Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
ciezko bedzie Ci zrobic to punktowo, gdzies gdzie cos wypolerujesz bedzie juz inaczej niz na reszcie płaszczyzny.. ale gdzies na malym punkcie z tyłu kolumny sprobuj jakas lajtowa pasta polerska bez ziarna i gąbka polerska.. tyle Ci moge powiedziec, moze jest jakis fachura na stanie..? :)
 
ciezko bedzie Ci zrobic to punktowo, gdzies gdzie cos wypolerujesz bedzie juz inaczej niz na reszcie płaszczyzny.. ale gdzies na malym punkcie z tyłu kolumny sprobuj jakas lajtowa pasta polerska bez ziarna i gąbka polerska.. tyle Ci moge powiedziec, moze jest jakis fachura na stanie..? :)

Nie jest to bok,przód,tył tylko góra kolumny, wypoleruje cały ten kawałek.Rysa jest (bardziej estetyczna) ale jaka by nie była to jej nie chcę :smile:
PS. Moja kobieta powiedziała że jestem chory ! :fool: :D
 
Nie jest to bok,przód,tył tylko góra kolumny, wypoleruje cały ten kawałek.Rysa jest (bardziej estetyczna) ale jaka by nie była to jej nie chcę :smile:
PS. Moja kobieta powiedziała że jestem chory ! :fool: :D

nie wiem czy sama pasta pomoze, papier na wode 2000 i pozniej polerka ale nie wiem czy bym sie odważył, szybke w hk970 doprowadzilem tak do igły, i lampy w dziadka matizie tez ;)
 
Jestem strasznie dokładny w tych sprawach,ale ostatnio dałem ciała! Szmatkę której używam jest do czyszczenia obiektywu w aparacie (więc jakieś normy spełnia) Gdyby nie to że przed ogarnięciem zestawu kleiłem coś super glutem (glue) Przebiłem tubkę i nie obyło się bez wylania na palce :!: Częściowo udało mi się ręce ogarnąć ale widocznie nie do końca.Co skutkowało zarysowaniem kolumny :!: Musiałem wyskoczyć palcem za szmatkę i heja,jedyne słowo które mi się cisnęło na język to kuurrrrrrrrr.........aa mać!! Teraz muszę kupić coś delikatnego,wypolerować i doprowadzić kosmetycznie do ideału.Może ktoś już dopieszczał kosmetycznie jakimś preparatem swoje kolumny i podrzuciłby dobry pomysł?
Lakier piano black.
Są takie fajne firmy co zajmuja sie renowacją politur:

DSC06486_zpsiqiq3mmw.jpg
 
Ja to Geronimo proponowałbym Ci tam jednak kwiatka postawić, przy okazji u Żonki przypunktujesz :D
A tak na poważnie, to papier wodny. Uderz z tym do lakiernika samochodowego. Za grosze Ci to fachowo spoleruje.
 
Kiedyś czytałem,że bardzo dobrze do tego nadaje się zwykła wata! Można nawet pastę do zębów nałożyć, szybkę w telefonie wypolerowałem idealnie:)
 
Akurat trafiło na dzień jego kąpieli i wolności poza terrarium ;-)
"GERONIMO" , nie mam słów :popcorn: Ja pie...le :D Prawdziwy BOA? Piękny jest. Jak ma na imię , ten okaz? Mój kolega kiedyś miał podobnego. Naprawdę był aksamitny, piękny i ciekawy świata. :popcorn: Daj Bóg mu długich łat życia. :popcorn:
 
To może czas na mnie :)
Za jakiś czas czeka mnie nieuniknione: ślub i przeprowadzka. Jest plan na pokój kinowo-wypoczynkowy :) który będzie zaplanowany od A do Z, więc trzymajcie kciuki. No ale to dopiero plany, na razie musi być tak jak jest :)

No i na koniec, skoro był BOA Audiofil, to czemu nie Owczarek Niemiecki Meloman :D

WP_20150409_001.jpg

WP_20150409_004.jpg

WP_20150409_005.jpg

WP_20150418_003.jpg

WP_20150418_005.jpg

WP_20150418_007.jpg

WP_20150418_008.jpg

WP_20150418_13_42_44_Panorama.jpg

WP_20150313_001.jpg

WP_20150412_001.jpg
 
Owczarek ma 5 miesięcy :)
Przy cichym słuchaniu mam wrażenie że lepiej było przy SR6008, ale tam kalibracja zrobiła swoje, natomiast przy wyższym poziomie głośności nie ma porównania. Kolumny nabrały werwy, bas jest bardziej punktowy, szybki. Pojawiły się średnie tony, których mi brakowało :) dźwięk stał się bardziej wyrównany. Przy kameralnym, cichym odsłuchu zawsze ratują potencjometry PM7004 :) trochę szkoda że nie ma loudnessa. Z kina też jestem bardzo zadowolony :)
W przyszłości pomyślę nad zmianą kolumn, ale na razie jest świetnie :)
 
Ponownie, pal licho sprzęt (gratuluje), ale psina przepiękna :)
Robiąc takie zestawienie, zawsze moja uwaga będzie skupiona na najważniejszym, a w tym wypadku Owczarek gra pierwsze skrzypce :)

Pomyśleć, że śmieci ludzkie takie zwierzaki zostawiają w lesie na samopas.

Tak czy inaczej, skoro mamy już zwierzyniec, to może najwyższy czas wkroczyć na next level i nasze panie gdzieś w tle usadowić? ;)
 
Mam to szczęście, że mojej piękniejszej połowie zawsze marzył się pokój typowo kinowy :).
Tak teraz pomyślałem, że to może być powód dla którego jest ze mną :hmm: :-D

Armanig, to jest myśl, może czas stworzyć nowy wątek ;)

Dzięki za dobre słowo Panowie

Ma czym słuchać skubaniec :D

V__81B5.JPG
 
Ostatnia edycja:
Do góry