nagrywarka i odtwarzacz DVD - xvid,divx, napisy

hojlo1

New member
Bez reklam
(odpowiadając)
...no to nie odwaracając "kota ogonem" - mogę każde DVD-Video - obejrzeć z postprocesingiem: i sprzętewym i softwarowym (dobranym pod konkretny film) - którego to żadna stacjonarka mi nie zapewni (nowoczesny PC = owszem, ale na dzień dzisiejszy nigdy tak łatwo !!!!!! - chyba że nowy system wynalazłeś).
Co to oznacza dla jakości obrazu???? - wiedzą Ci, co stosują (np. skalując, ...usuwając "niedoskonałości" PAL/NTSC....) .
Ot i tyle .:D

Jednak to temat o Divx/Xvid - więc co do jakości ...żadna stacjonarka DVD nie jest w stanie nawet zbliżyć się do np. starego PIII 733 Mhz, który dodatkowo ma np na wyjściu i:
- progresywne
- lub VGA
- czyste RGB
-itp itd (na życzenie) = np. prostotę obsługi , której nie ma i PC z Linuksem , czy WMC....
(zobaczyć tytuł tematu = o Divx chodzi....) .

Pozdrawiam. :)

Ps - Amix - znajdź odtwarzacz, który to potrafi (namiar specjalnie dla Ciebie...powtórzony) i przejdziemy na płaszczyznę merytoryczną (zobacz tytuł tematu i ustosunkuj się do 1wszego postu pytającego - jaka alternatywa????):
>>>Xbox z XBMC(kliknij)<<<
 
Ostatnia edycja:

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
cd..

hojlo1 napisał:
pooh1968 - doczytaj 1wszy post pytającego i określ (dokładnie), które funkcje masz dostępne?.
:)

Wydaje mi się, ze doczytałem no i Panasonic ma większość z nich - nie można nagrywać na CD, nie można nagrywać muzyki z radia (podobnie jak i na magnetowidzie :) ), nie ma możliwości połączenia tego z komputerem - bo po co?? - możesz dane przenieść np na dysku DVD Ram

hojlo 1 "znajdź odtwarzacz, który to potrafi (namiar specjalnie dla Ciebie...powtórzony) i przejdziemy na płaszczyznę merytoryczną (zobacz tytuł tematu i ustosunkuj się do 1wszego postu pytającego - jaka alternatywa?" - no właśnie DOCZYTAJ, on pytał o NAGRYWARKĘ

Nikro - Xvid i divx są bardzo podobne i są oba czytane przez Panasa - pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

hojlo1

New member
Bez reklam
pooh1968
1.
nikro napisał:
no bo divx i xvid to co innego ;)
wlasciwie glownie chodzi mi o porzadne DVD a nagrywarka to ma byc dodatek ;)
- tak zawęził problem gospodarz wątku.
2. - wystarczy przejrzeć cały temat i wyraźnie widać,że ja mam zestawiona nagrywarkę DVD z Xboxem (podaję też inne, praktyczne rozwiazania, ale z oczywiśtych względów preferuję jako osobne urządzenia...).

Jeżeli ktoś uwaza ze (obojętnie jaki) stacjonarny odtwarzacz Divx da sobie radę z mnogością formatów mpeg4 (i podobnych, krążących oficjalnie w internecie) - to duży błąd.
Obecnie praktycznie wszystkie: dema/zwiastuny/autorskie produkcje?.... kodowane są do :WMC/x264/QuickTima... i tylko PC (lub coś podobnego) daje sobie radę.
(sporo nowości filmowych z np. świata techniki w tym formacie ogladam - po sieci).

Pozdrawiam..:)
 
Do góry