Najlepszy 32' jakosc/cena.

Karpaj

New member
Bez reklam
Toshiba 938 w drodze. Nie mogę znaleść info o adapterze wifi, czy obsługuje on standard N?
Z tego co wiem nie będzie Toshiby 32TL938. A adapter wbudowany jak i ten oryginalny producenta do dokupienia obsługuje stanard b/g/n.

@bolinio - a po co pisać o Samsungu, skoro mają bardzo słabe porównanie ceny do jakości? Jeśli kogoś interesują "reklamy" to niech samsunga bierze, jeśli chce mieć dobry telewizor - są ciekawsze marki na rynku.
 

lunarii

New member
Mam jeszczę pytanie o funkcjonalność DLNA. Czy czyta on polskie napisy? Wiem, że Tv odczytuje polskie napisy np. z USB, ale czy równie dobrze poradzi sobie przy połączeniu DLNA? Wiem, że w niektórych TV są z tym problemy. Od czego to zależy?

Aha, czy przeglądarka toshiby odtwarza flash/streaming?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przegladarka ma zainstalowaną jakąś wersję flasha, ale na 5 transmisji live działała tylko jedna.
DLNA działa w Tośce średnio - napisy chyba w srt czytało, ale pewny nie jestem.
 

blizz

New member
Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, pragnę się przywitać. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ zainteresował mnie model 32RL938. Końcem stycznia planuję kupić telewizor. Mój budżet to 1800zł, ale miło by było trochę zaoszczędzić.

Korzystam z laptopa Acer Aspire V3-771G z procesorem Intel Pentium B980 i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że dzięki WiDi będę mógł bezprzewodowo przesyłać obraz z laptopa na telewizor?

Z telewizora mam zamiar korzystać głównie do oglądania meczów i filmów po podpięciu do laptopa przez HDMI. Super byłoby jednak, gdybym mógł przesyłać obraz z laptopa na telewizor bez dodatkowych kabli, ponieważ telewizor będzie znajdował się po przciwnej stronie pokoju.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, pragnę się przywitać. Zarejestrowałem się na forum, ponieważ zainteresował mnie model 32RL938. Końcem stycznia planuję kupić telewizor. Mój budżet to 1800zł, ale miło by było trochę zaoszczędzić.

Korzystam z laptopa Acer Aspire V3-771G z procesorem Intel Pentium B980 i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że dzięki WiDi będę mógł bezprzewodowo przesyłać obraz z laptopa na telewizor?

Z telewizora mam zamiar korzystać głównie do oglądania meczów i filmów po podpięciu do laptopa przez HDMI. Super byłoby jednak, gdybym mógł przesyłać obraz z laptopa na telewizor bez dodatkowych kabli, ponieważ telewizor będzie znajdował się po przciwnej stronie pokoju.
Do laptopa będziesz musiał kupić przystawkę widi, bo sam w sobie jej nie posiada. Ale TV już tak - więc bez problemu przeniesiesz obraz i dźwięk niczym kablem. To chyba najlepszy wybór w tej cenie.
 

blizz

New member
Widzę, że na allegro są dostępne różnego rodzaju urządzenia rozbudowujące funkcje telewizora, po podłączeniu przez USB lub HDMI. Zastanawiam się czy nie lepszym wyborem byłby zakup telewizora 37 cali + skrzyneczka umożliwiająca bezprzewodowe przesyłanie danych z komputera na telewizor. Uważacie, że ma to sens? Byłbym zdecydowany kupić 32RL938, gdyby miał 37 cali. Czy istnieje może ten sam model w wersji 37" lub innej firmy o podobnej specyfikacji/podobnych funkcjach?
 
Do góry