Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Witam , wklejam jeszcze raz swoje zdjęcia jak to u mnie wygląda czekam na wieszak aby centralny postawić na szafce a ścianę za telewizorem będę wygłuszał panelami akustycznymi widoczne na ostatnim zdjęciu. Czekam na próbki tych paneli.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich.
Dziękuje bardzo za konstruktywne opinie i cieszę się, że się podoba. Sprzęt grający był kupowany w 2009 do bloku więc wtedy koszt jego był dosyć wysoki (teraz za tą kasę kupi się sporo lepszy).
TV kupiłem w maju 2013, może i chciałem większy ale biorę pod uwagę inne rozwiązania.
TV 80 też bym chciał i myślałem o nim ale za taką kasę to kupię projektor (który jest w planach) bo jest na to miejsce.
Borixon - też marzą mi się inne kolumny ale w domku jest dużo innych wydatków, no i oczywiście żona :). Jakbym chciał te sprzedać to mało się za nie weźmie a na nowe trzeba by sporo dołożyć, chociaż nie mówię - NIE.
ulti - prawdopodobnie wysunę narożnik bardziej na środek salonu, powinno się poprawić.
krzysztofradio - co do akustyki to naprawdę nie jest źle, nie słyszę żadnych pogłosów, są jeszcze duże zasłony, które też pomagają - ogólnie dla mnie jest zadowalająco.
kapusta7 - wysokość podstaw pod tylne głośniki to 88 cm.
Jeszcze raz pozdrawiam
 
rusek26 a ty co poczekalnie masz w domu? ;). Fajny sprzęt, ładnie skomponowany, elegancko i prosto. Zastanawia mnie ta podstawka na słuchawki? To PS3 czy coś innego?
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie tak jak pisze armanig to PS3 a taką poczekalnię chcę zrobić za telewizorem (chodzi o scianę ) :)

No i dobrze kombinujesz, fajny loftowy styl obierasz. Czekam z niecierpliwoscia na efekty. Raz ze mi sie podoba taki styl, dwa ze ma realne wlasciwosci, trzy... ale to juz wada, nie wszystkie sa tanie ;)
Generalnie, dobrze ze ten temat zostal poruszony. Panele akustyczne, spelniaja tez role wizualna, wzorow jest sporo, mysle ze jest to dla nas dobry kierunek, mozemy polaczyc pozyteczne z przyjemnym.
 
Kolego rusek26 , pomyśl raczej o zmianie kolumn na serię RF II . Miałem F 30 przez miesiąc , może dwa . Są ciężkie na dłuższą metę .
Ale klimat fajny :)

Miłego dnia .
Maciej
 
mają mi wszystko przesłać pocztą :) tak więc czekam

Standardowe kolory to naturalne drewno i kolor biały. Jak już wcześniej wspomniałem możliwość malowania płyt według wytycznych na wybrany kolor. Jeżeli chodzi i ścianę to łatwy montaż na przykład na łatach drewnianych + wkręty. Sufit ten wykazuje bardzo dobre parametry pochłaniania dźwięku.


w naszej ofercie sufitowej posiadamy sufit podwieszany z wełny mineralnej w kolorze srebrnym THERMATEX Alpha Silber (cena brutto ok. 14,00 €/m²). Co do specjalnego koloru (np. RAL 7004) to wymagana jest odpowiednia ilość (min. 800 m²). Proponujemy malowanie płyt na miejscu na leżąco wałkiem.
Posiadamy również w naszej ofercie sufity z wełny drzewnej Heradesign® i tam różnorodność kolorów jest zdecydowanie większa jak również łatwość ich malowania przy zachowaniu właściwości akustycznych płyt.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wysyłamy katalog + próbki płyt na wskazany adres bezpłatnie.
W razie dalszych pytań służę oczywiście pomocą.
 
Gośc ma kase i na tak malym pomieszczeniu umiescil taka elektronikę, dwa suby i to obok siebie, wcisnął kolumny, to się nazywa...
Dobrze, ze taki zestaw też znalazł się w tym temacie ;)
 
Panowie witam...na forum jestem od lat, śledzę temat od lat ( swojego czasu aranżacje AramniegoG stały się inspiracją dla dwóch kinomanów w UK :-D ) ...Sam nie mogę się pochwalić zestawem kina domowego, na razie TV i BD...tyle udało się uzbierać po zakupie mieszkania :) rodzinka się powiększyła, więc po zakupie TV nie było czasu na dalszą rozbudowę... na tą chwilę zaczynają "pojawiać się " wieczory, kiedy można usiąść przed TV, lub pomyśleć nad designem salonu.

Pokój ma wymiary 4m x4m ...mieszkanie w bloku ...i tu pytanie do Was czy jest sens inwestowania w "dobre i mocne" KD, kiedy nie chce się drażnić sąsiadów ( temu nade mną można by przy*** basem, ale Ci na dole są OK ) Wiem, że tu chodzi o jakość dźwięku, a nie jego moc...jaki sprzęt można polecić ...czy zestawy 2+1 z góry są skazane na NIE ? ;)

Rusek twój aranż jest mi najbliższy z racji TV :D co do wady jaką miał na dzień dobry ...to czy czasem położenie go na plecach nie odcisnęło się na matrycy :(

Jutro ( lub dziś pożną porą) wrzucę foto bieżącej syt ;)
 
Do góry