Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Borixon poszedłeś w srebro- zuch chłopak... ;-) zobacz jak pięknie się sprzęcik prezentuje..;-)
Popieram chłopaków powyżej postimage.org i wklejamy link gdzie jest hotlink dla for - wszystko śmiga aż miło.
 
Borixon wg mnie to nie jest kwestia, że dany kolor pasuje do zestawu x, bo akurat Marantz to jemu jest ok zarówno w kolorze czarnym jak i szampańskim czy jak on się tam zwie.. kwestia kto co lubi. Ale niewątpliwie są marki typu Accu, Mac gdzie ludzie, którzy lubią tych Producentów nie wyobrażają sobie jakby te klocki były inne niż w kolorze czarnym dla Maca i złotym w przypadku dla Accu. I producenci dobrze to wiedzą i nawet nie śni im się zmieniać kolory ich elektroniki.
 
Borixon wg mnie to nie jest kwestia, że dany kolor pasuje do zestawu x, bo akurat Marantz to jemu jest ok zarówno w kolorze czarnym jak i szampańskim czy jak on się tam zwie.. kwestia kto co lubi. Ale niewątpliwie są marki typu Accu, Mac gdzie ludzie, którzy lubią tych Producentów nie wyobrażają sobie jakby te klocki były inne niż w kolorze czarnym dla Maca i złotym w przypadku dla Accu. I producenci dobrze to wiedzą i nawet nie śni im się zmieniać kolory ich elektroniki.

Lolek masz ostatnio kłopoty ze skupieniem się na postach ;) napisałem: dla mnie, czyli mi do gustu przypada Marantz czarny, tylko. Z cała reszta się z Tobą jak zwykle zgadzam. :):)
 
Ja rozumiem Kolego :) że to co napisałeś to jest Twoje zdanie, tylko mój wpis nie do końca oddaje to co chciałem przekazać. Zresztą oby tylko kolory były problemem :) Pionek wg mnie lepiej się prezentuje w srebrze, ale może to też dlatego, że ja generalnie lubię elektronikę w srebrze czy też w złocie. :) Co nie zmienia faktu to o czym wyżej napisałem,że są takie firmy, które od lat kojarzone są z jednym kolorem i to się nie zmieni.
 
Ostatnia edycja:
Dotkliwie dla portfela się przekonał, niestety ; )
Szkoda, że Marantz na tej płaszczyżnie ograniczył się w niektórych klockach (końcówki) tylko do czarnego.
 
Daleko nie szukac, kup wzmaka denona serii 20xx w kolorze black. Bali jeszcze bardziej dotkliwie o tym sie "przekonal". :(
 
Przecież masz czarnego Denona, tyle, że piano black - taki szczegół.
Wydanie na "setkę" Denona. Odsłuchiwałem go na Krakowskiej z chłopakami, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zupełnie nie warty swojej ceny, ale wyglądał fajnie.
 
Przecież masz czarnego Denona, tyle, że piano black - taki szczegół.
Wydanie na "setkę" Denona. Odsłuchiwałem go na Krakowskiej z chłopakami, wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zupełnie nie warty swojej ceny, ale wyglądał fajnie.

A jaki nowy Denon był warty swojej ceny?? Chyba ze coś ze starych serii z którymi nie miałem do czynienia. Armanig...
 
Dotkliwie dla portfela się przekonał, niestety ; )
Szkoda, że Marantz na tej płaszczyżnie ograniczył się w niektórych klockach (końcówki) tylko do czarnego.

Zgadza się i to nie jest za bardzo zrozumiałem dla wielu osób.

Borixon dla mnie wart pieniędzy Denon to 2020 i na pewno wolałbym te pieniądze wydać niż np pieniądze, które chce marantz za 14, 11 czy 10. Choć 11 dla wielu osób w tym również dla niektórych pracowników Horna (przynajmniej w kilku sklepach takie zdanie słyszałem - dlatego bardzo szanuje takich sprzedawców) że to najmniej opłacalny zestaw w tej cenie jaki można było kupić na rynku, a na pewno jeśli chodzi o Marantza.. Choć to kwestia gustu :) jak zawsze.
 
Ostatnia edycja:
A jaki nowy Denon był warty swojej ceny?? Chyba ze coś ze starych serii z którymi nie miałem do czynienia. Armanig...

Ja o tym już pisałem lata temu i to obszernie, także, Borixon.... ; )

Inna sprawa, że ja też inaczej podchodzę do cen, te droższe zazwyczaj łapie w używkach i już w tych kategoriach zmienia to postać rzeczy. Tak na marginesie, to dla mnie sporo sprzętów nie jest wartych ceny producenta.
Jak chociażby ampli Marantza, czy topowe 11-kanałowe ampli Denka, Onkyo itp.
Natomiast PM10 można kupić w używce za 20-25k, czyli jakieś 10k mniej jak za nówkę u nas.

Tak czy inaczej gratuluje sprzęcicha.

Zochu również gratki za suba Klipcha.

Adamo, świetna salka.
 
