Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Wstępnie tak to wygląda, nie wiem czy się dobrze foty wstswily bo z telefonu wysyłam. Kosmetyka w weekend, powiem po 2h odsłuchu że dźwięk dużo bardziej szczegółowy niż na Yamaha 777, monitory u mnie to najlepsze rozwiązanie... Jak się wygrzeja trochę to napisze więcej. Czas do pracy. Miłego dnia wszystkim..
uploadfromtaptalk1429097012706.jpg 11715[/ATTACH]11716[/ATTACH]
 

Attachments

  • uploadfromtaptalk1429097393117.jpg
    uploadfromtaptalk1429097393117.jpg
    34,4 KB · Wyś: 109
  • uploadfromtaptalk1429097441156.jpg
    uploadfromtaptalk1429097441156.jpg
    30,3 KB · Wyś: 107
Ostatnia edycja:
Na podłogowych trochę basu łapał albo tak mi się wydawało
..

Do Borixon: gratuluję fajnych kolumienek podstawkowych, myślę że to będzie dużo lepiej grało jak się wygrzeje niż duże podłogówki w twoim przypadku ze względu na ograniczenia lokalowe... ;-). Ja myślałem nad tymi Dali zensor 3 aby je sobie postawić na biurko po bokach monitora, ale chyba troszkę za duża kubatura...;-). Słuchałem dali zensor1 na denonie 39m i dla mnie była beznadzieja. Brakowało mi szczególnie basu, kolumny jedynie plumkały, góra była ok czyściutko i nie kuło w uszy. Po podłączeniu dali zensor 3 pojawił się dół, którego mi brakowało reszta pasma była naprawdę ok. Ja je przesłuchiwałem z myślą o postawieniu ich koło monitora tylko ta kubatura...;-(...
 
Ostatnia edycja:
No fakt małe nie są, nie wiem jak grają Zensor 1 ale boję się znów że mogą być zbyt małe. Na tą chwilę mam efekt jakiego oczekiwałem i to mnie cieszy, wreszcie mam bas w miejscu gdzie siedzę czy leżę a nie ma balkonie.. Śmiało mogę polecić na pokój ok 20mkw bo dają sobie świetnie radę. Nie chcę zbyt wiele powiedzieć bo mieliłem narazie na szybko płyty które znam na pamięć ok 2h. Bardzo chciałbym porównać je w domu z Rx2 ale kasa się posypała i kupiłem te.

Dziękuję koledze Blackninja za super transakcję.
 
Ta tańsza wersja też ze strusia, tylko, że to bardziej hand made, nie mam porównania do tego profesjonalnego, ale ten na razie zdaje egzamin, patrząc na cenę, to można zaryzykować, a jak się nie sprawdzi, to porządniejszy kupić ;)
 
Dokładnie, można kupić tańszą i przetestować. Nie sądzę, żeby były specjalne różnice, aczkolwiek mogę się mylić.
Może faktycznie kupie i porównamy, szczególnie, że Koledzy już wyszukali różową wersje ;)
Niby błaha sprawa, a gadżet moim zdaniem obowiązkowy. Nie wyobrażam sobie maziania po lakierze (i nie tylko) szmatką kilka razy w tygodniu. Pod słońce strasznie to musi wyglądać, moje sprzęty jak po wyjęciu z pudełka i to tylko zasługa strusia ;)
 
Ostatnia edycja:
Nie wyobrażam sobie maziania po lakierze (i nie tylko) szmatką kilka razy w tygodniu. Pod słońce strasznie to musi wyglądać, moje sprzęty jak po wyjęciu z pudełka i to tylko zasługa strusia ;)

Jestem strasznie dokładny w tych sprawach,ale ostatnio dałem ciała! Szmatkę której używam jest do czyszczenia obiektywu w aparacie (więc jakieś normy spełnia) Gdyby nie to że przed ogarnięciem zestawu kleiłem coś super glutem (glue) Przebiłem tubkę i nie obyło się bez wylania na palce :!: Częściowo udało mi się ręce ogarnąć ale widocznie nie do końca.Co skutkowało zarysowaniem kolumny :!: Musiałem wyskoczyć palcem za szmatkę i heja,jedyne słowo które mi się cisnęło na język to kuurrrrrrrrr.........aa mać!! Teraz muszę kupić coś delikatnego,wypolerować i doprowadzić kosmetycznie do ideału.Może ktoś już dopieszczał kosmetycznie jakimś preparatem swoje kolumny i podrzuciłby dobry pomysł?
Lakier piano black.
 
Ostatnia edycja:
Do góry