Najnowszy TOPOWY MODEL H/K AVR 660 / 760!!!

HD Viewer

Banned
@Blackninja a jakie ceny?

@PopaY te Twoje klocki w podpisie to dobiero jest badziewie (nie liczac DV-610) wiec zachowaj sobie takie teksty dla siebie
 

Olipek

New member
re

Popieram przedmówce - z gustami się nie dyskutuje. Dla mnie osobiście designe nie jest najważniejszy, a to co potrafi dany sprzęt.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Udało mi się coś dla Was przemycić z fabryki :)

p1080125m.jpg


p1080126w.jpg


p1080127.jpg


p1080128.jpg


p1080129.jpg
 

Ziem

New member
Dzięki Blackninja za wstawkę - Ty to masz dojścia :)

Co do cen,to nie są takie wygórowane - zresztą zależy jak kto na to patrzy. Na pewno będzie to fajny sprzęt i ciekaw jestem jak wypadną jego testy.

P.S. Blackninja - ponowny szacun :)
 

loky

New member
Na 4 fotce :"Volume levelling for different sources". Wcześniej było nawet w najniższych modelach, teraz mi tego w 255 bardzo brakuje :( Chyba że to nie to co myślę.
 

Mikele

New member
Ciekawe, że na pierwszym slajdzie BD jest nad ampli, a pod tym linkiem z opisem BD10 jest zalecenie, cyt:

Please allow 10 to 15cm of space above the ventilation holes on the top of the unit. Do not place a DVD or BD player or anything else directly on top of your amplification as the DVD and the Receiver will over-heat and this can cause thermal damage that will shorten the life of the AVR and DVD player. Please do not install in an enclosed un-ventilated space. If you have doubts about your installation please consult a dealer.
 

Trakkah

New member
Witam.
Widzę tutaj fachowców od H/K :)
Obecnie posiadam ampla AVR 255 + odtwarzacz cd HD 980... Teraz do kolekcji dojdzie odtwarzacz BD :) Ależ to pięknie razem będzie wyglądać i grać :)

Piszę z pytaniem... Zastanawiam się na podpięciem do zestawu który posiadam kolumn Tonsila Maestro II 130. Słyszałem je z Yamahą i było ok... Mogę je kupić za dość małe pieniążki (ok. 700 zł za parę). A niestety budżet ograniczony żeby zafundować sobie Kefy C7 (słyszałem z H/K 255) urzekły mnie ale ta cena na chwile obecną zbyt duża dla mnie :( Moje obecne kolumny tłuką tylko basem (nie mam subwoofera) i nie ma przyjemności ze słuchania muzy (głownie hip hop, neosul, funk). Czy zakup tych Tonsili coś zmieni? Jak zagraja z H/K? Niestety nie mam możliwości już odsłuchania ich z moim amplem :(

Dzięki za wszystkie sugestie :) Pozdrawiam :)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
jedyna rada szukaj uzywek albo zbieraj dalej lepiej kupic raz a dobrze ;)

a co do avr 255+cd 980+ bd 10 ... dodaj jeszcze tu 980 i mozesz konkurowac wysokoscia z "wiezami" technicsa :D

ja tam wole jak stoja obok siebie
 
Do góry