Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ładniutkie te Pylonki 28, takie niby proste ale przykuwające wzrok. Gratulacje. Z czym porównywałeś Ataszek?

Adamo, biały połysk to jest to... :)
 
Ostatnia edycja:
Mikołaj przyniósł pod choinkę Pylon Pearl 25 w białym połysku. Wyglądają.....obłędnie.
Podłączone do mojego starego budżetowego Pioneera VSX 819 zagrały bardzo dobrze. Jest bas, jest środek i bardzo czytelna góra, może trochę nawet za ostra, bardzo dobra scena...no i ten wygląd.


Aktualnie szukam jakiś napęd w srebrnym kolorze do stereo z funkcjami sieciowymi. Może coś polecicie do Pearl 25?


Zdjęcie Pani i jej oczy w TV oddają wrażenia.



28e2132368ee3.jpg



876b1566c4cb0.jpg




f7365b2d352d6.jpg


I mówisz kolego , że ładnie gra :)
Kolumny przyklejone do ściany , proste powierzchnie . Zimno :(
 
A co ma zrobić, ściany na żółto i gdzymsy? ;)
Dla mnie super, prosto, kwadratowo, nowocześnie, ja bym tam jeszcze białą podłogę dał.
 
@Ataszek, Super wybór, na pewno będziesz zadowolony. Jeszcze odpowiednia elektronika do stereo i będzie "granie" jak się patrzy, tzn. słyszy :)

@Adamo, prosto, schludnie elegancko :eek:k:

A i u mnie mały upgrade stereo do kompletu
1.jpg
2.jpg
 
Już po pierwszych utworach słychać że to zupełnie inne brzmienie niż Klipsch ale z opisem trzeba się wstrzymać do wygrzania i na pewno będę szukał innego zasilania niż to co mam.

Nie są takie duże - coś pokroju RP 260 - 30ki były większe ;-)
Ataszek a na czym odsłuchiwałeś te Diamondy i co teraz będzie napędzać te kolumny?
No i też ciekawią mnie różnice między twoimi starymi i nowymi kolumnami.
Swoją drogą ładnie się prezentują u Ciebie
Pozdrawiam
 
Mikołaj przyniósł pod choinkę Pylon Pearl 25 w białym połysku. Wyglądają.....obłędnie.
Podłączone do mojego starego budżetowego Pioneera VSX 819 zagrały bardzo dobrze. Jest bas, jest środek i bardzo czytelna góra, może trochę nawet za ostra, bardzo dobra scena...no i ten wygląd.


Aktualnie szukam jakiś napęd w srebrnym kolorze do stereo z funkcjami sieciowymi. Może coś polecicie do Pearl 25?


Zdjęcie Pani i jej oczy w TV oddają wrażenia. ]
Chłodna elegancja, trochę betonu, biel i drewno to ładne połączenie.
Pozdrawiam
 
Lolo, kwestia perspektywy, nóżki są takie same.
A to na dole to pre gramofonowy.

@Ikar, a do tego swoje waży ;)
 
Ostatnia edycja:
Oppo u mnie jedynie do filmów, ja mam 203 czyli to jedynie transport BD,
a Primare to już inna klasa, na ten moment nic więcej mi nie potrzeba.
Jeszcze jakiś typowy streamer i sprawę stereo uważam za zamkniętą na długie, długie lata.
 
Jak to fajnie jak ktoś kupi tutaj coś innego niż "święta trójca" :) Nawet jeśli to jest w kolorze czarnym :) Gratuluję i życzę dużo radości...
 
Ostatnia edycja:
Ładniutkie te Pylonki 28, takie niby proste ale przykuwające wzrok. Gratulacje. Z czym porównywałeś Ataszek?

Adamo, biały połysk to jest to... :)

Rabit dzięki - porównywałem z : Tannoy Revolution XT8F, Focal Aria 926, Fyne Audio 502, Audio Physic Classic 8, Diamondy 30ki

Adamo - gratulacje ale na czas stereo odsuń je od ściany o jakieś 0,5m i zobacz czy nie ma równicy !

@Ataszek, Super wybór, na pewno będziesz zadowolony. Jeszcze odpowiednia elektronika do stereo i będzie "granie" jak się patrzy, tzn. słyszy :)



A i u mnie mały upgrade stereo do kompletu

Dzięki Henry i elektronika będzie na pewno inna ;)
Śwetnie wyglądają te klocki u Ciebie - zacne towarzystwo !

Ataszek a na czym odsłuchiwałeś te Diamondy i co teraz będzie napędzać te kolumny?
No i też ciekawią mnie różnice między twoimi starymi i nowymi kolumnami.
Swoją drogą ładnie się prezentują u Ciebie
Pozdrawiam

Diamodów słuchałem na MF 6si + CD też od MF - świetnie to brzmiało !
 
Oppo u mnie jedynie do filmów, ja mam 203 czyli to jedynie transport BD,
a Primare to już inna klasa, na ten moment nic więcej mi nie potrzeba.
Jeszcze jakiś typowy streamer i sprawę stereo uważam za zamkniętą na długie, długie lata.

Heniu płytka z I35 nie nadała by się do twojego ?

@Ataszek do Pylonów raczej szukaj czegoś żywszego jaśniejszego.
 
Werf, Z tego co się dowiedziałem niestety nie... chociaż jeszcze nikt tego nie robił... może z czasem ktoś to obejdzie.
Bawiłeś się nową Prismą?
podobno w końcu działa jak należy.
 
Do góry