Najbardziej oczekiwany mulitiplatformowiec 2011

na jaki multiplatformowiec czekasz najbardziej?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Palpiboy

New member
Wina leży po stronie leniwych producentów, którym nie chcę się robić gry od podstaw na ps3 (szkoda czasu i $), tylko wali się porta od konkurencji, czego efekty każdy widzi.

Nie do końca mogę się zgodzić, że to tylko i wyłącznie kwestia lenistwa. Trzeba pamiętać, że produkcja gier to biznes, w dodatku stosunkowo ryzykowny. A w biznesie zasadniczą rolę pełni efektywność kosztowa realizowanych przedsięwzięć. Tak więc jeśli można sprzedać produkt w tej samej cenie przy mniejszym nakładzie kosztów, to właśnie tak się robi. Nie ma w tym żadnej zbrodni ani nadużycia. Pamiętajmy, że coś jest warte tyle, ile ktoś jest gotowy za to zapłacić. Gracze płacąc za takie produkty utwierdzają producentów w przekonaniu, że postępują właściwie. Dodatkowo jeszcze raz podkreślę fakt, że Sony po macoszemu traktowało dotąd (podobno zaczęło się to zmieniać) studia, które nie pracowały na jej wyłączność.

Pozdrawiam
 

pa3

New member
Bez reklam
W sumie to chodziło mi o to samo - "szkoda czasu i $", jedynie troche niefortunnie dobrałem słowa (pazernych zamiast leniwych) :eek:k:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
mass effect 3

ps.

masta bez spamu ? hiiihiihiiihi,gdzie by nabił tyle postów ....
"Zaspamowałeś" w ten sam sposób co ja, to jest ankieta, nie trzeba wpisywać na co się głosowało.
Mnie się barman bardzo spodobał i tyle.
Zrobiłeś to samo i się nabijasz, musisz być bardzo chory...
Jak widać objawy zauważam nie tylko ja ale już szersza grupa ludzi, chyba czas byś się wybrał do lekarza.

Pozdrawiam,
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak naprawdę każdą oprócz Batmana, ponieważ LA ma zdecydowanie największy potencjał z wymienionych tytułów.
 

debeef

New member
Bez reklam
Tak naprawdę każdą oprócz Batmana, ponieważ LA ma zdecydowanie największy potencjał z wymienionych tytułów.

Tak naprawdę z LA Noire może wyjść wszystko, albo crap pokroju Mafii 2 (gdzie wydawało sie że tworzą 8 cud Świata, a wyszło jak wyszło) lub coś genialnego na miarę Heavy Rain, Ja jednak ostawiam, że założenia gry są na tyle trudne do wprowadzenia w życie, że gra polegnie.
 

Palpiboy

New member
Nie lubię zakładać nowych wątków więc napiszę tutaj (choć dziwi mnie, że ta gra nie ma własnego tematu na forum) - czekałem, czekałem i się doczekałem... na Deus Ex. Moim skromnym zdaniem, świetna pozycja. Gra nie odstaje od współczesnych standardów a jednocześnie ma w sobie coś ze starych, dla mnie dobrych ;), lat.
Jak ktoś jeszcze nie grał, to szczerze polecam.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Też śmiało polecam tą pozycję! Graficznie rzeczywiście odstaje, trochę szkoda, ale nie na tyle żeby walić po oczach. Natomiast fabuła, klimat, budowanie postaci [gra ma elementy rpg] - rewelacja! Nie jest to zwykły fps [nie chcę spoilować, ale można przejść pewne etapy gry w ogóle nie strzelając, tylko mordując gołymi rękami :twisted:].
 
Do góry