Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam, co prawda przeglądają zdjęcia innych jestem nadal nowicjuszem, jeżeli chodzi o sprzęt, ale po 3 latach pewne zmiany u mnie zaszły :)

W tym roku zamieszkałem już w nowym mieszkanku, które powoli urządzam, i póki co wszystko prezentuje się jak poniżej:

Jeżeli chodzi o sprzęt to nadal wiekowa Toshiba C3500 37 cali, dekoder Zyxell HD, PS3 no i DVD Pioneer DV-420. Planuję dokupić kino 2.1 oraz zainwestować w Sony EX500 46 cali.

Oświetlenie z taśmy RGB Led 150 (5m) sterowane z pilota dostępne na allegro za ok. 150 zł, kabelki pochowane w ścianie (rura PCV o prostokątnym przekroju wkłuta w ścianę). Stoliki z Ikei (dla osób, które chciałyby kiedyś wykorzystać wspomniane stoliki, jedna uwaga, wnęka ma tylko 11 cm, więc coś większego pewnie nie wejdzie). Kinkietów jeszcze brak.

Wiem, wiem kolory zbyt "cukierkowe", ale żona je dobierała, więc nie miałem już siły walczyć :)

Gdzieś uciekły fotki, więc wrzucam ponownie, ze sprzętu nic się nie zmieniło.

img_1836

img_1840

img_1841

img_1843

img_1844
 
Powiem Ci ze przyjemie, widac z ktos kto to urzadzal mial od poczatku swoja koncepcje, tylko gdzie to kino, duze kolumny, central, ampli? Zona postawila kwiatki to tez nie badz gorszy i zaznacz swoje miejsce :)
 
Ostatnia edycja:
Powiem Ci ze przyjemie, widac z ktos kto to urzadzal mial od poczatku swoja koncepcje, tylko gdzie to kino, duze kolumny, central, ampli? Zona postawila kwiatki to tez nie badz gorszy i zaznacz swoje miejsce :)

Dziękować. Zamysł i koncepcja żony. Faktycznie teraz czas na kino, kolumny, amplituner. Założyłem nawet stosowny wątek bo jestem w tym temacie laikiem - http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/88475-pomoc-w-wyborze-sprzetu-grajace-do-2000-tys.html
 
Witam po raz trzeci w tym temacie, po zmianie sprzętu. Przesiadłem się z pseudo kina "szajsunga na :
:arrow: zestaw ONKYO HT-S6505 na który składa się amplituner HT-R 758 :D i zestaw kolumn HTP-658
:arrow: odtwarzacz PANASONIC BDT 320 EG :D
No i standardowo dekoder N-ki i stary poczciwy tv samsunga LE 40a656a :-( który teraz jest w pierwszej kolejności do wymiany na prawdopodobnie 55 calowy 3d :idea: (model jeszcze do przemyślenia) Aha, no i moja mała kolekcja filmów, żeby było co oglądać ;) Pozdrawiam :!::!::!:
 
Ostatnia edycja:
Witam po raz trzeci w tym temacie, po zmianie sprzętu. Przesiadłem się z pseudo kina "szajsunga na :
:arrow: zestaw ONKYO HT-S6505 na który składa się amplituner HT-R 758 :D i zestaw kolumn HTP-658
:arrow: odtwarzacz PANASONIC BDT 320 EG :D
No i standardowo dekoder N-ki i stary poczciwy tv samsunga LE 40a656a :-( który teraz jest w pierwszej kolejności do wymiany na prawdopodobnie 55 calowy 3d :idea: (model jeszcze do przemyślenia) Aha, no i moja mała kolekcja filmów, żeby było co oglądać ;) Pozdrawiam :!::!::!:
bardzo ladnie tylko wez te nalepki z ampli sciagnij :blagam:
 
