Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Że tak powiem, na wizji "pewnie że da radę". Bo wszelkie porażki będą tuszowane, dzięki wsparciu politycznemy. Dopiero kiedyś się może dowiemy co tak naprawdę się wydarzyło, może się dowiemy, może nie.
Z reguły wszelkie nominacje polityczne, to porażka.
 
Hehe z doświadczenia i tego co obserwuję to im wyższe stanowisko tym jak to delikatnie powiedzieć odpowiedzialność coraz mniejsza a co za tym idzie decyzje podejmowane przez takie osoby mają niewiele wspólnego z inteligencją ;-)
 
Mam swój ☺.
Nawet dwa mam. Drugi wynajmuje Anglikom☺

... Gratulacje.

Powiem Ci, że ja też cholernie leniwy jestem.
Lolek 126 szacunek, poważne stanowisko.

Ooo cos mnie minelo? Lolek wygadal sie gdzie pracuje? :)


Co do tego co pisze Ikar i Lolek ze warto sie zatrzymac. Teoretycznie tak, napewno dobre to jest dla zdrowia i rodziny. Ale w praktyce ten co zatrzymuje sie na dluzej to juz ciezko bedzie mu sie dalej rozwinac zawodowo lub straci zapal itp..
Mysle ze "ustatkowanie" zabija czlowieka.


Kejup, wedlog mnie mylisz sie i to o 180°, czym wyzsze stanowisko to tym bardziej musisz byc inteligentniejszy. Moze nie koniecznie miec wiedze na konkretne tematy ale najwazniejsza cecha "najbardziej wartosciowa" jest umiejetnosc logicznego myslenia i po czesci umiejetnosc podejmowania ryzyka.

Jakby madrosc wplywala na twoja wartosc to kazdy profesor na uczelni bylby milionerem, a tak nie jest.

Bardzo lubie pewne sformulowanie bodajze einsteina:
"Albo cos jest glupie albo tego nie rozumiem".
 
Ostatnia edycja:
Kejup, wedlog mnie mylisz sie i to o 180°, czym wyzsze stanowisko to tym bardziej musisz byc inteligentniejszy. Moze nie koniecznie miec wiedze na konkretne tematy ale najwazniejsza cecha "najbardziej wartosciowa" jest umiejetnosc logicznego myslenia.

Zgadzam się z Tobą ale jak patrzę czasem na decyzje moich przełożonych to zaczynam wątpić hihi.

A wracając do audio jak tak patrze jakie macie sprzęty to tak Was nienawidzę ;-) A poważnie to fajnie mieć pasje i się nią cieszyć. Pozdrawiam gorąco audiomaniaki!
 
u mnie pojawiło się dzięki Waszym poradom też parę fantów nowy ampli :D oraz chromecast audio genialna mała rzecz a cieszy heco dostały kolce z podkładkami faktycznie wyglądają lepiej jeszcze kolej na wymianę suba od razu mówię że pod filmy :) co lepiej w takiej kwocie...MAGNAT SUB 302 A czy jamo j10 sub ?
 

Attachments

  • 20171015_141034.jpg
    20171015_141034.jpg
    680,4 KB · Wyś: 127
  • 20171015_140753.jpg
    20171015_140753.jpg
    825,8 KB · Wyś: 73
Fajnie się prezentują kolumny ,pewnie jeszcze lepiej by zagrały gdybyś popracował nad ustawieniem - tzn aby obie mogły być na jednej płaszczyźnie .Na zdjęciu lewa bardziej stoi w narożniku ściany .Jak widać pokój nie jest zbytnio umeblowany ,duża liczba płaskich powierzchni sprzyja tzw "żywej akustyce"

Wracając do Twojego pytanie o suba , z tych dwóch lepszym wyborem będzie Jamo
 
właśnie poprzednio tak miałem ale marantz ma to oko tak małe że na dole to ja nie będę chyba widzieć co mi pokazuje a tak mam to przed ślepiami wiem no central jest za nisko może kiedyś rtv-kę trzeba będzie zmienić zobaczymy
 
Wyświetlacz jest mniej ważny niż poprawny dźwięk w kinie :) moim zdaniem.
Na wyświetlacz nie patrzysz cały czas, a dźwięk z podłogi mnie by wkurzał.
Ale jeśli Ci pasuje to nie będę się czepiał :)
 
Ostatnia edycja:
popracuje jeszcze nad tym ;) pokój jest właśnie cały umeblowany przy tv zrobiłem trochę miejsca na inne graty i sub jeszcze z przodu mam zamiar zmieścić jak gdzieś da radę
 
Jeden za wysoko, drugi na podłodze:krol:

A mi buba gada zebym podniósł centrala co uczyniłem i kosztowało mnie to 12 złotych w kolekcjonerskich monetach :cry:

Czekam na magika który bedzieu miał centrala za tv albo na lewej lub prawej ścianie :krol:
 
Ostatnia edycja:
Caparzo kiedyś będzie ten pierwszy :) może nie koniecznie z boku ale za ekranem od projektora już widziałem takie kina na zdjęciach... wiec za tv tez jestem w stanie sobie to wyobrazić jeśli byłby to dosyć pokaźny centralny głośniczek ..
 
hazi25, przyjmij dobre rady. Central zdecydowanie za nisko.
Postaw amplituner na dole i będzie gites! :eek:k:
Ogólnie zestaw robi dobre wrażenie. Gratuluję. :eek:k:
 
Słuchaj, najważniejsze jak Twoje ucho to odbiera...?
Jeśli dla Ciebie z centrala na podłodze dźwięk dociera dobrze to nie ma tematu.
Myślę jednak, że ta drobna rada i mała korekta w ustawieniu powinna dać rezultat w postaci lepszego odbioru dialogów w kinie ;-)
 
Do góry