Najbardziej oczekiwany mulitiplatformowiec 2011

na jaki multiplatformowiec czekasz najbardziej?


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

debeef

New member
Bez reklam
Gadu mnie natchnął, a jako, że jest pełno zapowiedzianych na ten rok multiplatformowych gierek także przyda się ankietka
 

debeef

New member
Bez reklam
Zobaczyłem literówkę zamiast Batman 2 (czyli Arkham city) napisałem Barman 2 jeśli ktoś to może poprawić to prosiłbym
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
A ja wiedziałem, że nie będziesz edytował swojego pierwszego posta tylko walniesz kolejnego jeden pod drugim.
Kwita?

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
A ja wiedziałem, że nie będziesz edytował swojego pierwszego posta tylko walniesz kolejnego jeden pod drugim.
Kwita?

Pozdrawiam,

Nie bo Ty dzisiaj napisałeś w temacie dotyczącym gier z poprzedniego roku, gdzie ostatni post był ze stycznia 2010...nie tak łatwo to pobić:razz:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Najbardziej ciekawi mnie Rage - chcę zobaczyć jaką technologię opracowało id Software, bo będzie to wstęp do Doom 4. Głos oddaje jednak na Elder Scrolls Skyrim, bo akurat dzisiaj mam ochotę na ogromnego RPGa.
 

pa3

New member
Bez reklam
Ale żeby o nowym Silent Hill zapomnieć (dużo zmian w rozgrywce ), a dać jakieś Marvel vs Capcom 3 - uuu nieładnie ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
Wszystkim nie dogodzisz, a że seria Silent Hill od części drugiej była już tylko gorsza, nie pokładam w niej wielkich nadziei
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja w tym miejscu chciałem przyjmować zakłady na rok 2011, że jakość grafy na PS3 będzie najgorsza w porównaniu z odpowiednikami na innych platformach (mówię konkretnie o piecu i xklocku). Znowu będziemy narzekali jak przy MW2, Mafii2, AC2...and so on...:|
fak.
 

Palpiboy

New member
Sony niestety, szczególnie w porównaniu do polityki chłopaków z Redmont, nie jest ciągle zbyt przyjazne w stosunku do developerów a programowanie na CELLa wymaga naprawdę sporego wysiłku.
Dopóki więc nie zmieni się podejście SCE, dopóty możemy doświadczać zjawisk, o których pisze Kolega pav3l:(
 

pa3

New member
Bez reklam
I znów będzie masa porównań np Krajzisa 2 itp. na wszystkie platformy - jakby nikt nie wiedział że tego tupu tytuły są robione głównie pod PC-ty jako pokazówka możliwości kart graf. za 2k zł, choć przynajmniej "blaszaki" będą mieli swoje 5 min ;)

Trochę lipa bo większość to są jednak multiplatformy, a że X360 bliżej do peceta, dostaniemy jak zwykle najbardziej niedopracowaną kopie, która będzie chrupać na każdym kroku ( WTF !?)
 

pav3l

New member
Bez reklam
I znów będzie masa porównań np Krajzisa 2 itp. na wszystkie platformy - jakby nikt nie wiedział że tego tupu tytuły są robione głównie pod PC-ty jako pokazówka możliwości kart graf. za 2k zł, choć przynajmniej "blaszaki" będą mieli swoje 5 min ;)
Trochę cię fantazja poniosła chłopie. Crysis 2 na full detalach poleci spokojnie na np. GTX460 1gb (zalecana jest gorsza, bo GTS240). Sprawdź cenę tej pierwszej, ok 6 stówek...
I nie blaszaki będą miały swoje 5 minut, tylko kończy się powoli 5 minut tej wersji czarnuli....
z resztą posta się zgadzam.
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Trochę cię fantazja poniosła chłopie. Crysis 2 na full detalach poleci spokojnie na np. GTX460 1gb (zalecana jest gorsza, bo GTS240). Sprawdź cenę tej pierwszej, ok 6 stówek...
I nie blaszaki będą miały swoje 5 minut, tylko kończy się powoli 5 minut tej wersji czarnuli....
z resztą posta się zgadzam.

Może nie tyle fantazja co niewiedza - od kiedy stałem się posiadaczem ps2-ki olałem blaszaki, więc faktycznie w temacie nie siedzę ;)

Co do ostatnich westchnień czarnulki, to trzeba pamiętać że takie produkcje jak Killzone czy ostatnie przygody Nathana trzymają najwyższy poziom i wiele nie odstają od topowego Crysisa. Wina leży po stronie leniwych producentów, którym nie chcę się robić gry od podstaw na ps3 (szkoda czasu i $), tylko wali się porta od konkurencji, czego efekty każdy widzi.
 
Do góry