Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Nie, mam 1,86cm wzrostu i z podłogi bez problemu dostaje i zahaczam. Jeśli ktoś jest niższy może ratować się pufą itd..;-)
 
Się buduje :)

IMG_20140713_00090.jpg
[/url]
upload pics[/IMG]
 
Co tam bedzie, sala kinowa?

To będzie garaż audio ale z wyprowadzeniem na 5.1. Główny cel to audio.

A rzeczywiście jest studzienka :) jak to w garażu ale już podwyższona i wypełniona styropianem i wełną. Dostęp do niej będzie pod wykładziną.

Całość już jest podwyższona i położone ogrzewanie podłogowe.

Tutaj to widać:
IMG_20140713_00091.jpg
[/url]
image hosting 20mb[/IMG]
 
Ostatnia edycja:
Po zrobieniu jaskini (ściany czarne z częściowym zaciemnieniem sufitu) i całkowitym odcięciem promieni słonecznych przyszła pora na pierwszy film w nowych warunkach. Udało mi się dzięki informacji w innym dziale upolować IRON MANa1,2,3 w promocji....;-). Dlatego nie wytrzymałem i obejrzałem wszystkie 3......;-) Wrażenia bezcenne. W trakcie wyświetlania jasnych scen nie występują już żadne odbicia światła od ścian bocznych, które rozpraszało uwagę. Widać praktycznie sam ekran. Kolory, odcienie skóry, czernie moim zdaniem nawet bez kalibracji są już do zaakceptowania. Jeśli lampa wyświetli 100h na pewno projektor poddam kalibracji..;-) A tu kilka fotek z seansu części 3...;-)


image

photo sharing

images upload
 
Bipo, jakość obrazu rewelacyjna. Również jestem w trakcie planowania zaciemnienia więc śledzę Twoje posty i uważnie obserwuję postępy:)
A tutaj mój mały update... satelity poszły na ścianę, dźwięk przez to zyskał na przestrzeni, doszedł również ekran 110" MattGrey Gain 0,85. Zaczyna być przyjemnie:)
Wkrótce postaram się wrzucić sample z filmu.





 
Ostatnia edycja:
peterHI widok za oknem bezcenny, coś pięknego.
Wrzuć lepiej sample widoku z balkonu.
 
Ostatnia edycja:
Do Armaning: dokładnie odległość od ekranu do oczu widza wynosi 4,4-4,5m. Wielkość ekranu to 131" (332cm), jak dla mnie jest idealna...;-) Odległość od soczewki projektora do ekranu 4,4m.

PeterHi: tak jak w moim przypadku zaczernienie obowiązkowe ścian i sufitu...;-), różnica w odcieniach kolorów kolosalna.
 
Do góry