dyspozycji (na pin) i tyle w temacie. Po miesiącu chcąc przedłużyć, pewnie dostajemy następny profil.

To tak w ramach ciekawostki, kiedyś tego było pełno, ale z tego co widzę znowu się reklamują.
 

Katar10

Member
"życzę Ci wszystkiego dobrego. Oplacaj netflixa i oglądaj"
Tak właśnie robię jako normalny dojrzały Konsument nie kradnę i nie kombinuje jak cyganie i reszta pseudo cwaniaków. Płacę za swoje przyjemności .
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Opłacam ,współdzieląc Prime Video, Disney+ i Netflix.Jedynie ta ostatnia platforma zaczęła robić z tego problem uznając chyba,że ich grono odbiorców to banda frajerów ,którzy zapłacą tyle ile sobie zażyczą bo przecież klawisz "Netflix" jest obecnie prawie na każdym pilocie....
Nie wiem jaka ma być definicja "normalnego,dojrzałego Konsumenta" ,natomiast odnoszę wrażenie,że kontent serwowany przez tą platformę jest coraz bardziej targetowany na nastolatków i to najlepiej "nieheteronormatywnych".Jeżeli więc wprowadzą stałe,dokuczliwe utrudnienie w dzieleniu konta (przecież pomimo mozliwosci utrzymywania kilku profili) to po prostu w ogóle przestanę im płacić bo dla 1-2 pozycji dajacych się obejrzeć miesięcznie nie będę im kartkował 2 krotnosci tego co żąda konkurencja....

ps.Paradaksalnie pomimo opłacania Prime i Disney+ ich kontent i tak oglądam z pirackich żródeł ,w skocie - ze względu na wygodę. :-D
 

wucash

Active member
Bez reklam
Jak chcecie sobie wyrywać grabki, to może załóżcie odrebną piaskownicę ;)
Wracając do tematu... u mnie u jednego z użytkowników pojawiła sie informacja o wykorzystaniu kodów 4cyfrowych i już wyłącznie kod QR, co dziwne na 3 pozostałych profilach problemu nie ma. Tak czy owak konsultant z Netflixa potwierdził ostatecznie że ni emoge zapłacić za profil poza głównym gospodarstwem ponieważ płacę poprzez Multimedia/Vectra.
 

albert438

New member
Gdyby ktoś potrzebował: pakiet NETFLIX standard HD (2 urządzenia) + Canal+ Online (wszytskie kanały Canal+, TVP, Polsat, TVN, tematyka Canal+ oraz Filmy i Seriale)
- 3 miesiące za 120zł
Zapraszam na PW
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja mam do odstąpienia slot UHD za 5 zeta ;)
A tak bardziej serio,to widzę,że sporo osób się nadziało.
Polish_20231231_220502337.png


Ponoć potrafią też anulować subskrypcje na Argentynę i Turcję.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ponoć potrafią też anulować subskrypcje na Argentynę i Turcję.


I żeś cholera wypalał.

Wczoraj Netflix zanegował moje Tureckie korzenie - po tylu latach. Czysty rasizm ze strony netflixa.

Jak Facet czuje się Baba to jest ok. Jak Baba facetem to też ok. A jak ja odkryłem w sobie pierwiastek małego Turka to BAN.

Żadne karty nie przechodzą, a giftami zrobisz i wykryją po geolokalizacji że tylko w Polsce używasz to dostajesz bana na 28dni.
 

tracer10

Member
Z tych tanich w EU za Turcję wzięli się najszybciej.
Zaczęli od blokowania przeróżnych możliwości płatniczych kartami z innych krajów.
 

emporioa

Member
I żeś cholera wypalał.

Wczoraj Netflix zanegował moje Tureckie korzenie - po tylu latach. Czysty rasizm ze strony netflixa.

Jak Facet czuje się Baba to jest ok. Jak Baba facetem to też ok. A jak ja odkryłem w sobie pierwiastek małego Turka to BAN.

Żadne karty nie przechodzą, a giftami zrobisz i wykryją po geolokalizacji że tylko w Polsce używasz to dostajesz bana na 28dni.
Czekam jeszcze 2 tygodnie i się sprawdzi czy odblokują. W ostateczności VPN na TV i Netflix będzie działał :D
 
Do góry