Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Co nie kupujemy, miałem chyba wszystkie jakie wymyślił Maraś w tym kolorze z serii, ale ileż można ;)
Zmiany są wszystkim potrzebne.
 
Czarny maras to jednak czarny. Kazdemu sie podoba. A Szampanski zalezy od gustu i wystroju.

Mi bardziej podeszedl czarny
 
porównywał ktoś heco music style 1000 do 900?

1000 to juz kawal lochy. Masz duzy salon?

Na poczatku strasznie na nie narzekalrm ze bas jest do bani, ze buczy. (Podlaczone do denka 1500ae). Wina zapewne tez po stronie akustyki pomieszczenia. Dochodzilo nawet do tego ze skrecalem bas w denonie.

Ale teraz po dobrym pol roku jak nie wiecej. To albo kolumny sie wygrzaly (audiovoodo) albo ja sie przyzwyczailem ale ich dzwiek nawet bardzo mi sie podoba.

Nawet powiem ci jeszcze wiecej, boje sie je zaniesc na poddasze aby porownac z Celanami 702, bo jeszcze sie okaze ze nie slysze roznicy i wtedy by bylo....


Na forum tylko jedna opinie uslyszalem od jakiegos uzytkowanika ze odluchiwal 900 vs 1000. I ze 900 sa bRdziej dynamiczne - szybsze. Ze w 1000 przez te woofery bas jest powolny.
Ale, czy kolumny byly wygzane? Na czym sluchal? I czy toto prawda, tego nie wiem.


No i o ile rozwazasz zakup 1000, a to koszt ponad 3.5k bo zapewne uzywek nigdzie nie dostaniesz o tyle warto sie zastanowic nad uzywanymi Celanami 702. Bo powiem szczerze, jezli chodzibo wykonanie to Celanybpieknie wygladaja.
 
Ostatnia edycja:
Wiem jak grają MS900 bo słuchałem je 2 lata temu i tydzień temu. Ale audiostrefa nie miała MS1000 (ponoć sie nie sprzedają) no nic dzięki ;)

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
Kapusta.Wstrzymam się z porownaniem aż będę je miał w domu. Nauczyłem sie juz ze salon to nie ta sama akustyka co w domu.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 
1000 to juz kawal lochy. Masz duzy salon?

Na poczatku strasznie na nie narzekalrm ze bas jest do bani, ze buczy. (Podlaczone do denka 1500ae). Wina zapewne tez po stronie akustyki pomieszczenia. Dochodzilo nawet do tego ze skrecalem bas w denonie.

Ale teraz po dobrym pol roku jak nie wiecej. To albo kolumny sie wygrzaly (audiovoodo) albo ja sie przyzwyczailem ale ich dzwiek nawet bardzo mi sie podoba.

Nawet powiem ci jeszcze wiecej, boje sie je zaniesc na poddasze aby porownac z Celanami 702, bo jeszcze sie okaze ze nie slysze roznicy i wtedy by bylo....


Na forum tylko jedna opinie uslyszalem od jakiegos uzytkowanika ze odluchiwal 900 vs 1000. I ze 900 sa bRdziej dynamiczne - szybsze. Ze w 1000 przez te woofery bas jest powolny.
Ale, czy kolumny byly wygzane? Na czym sluchal? I czy toto prawda, tego nie wiem.


No i o ile rozwazasz zakup 1000, a to koszt ponad 3.5k bo zapewne uzywek nigdzie nie dostaniesz o tyle warto sie zastanowic nad uzywanymi Celanami 702. Bo powiem szczerze, jezli chodzibo wykonanie to Celanybpieknie wygladaja.

Lolo takie złote strzaly za kwotę jaka zapłaciłeś za Celany to marzenie. :D
Ale mógłbyś dla nas zrobić malutkie porównanie tych style ze swoimi Celanami. Ciekaw jestem bardzo twoich spostrzeżeń...:eek:k:
 
Do góry