Nagrywanie na USB w LG serii LM

empiryk_pl

New member
Czy po nagraniu na pendrive z telewizji naziemnej jesteśmy w stanie obejrzeć to na komputerze? Do jakich formatów zapisuje ten telewizor nagrania? Czy da się je obrobić?
 

mlodzian

New member
Przede wszystkim zaszyfrowanego,
Z tego co wiem to nic się nie zmieniło i da się nagrywać tylko na dysku i podobno na kartach pamięci w czytniku.

Wysyłane z mojego ME302KL za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

mlodzian

New member
Dziwne, taki komunikat z tego co pamiętam pojawiał się gdy tv nie obsługuje nagrywania, chyba takze jesli nie może nagrywać z danego wejścia. Może nie masz sformatowanego dysku przez tv (niestety nagrania są szyfrowane i format dysku musi być specjalny)

Wysyłane z mojego ME302KL za pomocą Tapatalk 2
 

empiryk_pl

New member
Proponuję, aby posiadacz telewizora z tej serii (LM) nagrał jakiś krótki film z obojętnie jakiego programu i zamieścił go tutaj (lub link do jego ściągnięcia). Miałem doświadczenia z wieloma formatami, kodekami i zabezpieczeniami zarówno video jak i audio. Myślę, że mógłbym pomóc.
 

czerwonylech

New member
podpowiedzcie mi czy w chwili naagrywania daa raade ogladac inny program?mi się nie udaje bo ostrzega ze zatrzyma nagrywanie iw ymusza oglaadaac to co się nagrywa.poza tym fajnie mi chodzi lm860v
 

the_cure

New member
witam
mam pytanie mam LA690S i parę pytań bo nie znalazłem odpowiedzi
1. czy można nagrywać na dysku zewnętrznym program z kablówki ? czy tylko z np N czy polsatu
2. może do nagrywania być dysk 40GB bo przecież fizycznie ma mniej ,a musi być 40GB i więcej
3. telewizor nagra program jak jest wyłączony?
4. czyli jak zrozumiałem z postów powyżej nie można nagrywać innego kanału oprócz tego co oglądamy?
 

tomek1106

New member
1. Tak, można nagrywać
2. Minimum musi mieć 40 Gb wolnego miejsca, więc 40 Gb dysk ma mniej przecież praktycznie!
3.Można nagrywać, telewizor tylko włącza dekoder telewizyjny, a ekran pozostaje wyłączony.
4.Jak się nagrywa program to trzeba go oglądać, nie da się przełączyć na inny, tzn można ale już nagrywanie się przerwie! Dekoder ma pojedyńczą głowicę! Teoretycznie można by było przełączyć program w cyfrowej telewizji naziemnej, ale musiałby być to program z tego samego multipleksu, ale niestety technicy z tym sobie nie poradzili i nie da się , skoro tanie dekodery to potrafią !
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak masz moduł CAM z kablówki albo kablówka daje sygnał cyfrowy bezpośrednio po kablu a nie przez dekoder to można
 

the_cure

New member
źle napisałem - chodzilo mi o kablówkę podłączonej do TV gniazdem antenowym, ale z tego co piszecie nie można bo multimedia daje sygnał analogowy :x
 

medioner

Member
Wtrące w temat swoje trzy grosze, ktoś wcześniej pisze aby podrzucić nagrany plik tu na forum , to niech mi podpowie jak i czym zgrać taki plik skoro sformatowanego pod TV dysku nie widać w kompie?
 
Do góry