Ostatnia edycja:
TO PM 10 można już kupić używane ? Co za Goście kupują integrę , żeby po 6 czy 12 miesiącach sprzedawać i po kilku miesiącach używania być dobrych kilka tysi w plecy.. mistrzowie.. nigdy nie potrafię takich rzeczy zrozumieć, jakby nie można było odsłuchać sobie na spokojnie i podjąć dobrą decyzję.
A propo tego czy coś jest warte lub nie to już kiedyś pisaliśmy i wtedy napisałem Tobie, że dla mnie wiele rzeczy jest nie wartych tego co sobie chcą producenci, ale z drugiej strony to nie zmienia faktu, że jeśli coś chcemy mieć "fajnego" bo to kwestia gustu i portfela co dla kogo jest fajne to trzeba zapłacić. Można kupić np. suva Koreańczyka i mówić, ze to jest prawie to samo co suv np. od Niemca, można kupić integre od (tutaj już muszę nazwy podać) Onkyo, Denon, Marantz itp.. i mówić, ze to jest prawie to samo co Accu, Mac, Pass itp.. tylko rozsądne osoby jak sobie porównają auta, elektronikę, kolumny itp. i będą uczciwe na 100% to dojdą do wniosków, że są to fajne zabawki, niestety kosztują i gro ludzi nie stać, ale to nie jest powód żeby wypisywać, ze coś jest z czymś porównywalne, bo za te lepsze rzeczy to w głównej mierze płacimy za znaczek bo i takie opinie znam.
Według mnie do czasu kiedy polskie społeczeństwo nie wzbogaci się to taki temat będzie się ciągnął latami, my jako społeczeństwo nie potrafimy się przyznać do tego, że nas jest nie stać na pewne rzeczy.
Podawałem kiedyś przykład jak jeździłem z poprzedniej pracy do Niemiec i jeden z ala kierowników (Niemiec) kupił sobie wypasioną insygnię.. jak zobaczyłem oczywiście pochwaliłem i pogratulowałem bo takim jestem człowiekiem, na to Gość mi powiedział, ..." Kolego to jest zwykłe auto - samochód dla biednych Niemców..." Kolego daj mi Polaka, który ma Insygnię i powie, że to jest nawet nie dla biednego Polaka, a dla normalnego Polaka... nie znajdziesz, bo dla takiego człowieka będzie to super, hiper auto.. I powiem szczerze nie lubię Niemców, nie lubię ich języka, nie licząc, że mam jakiś żal za to uczyli naszemu Państwu, ale za pewne rzeczy ich cenię jak właśnie to, że są mega szczerzy, pracowici na maksa, dokładni w tym co robią i szalenie doceniają swoich Producentów. Ale potrafią wszystko rozgraniczyć i Opla nigdy nie postawią na równi np z Audi, dobrze wiedzą gdzie w szeregu jest jeden Producent, a gdzie jest ten drugi. U nas musimy się tego nauczyć i lata świetlne przed nami zanim to przyswoimy. I to samo dotyczy elektroniki, kolumn, kabli itp..
 
Ostatnia edycja:
Lolek, ja mojego ampli kupiłem 3-miesięcznego prawie za pół ceny, więc dobrze że są i tacy. Po za tym ten Arcam tym bardziej nie jest wart tej kasy jaką chcą za nówkę w detalu, no chyba że nie patrzy się na pieniądze...
 
Drunk może i dobrze, że są tacy ludzie dla tych co chcą kupić, tylko to nie zmienia faktu zakręcenia się kogoś przy kupnie lekko nazywając taki fakt. Bo cena KOlego za PM 10 to nie jest cena jakbyśmy kupili .... nie będę pisał firmy, żeby żalu do mnie nie było.
A z tym co jest warte lub nie Kolego dajmy spokój (sam również przestanę o tym pisać w stosunku do rzeczy, które mi się nie podobają , a są za drogie), bo zaraz się okaże, że warte to będzie dzisiaj kupno Kasprzaka, Diory, , Altusa, Fiata 125, 126 i Poloneza i Dacie.. bo wszystko inne przeciez jest nie warte..
Przecież bądźmy szczerzy jak kogoś jest stać na coś i to coś lubi to taka osoba nie zastanawia się czy to jest warte czy też nie, kupuje i się cieszy zakupem. Mam n amyśli tych normalnych ludzi, a nie picerów co kupują dla popisu.. A cała reszta do końca świata będzie pisać o pewnych rzeczach, że dana rzecz nie jest warta, tylko przy okazji zapominamy, że na to droższe to nas najzwyczajniej w świecie w wielu wypadkach nie stać. ..
Jeżdżę np. autem X i się cieszę, ale jakby było mnie stać jeździłbym AM i nie zastanawiałbym się czy on jest wart, czy też nie tych pieniędzy w stosunku do tego co mam.. Jeździłbym samochodem Bonda i cieszyłbym się życiem.
 
Ostatnia edycja:
Co to kufa jest... lampowy express do kawy? Matko jedyna, wyglada to nieziemsko.

Lolek, ja mojego ampli kupiłem 3-miesięcznego prawie za pół ceny, więc dobrze że są i tacy...

Tylko pogratulowac udanego zakupu. Buba pozazdrosci arcama i mu nie wyszlo :) (dobze ze wyjechal bynajmniej nie przeczyta ze go obgaduja).

Warto dodac ze sa tacy, co maja mozliwosc zakupu na firme. Kupuje takiego Marasia czy arcama za 10 000zl, odliczy vat, dochodowy w koszta wrzuci to potem mu nie zal po 3 miesiacach sprzedac prawie za pol ceny. Zalezy kto jak do czego podchodzi.

Drunk takiego sprzedawce to odrazu w zakladke do ulubionych i sledzic co sprzedaje :) Sam na bierzaco sledze dwoch takich na allegro i czekam moze kiedys wpadnie jakas perelka na sell.
 
Ostatnia edycja:
Do góry