Nastepca Sony KDL-55W905A

zrebak82

New member
Witam jak w temacie ,po 7 latach przygody z moim Sony KDL-55W905A\zostalem zmuszony do zakupu nowego tv.Gdyby nie to ze zaczely pojawiac sie pionowe czarne pasy na ekranie,nie byloby mowy o zmianie do dzisiaj jestem zadowolony z jakosci obrazu. Tv u mnie chodzi dosyc duzo ,zeby nie stwierdzic ze caly czas ,dzieci Bajki tuner + YouTube+PS4+Nintendo Switch ,Ja natomiast Duzo sportu,filmy w dobrej jakosci Nvidia shield Tv,Netflix,oprocz tv użytkuje Epson EH TW5300 przwaznie wieczorami. Szukam Tv ktory godnie zastapi mi starego soniaka,na ktorym obraz naprawde dawal mi przyjemnosc ogladania i sportu i filmow w naprawde dobrej jakosci.Zalezy mi tez na plynnym dzialaniu tv,nie lubie gdy tv sie wiesza lub z niewiadomych przyczyn sam sie wylacza lub odmawia posluszenstwa.Mysle ze 65" bedzie w sam raz ,budget jakies 1500 euro z racji ze mieszkam za granica.Niemam jeszcze zadnego kandytata bo mlyn okrutny na rynku ,moze ktos zapoda jakies propozycje pasujace do wyzej wymienionych wymogow, z gory dzieki wszystkim pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dobre modele w tej klasie:
- Sony65XF9005
- Philips 70PUS7304
- TCL 65X815 Qled
- LG 65SM9800
W Polsce nawet z dostawą kupisz taniej.
 

zrebak82

New member
Kiki masz u siebie ktorys z tych tv? Jestes w stanie ogarnac dostawe do Irlandii jakims sensownym kurierem,ktory dowiezie szkielko w calosci?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, są dostępne.
Wysyłka taniej jest z Irlandii jak zamawiasz .
Ale wysyłamy też dpd.
Są specjalnie zawsze wzmocnione o dojeżdżają zawsze całe.
Jeśli pasuje możemy działać.
 

zrebak82

New member
Super,przed swietami tak juz nie zdazy nic dojechac do mnie wiec na spokojnie wyskocze do stacjonarnych tutaj i moze uda mi sie gdzies zobaczyc te 2 modele ktore biore pod uwage.
nr.1 Sony65XF9005
nr.2 LG 65SM9800
Kiki mozesz podeslac na priv ceny obydwu z dostawa do mnie plus ewentualnie kalibracja?
 

Przemoo18

New member
Tez mam w905 i potwierdzam , ze do dziś smiga swietnie..

Tez zmienić chce na xg95 ale ciekawi mnie czy w ogole zauwaze roznice wzgledem w905
 

zrebak82

New member
Panowie dzisiaj jade zobaczyc jak gra lg65c9 I B9, z racji tego ze finanse sie zwiekszyly jestem juz prawie zdecydowany ze ktorys z tych tv kupie,moje obawy tylko sa w kwesti wypalenia a racji na moje intensywne uzytkowanie,skoro moj led sony wypalil sie po 7 latch oled wytrzyma chociaz polowe z tego ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież masz zabezpieczenia, masz dodatkowe możliwości i masz jeszcze sposób dodatkowy z korzystania.
Spokojnie da radę.
Cały pakiet informacji po zakupie.
 

zrebak82

New member
Dzieki Wielkie za rady i pomoc,jak zawsze zreszta,zaplacone dostawa w najblizszy wtorek LG65C9 mam nadzieje ze bede zadowolony.Pozdrawiam.
 

zrebak82

New member
Kiki dzieki wzialbym od Ciebie ,ale za bardzo sie napalilem I niemoglem dluzej czekac:)
 

Attachments

  • 20200107_132312.jpg
    20200107_132312.jpg
    55,6 KB · Wyś: 17

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I na 55 i na 65 ceny masz specjalne dla niebieskich i z pakietem.
Na 65"- oszczędność łączna na poziomie 1000 zł .
 
Do góry