Jestem po raz pierwszy w tym temacie . Jak na razie nie zamierzam zmieniać sprzętu z braku funduszy ;) , używam zestawu kina domowego YAMAHA , do tego zestaw głośnikowy ' KODA', TV -SAMSUNG LE40C650
AMPLI-TUNER YAMAHA RX-V 565
ODTWAZACZ BD YAMAHA BD-A 1010 ' AVENTAGE'
ZESTAW GŁOŚNIKÓW KODA AV-707v.2 , SW-1000v.2
stary poczciwy tuner sat . ' GOLDEN MEDIA ' - UNI-BOX 9080 CRCI HD PVR COMBO PLUS


IMG_04241.JPG

IMG_04321.JPG

IMG_04411.JPG
 
Ogólnie fajny zestaw ,tylko panuje mały ścisk ,najbardziej podoba mi się magnetowid JVC - kiedyś to było źródło marzeń....ale drugiej kolumny Koda nie widzę - czyżby oszczędność ?
 
moj zestaw budzetowy

samsung 46es6800; ONKYO 609 ; Mission mx-4, mxc1, mxs; X360, PS3, Western Digital My Book Essential 2TB USB 3.0.
 

Attachments

  • zestaw budzetowy.JPG
    zestaw budzetowy.JPG
    904,3 KB · Wyś: 239
  • P1010023.jpg
    P1010023.jpg
    614,3 KB · Wyś: 401
Ostatnia edycja:
Tak. Nie wiem gdzie go wcisnąć. Mógłbym powiesić tv na scianie i zrobić miejsce na głośnik centralny i wzmak na komodzie. Niestety za telewizorem były kiedyś drzwi i boje sie tv wieszać na płycie gipsowej.
 
No to może być problem. Inaczej ja bym TV powiesił na ścianie wraz z centralem i masz miejsce na górze stolika na ampli. Albo central tak zostawić a powiesić sam TV. To nie zamurowali Ci tego wejścia, tylko płytą zaślepili?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sam se zaślepiłem jak robiłem remont. za telewizorem jest drugi pokój do którego jest dostęp jeszcze innymi drzwiami. zamurowywanie nie wchodziło w grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mój zestaw narazie na tym etapie kończę modyfikacje sprzętowe

Moje zestawienie na razie na tym etapie kończę modyfikacje sprzętowe.
SDC12395.jpg
 
kolego mroknes bardzo ladnie i odrazu dwa pytania:jak sie spisuja te glosniki moglbys je pokrotce opisa i drugie gdzie lub jakiej firmy kupowales meble wlasnie tego szukam ;-) pozdr
 
Ogólnie fajny zestaw ,tylko panuje mały ścisk ,najbardziej podoba mi się magnetowid JVC - kiedyś to było źródło marzeń....ale drugiej kolumny Koda nie widzę - czyżby oszczędność ?


Siemanko Przemko nie wszystko jest - caly komplet [ druga kolumna jest po drugiej stronie ] :) i reszta glosnikow tez jest hiii.
 
kolego mroknes bardzo ladnie i odrazu dwa pytania:jak sie spisuja te glosniki moglbys je pokrotce opisa i drugie gdzie lub jakiej firmy kupowales meble wlasnie tego szukam ;-) pozdr

Meble to Wójcik : Venti, a co do głośników to sie nie znam na audiofilskich opisach (średnice itp.). Mieszkam w takim miejcu ze kupując na necie nie miałęm szansy na odsłuch i nie porównywałem z niczym i szczerze powiedziawszy to nie miałem okazji słyszeć nic lepszego. Grają ładnie i czysto. Najbardziej lubie na nich słuchać akustycznie. Dla mnie śmietana http://www.youtube.com/watch?v=v35YhhzCrYk&feature=related
 
Ostatnia edycja:
Idzie powiesić, uchwyt solidnie przykręcić na kołeczki mola i da radę.W pracy u mnie szafki kuchenne wiszą na listwie przykręconej do płyty g-k i jest spoko.
 
Do góry