Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
zmieniam kilkoma kliknięciami, za pomocą pilota w zależności od panującego klimatu ;)

Kolego zdjęcia jak najbardziej oddają klimat - głowa do góry jest bosko :) ile metrów ma salonik? Projektor i dedykowany salon do Kina to jest najlepsze z możliwych rzeczy dla kinomaniaka.. Wg mnie nawet kosztem słabszej elektroniki to taki salon 3 razy daje więcej radości niż lepsza elektronika w normalnym salonie użytkowym.
Kolego cieszę się razem z Tobą :)
 
Ostatnia edycja:
Remipl odleciałeś z tym "pokoikiem" w kosmos wyprzedzając wszystkich o lata świetlne :) Mi pozostaje jedynie próbować zebrać szczękę z podłogi. Gratuluję!
 
Ostatnia edycja:
Wyglada to extra,tym bardziej gratulujemy ze zrobiłes wszystko sam.Myslę ze to dodatkowa satysfakcja:)

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Kogo?? A jak on sie nazywa ?? :p
Burze tak, jak zacznie robić swój temat :p co by konkurencje Rempilowi zrobić ;) póki co,.to jakiś deszcz z zakręconego kranu :D
 
Ludzie wrzucajcie foty sprzetow i nie tylko,robi sie ciekawie ....

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
armani nic takiego nie posiada :bober::blagam:
:rolleyes::mrgreen: Nu teraz to Ty obudziłeś Zeusa:razz: Oczekuje gromu , burzy i wylądowań atmosferycznych:D Trzymaj się.
Kogo?? A jak on sie nazywa ?? :p
Burze tak, jak zacznie robić swój temat :p co by konkurencje Rempilowi zrobić ;) póki co,.to jakiś deszcz z zakręconego kranu :D
Armanig ma (lub miał) nie tylko Termisie ale i Predzia. Nie wiem czy jest jeszcze galerii, ale w poprzedniej było. No chyba, że teraz Predzio zmienił posiadacza i jest u Remiego? :)
edit: stoi i ładnie się prezentuje ;)
http://www.hdtv.com.pl/forum/797144-post594.html
 
Ostatnia edycja:
Armaning jest tylko jeden sposób aby go Uciszyć... ;-) swój wątek
Powiem wam, że ten wątek wraz z pod watkami zrobił się naprawdę ciekawy. Czekamy na resztę do kompletu. ;-) Ps. nie wiem jak Wy ale ja bardzo często sobie wchodzę i oglądam zdjatka na poprawę chumoru i rozpoczęcie dnia pracy ; -)
 
Też tak mam :p Na pulpicie w pracy zawsze mam jakiś fajny zestaw wrzucony ;-)
Bipo podmień "dziadka" na "herkulesa" w swojej galerii ;-)
 
Do góry