Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Koledzy dajcie spokój mam wyrzuty ,że rozpocząłem temat RCA i zrobił się młyn ,a ja tylko chciałem się poradzić .
Dobrze ,że już zakupiłem nie muszę dalej drążyć tematu:)

Kolego żadna w tym Twoja wina , napisałem Ci na priv co miałem na myśli ale tutaj temat kabli sprowadza się zawsze do tego samego wniosku - nie opłaca się , nie warto itp.. Sam masz pewien kabelek firmy audionova myślę że wielu nawet nie wie co to za firma nie sprawdzając wcześniej w necie.. zadaj pytanie czy np warto kupić sieciówkę za 200-500 zl .. tylko odpowiedź już znasz .. nawet nie zadając tego pytania..
Bo przecież można zrobić to o czym pisałem jak Horn przy topowym zestawie Marantza za dobre 40 tysi na tak prestiżowej wystawie jak AS wystawić ten sprzęt z sciówkami za 10 zl od komputerów.. można można.. a to że się teraz śmieją to już inna sprawa.. bo założyli że nikt nie zrobi zdjęcia od tyłu i nie puści do sieci..
 
Kolego Lolek, to nie było nic osobistego z mojej strony, a anegdotycznie przytoczona wiedza ze studiów, a dokładnie technik marketingowych. Profesor tłumaczył nam że po to robi się kosmiczną cenę żeby pewne dobra mogły nabywać tylko elity, więc należy sobie zadać pytanie dlaczego? Osobiście to jest mi wszystko jedno kto co kupuje i za ile bo to jego pieniądze i jego prawo wyboru.
 
Oj Lolek, Lolek.
Z całą sympatią i poszanowaniem, odpuszczam.
Wielu rzeczy nie napisałem, to Twoja błędna interpretacja.
Za dużo złych wniosków z Twojej strony, do tego auta, koledzy, mieszkania.
Nie chce już tych dyskusji.
Kto ma rozum i nie jest w pierwszej łapanki wie o co chodzi.
Inni niech skaczą z 10 piętra żeby się przekonać co się stanie.
Koniec tego pitolenia.

Aha, a telefon wymieniam dla wyglądu, aparatu i kilku innych dupereli. To żadna tajemnica.
Nie kupuje, bo ktoś piszę, że podczas rozmowy wyjdzie mi rozmówca ze słuchawki i namacalnie będę mógł poczuć koleżankę - używając tych wszystkich metafor.
Płacę świadomie za coś innego.

Ja to myślę, że niektórzy mają zwyczajnie szósty zmysł?
Tudzież sami się oszukują, żeby usprawiedliwić wyrzuty sumienia po wywaleniu takiej kasy.

Jeżeli ktoś słyszy różnicę (bo przecież nie o wyglądzie piszemy) w stoliku za 40k i uważa, że to jest uczciwe, to ja wysiadam. Zresztą z tej dyskusji też.

arm.jpg
 
Kolego Drun nic do Ciebie nie mam tylko warto czasem przemyśleć czy pisząc pewne zdanie/a nie krzywdzisz kogoś robiąc z niego osobę która wszystkich ma za nic i chce się odgrodzić murem od pozostałych.. nie z nasz ludzi osobiście ani nie znasz rodzeństwa tych osób przebywających na forum, a które może być bogate, a są innymi ludźmi niż to co napisałeś o takich ludziach. A napisałeś ogólnie - wszystkich jednakowo..potraktowałeś. I tylko o to mi chodzi.. bo reszta to każdy ma prawo do swojego podejścia do tematu drogich rzeczy oby to było zgodne z sumieniem takiej osoby.

Armnaig nie ma co drążyć tematu być może prościej byłoby się dogadać kiedy by się na żywo rozmawiało, a tak to każdy z nas może inaczej interpretować to co się napisze.. Temat trzeba zostawić bo zaraz i tak usunął więc szkoda czasu i zdrowia. Ani Ty mnie ani ja Ciebie nie obraziłem więc luzik..

Na zakończenie :) czym różni się stolik za 30-40 tys od pary kolumn za 200 tys - dla przeciętnego człowieka nawet ze średnią pensją w tym kraju ??? Odpowiedź moja niczym jedno i drugie to coś czego taka osoba nie jest w stanie nawet sobie tego wyobrazić że takie rzeczy tyle mogą kosztować. Ale to nie zmienia faktu, że są ludzie którzy kupują takie rzeczy i nie robią tego dla popisu a dlatego że im się to coś podoba.

THE END.
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje Pawelku , a co z azurem ? :) .Pzdr

Dzięki.

Na razie jeszcze jest. Chce sobie zrobić porządne porównanie, dobrze ocenić wpływ źródeł (z różnych przedziałów cenowych ) na brzmienie. Szykuje 2 takie same interkonekty, wypale z oryginalnych płyt po dwie kopie żeby szybko i wygodnie przełączać między odtwarzaczami. Żeby było "sprawiedliwie" muszę trochę Atolla potrzymać pod prądem bo z mojego doświadczenia z Atollami wynika , że potrzebują trochę pograć żeby pokazać 100% swoich możliwości.
 
Do góry