Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
hee nie tylko cały czas testuje .. dla nas sprzet...a sami widzicie i le tego trzeba przewalic.. ocenic rozpakowac zapodac materiał testowy .. i jeszcze to opisac...

prawda jest taka ze KIKI niema kiedy w domu sluchac i ogladac ... heee
 
Witam. Mam problem z rozplanowaniem głośników w nowym pokoju i mam nadzieję na Waszą pomoc.
Problem jaki mam to kształt pokoju. Jestem skazany na postawienie TV w którymś z narożników oznaczonych zielonymi strzałkami. Powoduje to oczywiste problemy z rozmieszczeniem głośników. Moglibyście coś zasugerować? Czy w tym przypadku lepiej próbować z zestawem 5.1. czy 7.1 (jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o kino domowe dlatego proszę - bez linczu :) )
Sam telewizor nie będzie zawieszony na ścianie ze względu na skosy, czerwoną strzałką oznaczony kominek. Problemy sprawiają też oczywiście duże drzwi balkonowe i wejściowe do salonu. z góry dzięki za pomoc - mam nadzieję że szybką bo muszę położyć kable jutro ;)

imageshack.us/photo/my-images/853/salonf.jpg
 
Panowie wklejajcie swoje zestawy, aranzacje - mniejsze czy wieksze, ale takie ktore juz istnieja.
Kazdy chetnie pooglada.
"gucioslaw" - przenies swoje pytanie w odpowiedni dzial, jak juz postawisz kino to pochwal sie tutaj gotowym "zestawem".
 
Witam. Mam problem z rozplanowaniem głośników w nowym pokoju i mam nadzieję na Waszą pomoc.
Problem jaki mam to kształt pokoju. Jestem skazany na postawienie TV w którymś z narożników oznaczonych zielonymi strzałkami. Powoduje to oczywiste problemy z rozmieszczeniem głośników. Moglibyście coś zasugerować? Czy w tym przypadku lepiej próbować z zestawem 5.1. czy 7.1 (jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o kino domowe dlatego proszę - bez linczu :) )
Sam telewizor nie będzie zawieszony na ścianie ze względu na skosy, czerwoną strzałką oznaczony kominek. Problemy sprawiają też oczywiście duże drzwi balkonowe i wejściowe do salonu. z góry dzięki za pomoc - mam nadzieję że szybką bo muszę położyć kable jutro ;)

imageshack.us/photo/my-images/853/salonf.jpg
Witam. Ja bym zamontował telewizor w rogu przy balkonie. Obecnie są w sprzedaży mocowania telewizorów we wszelkich możliwych zakątkach i skosach. Pozostałbym przy 5.1 i to z niewielkimi głośnikami do zawieszenia na ściany( Boczne surroundy wysoko przy suficie) plus dobry subwoofer. Dobry amplituner zrobi autokalibrację i dość dobrze dostroi się do niemal każdego pomieszczenia. Dokładnie ustawić można ręcznie.
Miałem kiedyś 7.1, przyszedł czas na remont i stwierdziłem, że 5.1 jest dla mnie wystarczające. Za dużo zabawy z kablami, głośnikami i maskowaniem a za mało korzyści. Ewentualnie zrobię może 7.1 ale w konfiguracji Front Height.
 
mój mały ale za to miły zestaw
 

Attachments

  • DSC01309.jpg
    DSC01309.jpg
    437,7 KB · Wyś: 205
  • DSC01298.jpg
    DSC01298.jpg
    446,5 KB · Wyś: 232
ngars8.jpg


TV Toshiba TL838g (46", 3D, 1080p)
Glosniki JBL Northridge. Fronty E80, center E25, tyly E20
x360 250Gb slim
LG 3D Blu Ray Player
Onkyo 508
Cyfra +
Dysk zewnetrzny WD 1,5 TB
Listwa zasilajaca to Brennstuhl (16.000A)
Wszystko sterowane pilotem Logitech Harmony ONE.
Brak doniczki do kwiata.

eaiddu.jpg
 
Do góry