Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
SW-115 - naprawdę ogromny ale cenowo nie znacznie się różniły SW-110/SW-112 a SW-115. Dlatego zdecydowałem się na SW-115. Jak wszystko ładnie poustawiam to zrobię zdjęcie przy czymś aby porównać na zdjęciu wielkość. W stereo raczej mi nie odpowiada bo kolumny grają bardzo dobrze, a z subem już robi się nie przyjemnie. W filmach sprawuję się bosko, pięknie czuć efekty. Wczoraj oglądałem Kac Vegas III i na początku jak jest scena z żyrafą i wywracającą ciężarówką to konkretnie to odczułem. Żonka troszkę sie denerwuje i krzyczy że dudni ale jak ogląda film to odczuwa wszystko jak trzeba, tylko ciężko ją zaciągnąć do tego oglądania.

Teraz mam zadowalające stereo i kino. Czas zbierać gotówkę i w przyszłości kupić telewizor oraz popracować nad kosmetyką - kable, oploty, wtyki oraz poprawne ustawienie.
 
Ostatnia edycja:
T
Witam mam prosbe planuje powiesic tv na scianie to jeszcze nie teraz bo mysle o poczatku roku ale bd robil remont tego pokoju i prosilbym kogos kto ma rurke w scianie jak to wyglada za tv za szafka jesli to nie problem bo nie potrafie sobie tego wyobrazic.Z gory dziekuje ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 
T
Hmmmm poradzono mi rurke pcv ten kanal jest lepszy ale wiecej kucia ale dziekuje zastanowie sie xD

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 
Hmmmm poradzono mi rurke pcv ten kanal jest lepszy ale wiecej kucia ale dziekuje zastanowie sie xD

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli boisz się kucia ściany, to możesz jeszcze zrobić cienką zabudowę na ścianie pod TV. Taka zabudowa daje sporo różnych możliwości: w zależności od szerokości i grubości - nieograniczona ilość kabelków, montaż światełek i innych bajerów, albo schowek na "zaskórniaki". Jako wejścia i wyjścia w zabudowie możesz zastosować takie okrągłe otwierane zaślepki jakie stosuje się w meblach ( zwłaszcza biurowych ) na kable, albo zrobić samemu maskownice ze wstawionym włosiem z szerokiego chudego pędzla malarskiego, ew. kupić gotowy "plate" z takimi włoskami. Zabudowę możesz zrobić z płyt gipsowo-kartonowych, lub np. płyty meblowej pasującej do wnętrza, choć moim zdaniem "regips" daje więcej możliwości.
 
Tgamer
Nawiązując do mojego wcześniejszego postu. Przykłady z mojej zabudowy choć moja jest duża, bo mieści też listwy zasilające, router i parę innych drobiazgów.
 

Attachments

  • DSCN2976.jpg
    DSCN2976.jpg
    22,9 KB · Wyś: 150
  • DSCN2968.jpg
    DSCN2968.jpg
    26,9 KB · Wyś: 159
  • DSCN2967.jpg
    DSCN2967.jpg
    20,8 KB · Wyś: 144
Ostatnia edycja:
T
Dzieki panowie trudno bd kul podoba mi sie jak ma zrobione sentyzibi i to rozwiazanie jednak najbardziej pasuje

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 
Bingant audio

Tak se myśle że skoro na tym forum i w tym miejscu ludzie już fotki karniszy dodają to może i mnie nikt nie zje za zaśmiecanie ...
Jak wam się podoba i co myślicie o takich cudeńkach ?

Pomyśleć że rodak który to robi to nawet nie jest stolarzem tylko pozytywnie zakręconym jak my wszyscy ... Oczywiście wybór głośników to już nasze gusta i mamy kolumny szyte na miarę ;-)))
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    51,3 KB · Wyś: 962
Detale jak detale, nic skomplikowanego. Natomiast sam dizajn, jak najbardziej. Chetnie przytule takie skrzynki do sypialni.
Jeżeli to jest produkcja rodaka, w tym amatora, to wyrazy uznania.
 
Ale on wydaje mi sie ma płyte G-K .Pozdro

masz na tej stronie moja zabudowe na 12mm płycie osb i g-k z tyłu tv tez otwory z rozetkami meblowymi.Odsuniete wszystko na profilach u 30 .

Tak, mam płytę G-K na wierzchu, a od środka zabudowy czoło wzmocnione płytą wiórową ( blatem kuchennym, którego trochę mi zostało po remoncie kuchenki ), a stelaż drewniany z bardzo solidnych belek ( w końcu tv na tym wisi ). Tzw. rewizje mam od tylnej strony i tam jest "centrum zasilania".
 

Attachments

  • DSCN2981.jpg
    DSCN2981.jpg
    19 KB · Wyś: 162
  • DSCN2982.jpg
    DSCN2982.jpg
    34,1 KB · Wyś: 177
Do góry