Najnowszy TOPOWY MODEL H/K AVR 660 / 760!!!

Dwight

New member
Wiec pytam Blackninja :)

Przy okazji, są juz dostępne fizycznie i czy mieliście możliwość odsłuchu i porównania HK660 do HK445 i HK645?

Nie ukrywam, ze najbardziej mnie interesuje tor audio. Z tego właśnie względu wcześniej przypadł mi do gustu HK645 z JBL Studio L890.
Słucham muzy typu U2, DM, The Cure, Ret Hot Chili Peppers, Massive Attack, Faithless, Prodigy, Coma, Franz Ferdinand, Lenny Kravitz, Nirvana, Sade, Turnau, Raz Dwa Trzy itp...

Jako, że priorytetem jest dla mnie audio myślę tez poważnie o wzmacniaczu a nie ampli, ale wówczas pozbędę się radia, które jest mi niezbędne i możliwości korzystania z KD w domu, co powiedzmy tymczasowo mógłbym przeżyć.
Mógłbym kupić dobry ampli i za rok/dwa rozbudować go o wzmacniacz jeśli będę niezadowolony albo zdecydować się na cos w stylu HK3490, które nie wiem czy dorówna HK980.

Macie jakieś doświadczenia w tej materii?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dwight

New member
Blackninja dzieki za cenki. Przy okazji czy Ty tez moglbys sie odniesc do drugiej czesci wiadomosci, ktora uzupelnilem kiedy odpisywales?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nowych jeszcze nie mamy i nie słuchaliśmy, na razie wszedł do sprzedaży tylko bluray i spisuje sie ok.

Masz tyle modeli do wyboru, że rozszerzę o jeszcze jeden:
HK 990
Świetnie się spisze z L890, nawet nie szkoda rezygnować z radia.
 

Dwight

New member
Z radia nie zamierzam rezygnowac. HK990 to jakas abstrakcja cenowa. Niestety podobnie sie ma do HK660. Liczac szybko wydaje mi sie, ze najrozsadniejszy zakup na dzisiaj to jednak HK355 i dokupienie HK980 w drugim etapie. Cenowo wyjdzie podobnie a stereo pewnie bedzie lepsze.
Jesli kogos interesuja bardziej szczegolowe informacje nt. wzmacniaczy stereo HK polecam ponizsza lekture:

http://audio.com.pl/index.php?page=testy&act=html&katId=2&id=160

http://audio.com.pl/index.php?page=testy&act=html&katId=2&id=144

Przy okazji, co mozna powiedziec o jakosci stereo HK355 w porowniu do poprzeniej wersji? Wowczas byla wyrazna roznica miedzy linia 645 a 245.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W takim razie lepiej (przy zakupie tylko frontów) na razie kupić HK980, a przy zakupie reszty jeszcze tani amplituner z pre-outem AVR255, AVR260.
 
Do góry