Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Dorzuć do listy odsłuchowej także Pylon Topaz oraz Monitor Audio MR6, budżet podobny to STXów...
 
Amplituner kupiony. Za radą sprzedawcy zakupiłem cambridge audio R551v2 teraz tylko kolumny i bedzie cacy :)

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Napisz jak radzi sobie w stereo, to mnie bardzo ciekawi. Byłeś na odsłuchu? Gdzie kupiłeś sprzęciwo? ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Kupiłem na Garbarch w Poznaniu.
Słuchałem go z magnat quantum 677,
Pozatym odsłuchiwałem takze
Yamahe 797,marantz 5009,7009
Wybrałem Cambrige audio bo grał najlepiej. Wziołem Petera Gabriela,utwor dont give up mnie zszokował. Usłyszałem w tym utworze nowe dzwięki ktorych wczesniej nie uswiadomiłem w swojej poprzednim amplitunerze.




Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
W Poznaniu jest na umultowskiej fajny salon znasz pewnie, kiedyś był na dąbrowskiego koło Maca.
Gratuluję fajnego klocka.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Ja kiedyś kupiłem tam kolumny Koda, rozwineli się bo tam miejsca było jak na lekarstwo, pytałeś Blackninja o cenę?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
O cene czego? Nikogo nie pytałem.
Miejsca w srodku mało ale sprzetu tyle ze ho ho.

Wysłane z mojego ASUS_T00G
 
Blackninja to forumowy czarodziej od cen. Pewnie przepłaciłeś ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Nowy członek rodziny :D
 

Attachments

  • IMAG1625.jpg
    IMAG1625.jpg
    771,6 KB · Wyś: 79
  • IMAG1627.jpg
    IMAG1627.jpg
    401,2 KB · Wyś: 70
  • IMAG1626.jpg
    IMAG1626.jpg
    776,7 KB · Wyś: 75
ket23 fajny klocek. Też mnie ciągnie do wskazówek :)

Whiplash dobrze się prezentują. Próbowałeś lekko skręcić je do środka?
 
Kapusta jak to małe? Standardowo 16.5cm tylko ze obudowa jest spora, ramka woofera czarna i sie zlewa. Wiem ze one Ci sie nie podobaja ale po co tak sie czepiasz dzis przetworników, kiedyś blyszczacego wykonczenia na gorze..

Pawel no probowalem ale nie slysze jakieś wiekszej różnicy w gorze pasma. JBL ma dobre rozproszenie kierunkowe i nawet testy to potwierdzaja - przy 30st. jest mały spadek a z moich obliczen wynika ze skoro rozstaw kolumn mam 2m a siedze od nich 3,5 metra to pi razy oko kat wynosi nie 30 (bo taki mamy siedzac na planie t.rownobocznego) tylko ok 15st.
 
Przyznaj się, ile dostajesz na reklamę Cholinex? :D
Nie za blisko siebie te kolumny? Wygląda jakbyś miał jeszcze trochę miejsca z prawej strony. Jest tam coś, co powoduje, że nie możesz dać centralnie telewizora i kolumn szerzej?
 
Do góry