Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie no co Ty nie czepiam się, tylko wyglądają na małe te głośniki, może tylko tak na zdjęciach to wygląda.
 
Kapusta - Mały ale wariat :D

Krzysiek to jest max, wiem ze wypadalo by bardziej je rozsunąć ale ogranicza mnie po pierwsze rog - nie chce podbijac basu, a po drugie i co najważniejsze z prawej strony jest stol i krzesla. Teraz jest tam tyle miejsca aby delikatnie przejść miedzy kolumna a krzeslem. Inna kwestia to kanapa narożna... Jestem skazany na któryś z rogów, nie moge siedziec po srodku sciany i miec TV na srodku sciany przeciwnej a kolumny po "rogach" :(

P.S Muszę wystapic własnie o jakieś 500+ do producenta za ta darmowa reklame :D
 
Ostatnia edycja:
Krzysiek to jest max, wiem ze wypadalo by bardziej je rozsunąć ale ogranicza mnie po pierwsze rog - nie chce podbijac basu, a po drugie i co najważniejsze z prawej strony jest stol i krzesla. Teraz jest tam tyle miejsca aby delikatnie przejść miedzy kolumna a krzeslem. Inna kwestia to kanapa narożna... Jestem skazany na któryś z rogów, nie moge siedziec po srodku sciany i miec TV na srodku sciany przeciwnej a kolumny po "rogach" :(
Fotka tak zrobiona, ze nie sugeruje dalszej części pomieszczenia :)
Ja za rozreklamowanie Marantza na tym forum, powinienem dostać dożywotnią - coroczną wymianę na nowe modele, się chyba muszę im przypomnieć komu trzeba ;)
Sprzedaż na pewno wzrosła :)
 
Pawel no probowalem ale nie slysze jakieś wiekszej różnicy w gorze pasma

Panowie,można jeszcze tak zrobić. Trzeba włączyć płytę z nagraniem monofonicznym, następnie tak ustawić kolumny,aby dźwięk wychodził idealnie ze środka,a następnie tak dokręcać kolumny,aby najbardziej "ścisnąć" głos, który słyszymy. Wtedy przy stereo,dalsze plany będą bardzo dokładnie lokalizować instrumenty.
 
Powiem wam tak, JBL dobrze rozprasza wysokie tony więc az tak duży dolek powyzej 10khz sie nie robi wiec mozna przezyc ustawienie "na prosto". Dzis je delikatnie skrecilem tak, że osie przecinaly sie za moja głowa - napewno gora jest bardziej wyrazna i namacalna. Jest jedno "ale" - wizualnie bardziej pasuja mi kiedy stoja rownolegle, nastepnie ja i tak siedze za daleko w stosunku do ich rozstawu wiec juz na dzien dobry mamy waska scene, jak e skrece to scena jeszcze sie kurczy, pozatym ten stolik RTV jest gleboki probleme sa też scianki boczne. Nie wystawie kolumn przed stolik bo jak to wygalda - pozatym moj pokoj akustycznie jest tak "fajny" ze zabija nawet bas z JBL. :D
 
Panowie czy mamy na tym forum jakiś zbiorczy temat dotyczący ogólnie pojętej akustyki czy adaptacji wnętrz na "nasze potrzeby"?
Mam kilka pytań a nie chcę zaśmiecać jakiegoś wątku.
 
ok to już coś tworzę a w między czasie przypomnijcie mi jak wstawić fotkę tak aby była widoczna w tekście a nie w załączniku?
 
A ja sobie troszkę poskręcałem , co by komplet był , a i troszkę wygodniej dupsko siedziało
Tylko z czasem na granie ciagle kiepsko , ale frajda z gadżetów max :)
 
Ostatnia edycja:
Super, masz więcej zdjęć pokoju ??

Gdzieś tam były , musisz przelecieć temat :-D.
A ze zdjęciami , to wiesz trzeba sprzątać , kurze wycierać i takie tam cały rytuał , zanim można to światu pokazać .A czarny lakier , masakra z kurzem zwłaszcza jak pokój ogólnego dostępu .
A koledzy tez jakoś się niekwapia z aktualnymi flotami :) .
 
Ostatnia edycja:
Do góry