Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Tak to już jest Kolego - ciężka sprawa..:) prościej jest jak się kupi raz wszystko i potem powiedzmy 5 lat spokoju, a jak co jakiś czas się pomysłami bombarduje zonę to niestety trzeba dobrych argumentów używać :)
 
Tesknisz za bycie kawalerem? :p

U mnie to samo marudzenie.... moja nie moze przezyc ze chce ampli kupic za ponad 5 tysi...

2 sukienki na bal kupilem i nie pomoglo :)
 
Nie nie tęsknię, bo bym teraz był sam jak palec.
Trzeba się też cieszyć ze kobiety temperują nasze pomysły bo byśmy wszystko na sprzęt wydawali jak narkomani na narkotyki.
 
Nie potrafię 😂
Na co komu cztery podłogowe kolumny marnego brandu i subwoofer, salon 120m i w połowie głuchy, zapiete do amplitunera Technicsa??
 
Za nówki 5.0 coś koło 3000. Ale to było parę lat temu. Teraz tylko oszczędzać na Arie. Wiem, wiem... źle wykonane itd, ale mi ich dźwięk spasował. Choć jeszcze przed kupnem, na pewno jeszcze czegoś posłucham. Ostatnio po recenzji kolegi forumowego o Audio Physic Clasic i odsłuchaniu przez moment droższego modelu, muszę ich posłuchać.
 
Do góry