Najlepszy 32' jakosc/cena.

lunarii

New member
Witam,
Proszę o rekomendację telewizora trzydziesto dwu calowego w cenie do półtora tysiąca złotych. Piorytetem jest wysoka jakość obrazu i obsługa rozdzielczości hd. Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowych, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

lunarii

New member
Rozumiem, ze w tej cenie nie mozna oczekiwac parametrow topowych modeli, na allegro jest jednak sporo produktow od samsunga, lg czy phillips posiadajacych matryce full hd i funkcje smart tv. Nie siedze w temacie i nie wiem na co zwrocic uwage. Myslalem, ze to forum poswiecone tematyce cyfrowej jest odpowiednim miejscem na takie pytania, jezeli jestem w bledzie to prosze mnie z niego wyprowadzic i nie bede marnowac naszego czasu. W przeciwnym razie prosze o odpowiedzi wnoszace cos do tematu.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
skylla pewnie przeczyał pół-tysiąca, a to było by niewykonalne.

Do 1.5tyś rzeczywiście - dostaniesz modele ze smart tv oraz matrycą full hd, np takie jak :
Philips 32PFL3807
Toshiba 32HL933
Sharp 32LE244

Jednak dokładając kolejną stówkę dostaniesz już naprawdę ciekawy model :
Toshiba 32RL938 / 32RL939
Z wbudowanym wi-fi, pełną przeglądarką i obsługą myszki i klawiatury. Coś co dotychczas najtaniej na rynku było powyżej 2tyś.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Oba wymieniona to są te same modele, z tym że 939 znajdziesz w sklepach euro rtv agd oraz w ich sklepie oleole, natomiast 938 jest przeznaczone do innych sieci handlowych, jako standardowa kontynuacja modelu 933.
 

lunarii

New member
A co z modelem 933? Jest to nastepca i nie jest droszy. Jakie macie opinie o tym tv.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

Karpaj

New member
Bez reklam
933 jest starszą wersją, w porównaniu do modelu 938 i 939 - nie ma wi-fi i trochę mniej smarta. Ale obydwa mają te samą matrycę i podzespoły, i obydwa są na rok 2012/2013.
 

redrum1906

New member
Podłączę się pod temat.
Toshiba z full smart tv wyglądają ciekawie.
Co myslicie na temat tych modeli?:
1. Philips Smart TV 32PFL5007K
2. LG 32LS5600
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Philips - trochę lepszy jeśli chodzi o czerń i płynność, skalowanie i kolorki identyczne, smart płynniejszy na tośce, philips póki co więcej regionalnych widgetów.
LG - słabszy od obydwóch, jakością obrazu, płynnością. Plus brak wi-fi.
 

redrum1906

New member
Lepiej Philips Smart TV 32PFL5007K czy Toshiba 939?
Dodam, ze pod TV będzie smigal jeszcze tuner Ferguson Combo 150 z Cyfra/N w HD.
Toshiba ma Skype(jakas dedykowana kamera czy byle co na USB?), przegladarke a Philips jakies okrojone Smart TV?
Jeżeli chodiz o sport to gdzie obraz będzie lepszy?

I jeszcze jedna sprawa.TV do 1500zl 32" o najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Smart TV odpuścić bo każdy dwurdzeniowy dongle Androidowy potrafi więcej...
 
Ostatnia edycja:

lunarii

New member
Ludzie bede kupowl sa fundusze! Czyli tak jak radzicie Toshiba najlepsza w swojej cenie???

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o multimedia - lepiej działają na Tośce. kamerka musi być dedykowana, tak samo jak wszędzie.
Sport będzie lepszy na Philipsie dzięki 100hz matrycy. Ale to też trochę inna klasa cenowa, bo w podobnej cenie dostaniesz inną Tośkę ze 100hz matrycą - 32TL933.

Jeśli chodzi o budżet do 1500 to
Philips 32PFL3807
Toshiba 32HL933
Sharp 32LE244
 

lunarii

New member
Za 1500 moge miec Toshiba 32rl938g albo 3d lg 32lm611s czy napewno ktorys z tych dwoch nie jest lepszym wyborem?

Wysłane z mojego LG-P760
 

jaskol

New member
Jeśli chodzi o multimedia - lepiej działają na Tośce. kamerka musi być dedykowana, tak samo jak wszędzie.
Sport będzie lepszy na Philipsie dzięki 100hz matrycy. Ale to też trochę inna klasa cenowa, bo w podobnej cenie dostaniesz inną Tośkę ze 100hz matrycą - 32TL933.

Ja planuje wydac troche wiecej - do 2000 pln
- zastanawiam się, czy jest nowsza wersja Toski z 100hz matrycą niż 32TL933 ?

Czy Toshiba udostepniła juz bogatszego Smarta, o czym wspominałes jakis czas temu ?
 

bolinio3

New member
Nikt tu nie pisze o SAMSUNGu czy są za drogie czy maja SMART do kitu? Przymierzam się do kupna SAMSUNGa UE32EH5300W lub UE32ES5500
 
Do góry