Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
A jak.ci mierzy ile dostarcza elektrownia z gniazdka które nie jest bezpośrednim wyjściem od licznika?
Jakie tam wartości pokazuje bo niebardzo rozumiem?
 
Krzysiek... to jest takie pudełko, do którego podpinasz sprzęcik.
Na froncie masz dwa guziory :wink:
Oraz wyświetlacz...można go całkowicie wyłączyć ( podświetlenie )

Każdy guzior :) obsługuje cztery wejścia... dwa filtrowane / dwa niefiltrowane
W każdym momencie możesz wyłączyć jedną z sekcji 1/2
Czyli ja mam tak.
Do pierwszej mam podpięty... wzmacniacz / odtwarzacz
Do drugiej mam podpięty... telewizor / PlayStation 4

Dodatkowo wyświetlacz pokazuje ile pobiera sprzęt z gniazdka.
Oraz...ile dostarcza elektrownia paliwa ( prądu ) do chałupy.
Bardzo fajne urządzonko... niesamowicie wygodne.
Cały sprzęt lub częściowo, mogę wyłączyć jednym guzikiem.

:)
Nie, no a ja myślałem, że pudełko na misia :D
Się pytam normalnie co to to za model?
 
Ostatnia edycja:
Dodatkowo wyświetlacz pokazuje ile pobiera sprzęt z gniazdka.
Oraz...ile dostarcza elektrownia paliwa ( prądu ) do chałupy.
Bardzo fajne urządzonko... niesamowicie wygodne.
Cały sprzęt lub częściowo, mogę wyłączyć jednym guzikiem.

:)

Fajne cacko, ale ja chyba wolę nie wiedzieć ile prądu żrą nasze urządzenia ;)
 
Nady się pojawiały na forum ale inne modele, przykro mi ale nie przypominam sobie aby ktoś dokładnie ten model posiadał... :-(
 
Nie ma tu żadnego Nada S300, generalnie posiadaczy tej marki na forum można zliczyć na palcach jednej ręki.
Z Nadem tu jest tak, jak kiedyś z Marantzem jak się pojawiłem na forum i tutaj apel do Marantza, może by jakiś AV8802 ew. w drodze wyjątku SR7010 firma sprezentowała, bo chyba się należy za rozpowszechnienie marki ;)

Albo się przesiadam na jakąś Yamaszke, ew. Pionka (na Classe jeszcze za wcześnie) ; )
 
I tak tego nie zrobisz.

Wiewiorolot :D
Pięknie co :)

20160923_164405.jpg
 
Ostatnia edycja:
Nie ma tu żadnego Nada S300, generalnie posiadaczy tej marki na forum można zliczyć na palcach jednej ręki.
Z Nadem tu jest tak, jak kiedyś z Marantzem jak się pojawiłem na forum i tutaj apel do Marantza, może by jakiś AV8802 ew. w drodze wyjątku SR7010 firma sprezentowała, bo chyba się należy za rozpowszechnienie marki ;)

Albo się przesiadam na jakąś Yamaszke, ew. Pionka (na Classe jeszcze za wcześnie) ; )

Ale by było :-D
 
Armaning mnie by prezent od Heco chyba się należał bo ładną reklamę im chyba zrobiłem. . ;-)
Kapusta nie ma tragedii jeszcze to w miarę wygląda. . ;-)
 
Nie ma tu żadnego Nada S300, generalnie posiadaczy tej marki na forum można zliczyć na palcach jednej ręki.
Z Nadem tu jest tak, jak kiedyś z Marantzem jak się pojawiłem na forum i tutaj apel do Marantza, może by jakiś AV8802 ew. w drodze wyjątku SR7010 firma sprezentowała, bo chyba się należy za rozpowszechnienie marki ;)

Albo się przesiadam na jakąś Yamaszke, ew. Pionka (na Classe jeszcze za wcześnie) ; )

Anthem drogi kolego. Wyłącznie Anthem :)
 
Coś dla Werfa :) pod... Oppo BDP - 105D

View attachment 14222

Można na czarno pomalować ( Kapusta nienawidzi tego koloru :mrgreen: )

Ale ja już mam srebrne nóżki,nadadzą się do 851N?
To i dla Kapusty " coś " się znajdzie...

View attachment 14223

Ale będzie miał Kapusta ciężki piec. 8 kg sztuka
W jednej ręce ciężko objąć... średnica 15 cm
Jak takie cztery przykręci śrubkami do swojego pieca Kapusta...
Tylko pierwsze Kapusta:) musi zmienić spód wzmacniacza... bo przy podnoszeniu wzmacniacza, odleci dół.

:)

Daj linka zobaczę jak to chociaż wygląda.

851W 2400 W pobór prądu ma to jak dla ciebie :-D
 
Do góry