Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
4f1c016589c436985cfad535a0cb895d.jpg
https://vimeo.com/158725681

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Przeglądnąłem na telefonie i początkowo pomyślałem, że to monitor na stole, na przyszłość - wrzuć tam kobitkę w tle, będzie lepsze porównanie z jaką przekątną mamy do czynienia ; )
Ps.Kobitka może być tyłem, może udawać, że przepina kabelki ;)
 
Tylko, że naukowcy coś tam wspominali o tym iż facet może się skupić tylko na jednej rzeczy w danej chwili....;-)
ps. wyjątek kobiece piersi lub pośladki.
 
Witam kolegów "stereomaniaków". Szacun i podziw dla waszej pasji.
Śledzę często wasze dyskusje tak z ciekawości bo może coś z waszej wiedzy i doświadczenia kiedyś mi się przyda. I to tyle z wazeliny .....

Ale do rzeczy .....
Któryś z was nie wiem gdzie i kto, bo nie mogłem znaleźć, zadał pytanie o możliwość sterowania oświetleniem LED w takt muzyki.
Nie wiem czy to było pół żartem czy pół serio i czy było bardziej żart czy bardziej serio ?
Sam myślałem o czymś takim więc pogmyrałem w sieci i znalazłem to .....

Sterownik Muzyczny Taśm Led Rgb Kontroler Audio Sound-X - Ledovo

Może wam się przyda.

Pozdr
 
Wiesiek to nie o to chodzi aby pulsowały w rytm muzyki ,chodziło o to aby swieciły sie w kolorze tła rzucanego Przez ekran. Np morze,zachodzace słonce= dolna polowka ekranu niebieska a gorna pomaranczowa. Taki sterownik mozna wykonac za pomoca raspberry.Oczywiscie to tylko bajer...

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
. W bardzo dużym skrócie – program analizuje jakie kolory przeważają w poszczególnych częściach ekranu i podświetla ścianę na podobną barwę, dając bardzo miły dla oka efekt.***

https://youtu.be/whSVLJt3Cpg


nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Ostatnia edycja:
Wkleiłes link do tv z problemem softu. Dlatego moja odpowiedz.

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!
 
Do góry