Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
@up
Tak właśnie myślałem, że pewnie na czas seansu zostaną "zaczernione" :)

Edit:
W sumie dobry patent, jeżeli na codzień cieszą Twoje oczy białym kolorem a na czas seansu i tak zostają przykryte, żeby zminimalizować wpływ na ekran [emoji106]

Wysłane z mojego Note 3
 
Bipo, wkładasz w to wszystko dużo serca, ale najważniejsze że Ciebie to cieszy ;-)
Gust masz, bo salon urządzony super.
Białe kolumny komponują się w nim znakomicie ;-)
Na czas seansu trochę zabiegów, ale za to jaki efekt masz na ekranie... PERFECTO! :D
 
Lolek na razie nic nie porównywałem, kolumny się wygrzewają przez ok.100h. Włączam je rano i sobie grają a ja idę do pracy...;-) Po wygrzaniu opiszę wrażenia. Ps. jak tylko włączyłem kolumny prosto z kartonu pojawił się mocny dół.....:-D Zobaczymy co będzie później....:roll:


Lobos miałeś dobre przeczucie...:eek:k:

W przyszłości tak jak wcześniej pisałem dokupię resztę, najbardziej mi zależało aby poprawić stereo a pomału wymienię resztę... Jak to jeden kolega z forum powiedział nie tylko sprzętem człowiek żyje.... jest jeszcze kupa innych potrzebnych i przyjemnych rzeczy... Na dzień dzisiejszy jakiś tam obraz już jest, dźwięk z pięciu kanałów plumka a ja z tego wszystkiego już jestem bardzo zadowolony. Teraz już zostało dopieszczanie....:grin:


Ja to między innymi pisałem i to nie raz - zresztą to jest szczera prawda...:) a tym bardziej wakacje się zbliżają i trzeba gdzieś pod palmy jechać :) ewentualnie jak ktoś lubi klimaty nieco chłodniejsze tak jak Edi to Skandynawia :)
 
Ostatnia edycja:
Bipo, wkładasz w to wszystko dużo serca, ale najważniejsze że Ciebie to cieszy ;-)
Gust masz, bo salon urządzony super.
Białe kolumny komponują się w nim znakomicie ;-)
Na czas seansu trochę zabiegów, ale za to jaki efekt masz na ekranie... PERFECTO! :D

Tylko pamiętajmy, żeby pochwalić gusta drugiej połowy, bo pewnie swój wkład miała :)
 
Racja. To zapewne dzieło Obojga :D

Dziękuje wszystkim za pochwałę, ciesze się że nasz gust trafił również do innych. Urządzanie i projektowanie salonu od postaw to w większości moja praca, ale moja żona zajmowała się dopieszczaniem aby wszystko tworzyło spójną całość.....:D....:). Oczywiście przekazuję jej informację na bieżąco....:D
 
Bipo żonę to na loterii wygrałeś - wyrozumiała na Twoje Hobby na maxa :) ( mam na myśli jaskinię ) :) to teraz Ty się wczasami odpłacisz i będzie wyrównanie :)
 
Dziękuje wszystkim za pochwałę, ciesze się że nasz gust trafił również do innych. Urządzanie i projektowanie salonu od postaw to w większości moja praca, ale moja żona zajmowała się dopieszczaniem aby wszystko tworzyło spójną całość.....:D....:). Oczywiście przekazuję jej informację na bieżąco....:D

"BIPO", Ja też przyłączam się do pozdrowień :popcorn: Pięknie to wszystko zaprojektowałeś i urządziłeś! Gratuluje i życzę przyjemnych , niezapomnianych godzin w tym salonie:popcorn:
Mała konkurencja dla "Cinema City" w domu , to przyjemna i bardzo miła rzecz :D Pozdrawiam.
 
"BIPO", Ja też przyłączam się do pozdrowień :popcorn: Pięknie to wszystko zaprojektowałeś i urządziłeś! Gratuluje i życzę przyjemnych , niezapomnianych godzin w tym salonie:popcorn:
Mała konkurencja dla "Cinema City" w domu , to przyjemna i bardzo miła rzecz :D Pozdrawiam.

Dzięki Savron, zawsze chciałem u siebie mieć własne kino domowe w osobnym pokoju, ale z braku dedykowanego pomieszczenia trzeba było to jakoś połączyć tj.pokój kinowy,dzienny,jadalnia i salon tak aby ciszyć się jakością dźwięku i obrazu, a zarazem nie tracić funkcji pokoju. Z waszych opinii co napisaliście wnioskuję, że się udało...;-) :cry:
 
Bipo, Heco już trochę pograły. Jak oceniasz zmianę?

Na razie mają za sobą ok. 25 godzin grania, chcę podejść do nich na odsłuch na spokojnie. Kolumny te potrzebują ok.100 godzin aby nabrały swojego brzmienia. ;-) Rano są włączane i grają do wieczora... ;-).

Do Krzysztofradio:
Odnośnie tych dwóch wątków to możesz napisać małą instrukcję odnośnie oczekiwać i zasady ich działania. Co w danym wątku będzie wklejane?. Ponadto co z tym wątkiem w którym teraz piszemy?
Bo tak się domyślam, że w tym wątku nowym nasze zestawy dana osoba zakłada wątek i wkleja swoje fotki, tak że dyskusja/podpowiedzi/sugestie będą prowadzone tylko odnośnie jego sprzętu. I każda osoba która będzie chciała wkleić swoje zdjęcia zakłada swój osobny wątek....? Ja tak to rozumiem....Spróbuje wkleić na próbę...
 
Ostatnia edycja:
Kolumny te potrzebują ok.100 godzin aby nabrały swojego brzmienia. ;-) Rano są włączane i grają do wieczora... ;-).
Nie za szybko?
Ja do swoich dostałem taką informację od dystrybutora:
Wygrzewanie kolumn zajmuje od 50 do nawet 700 godzin - w zależności od użytych przetworników i elementów elektronicznych. Większość producentów informuje o czasie potrzebnym do wygrzania, Jeśli jednak takiej informacji nie znajdziemy najbezpieczniej przyjąć, że to ok. 250 godzin
 
Do góry