Nagrywanie na USB w LG serii LM

prosto21

New member
jest odpowiedzią na twoja spostrzegawczość.I co w związku z tym ze dotyczy innej serii?Wiele serii jest podobnych do siebie, dla tego zapytałem.
 

mlodzian

New member
Tv może nagrywać jedynie z własnych tunerów cyfrowych, taki strumień jaki nadawca nadaje, więc jeśli masz moduł cam od n, to tak, jeśli używasz zewnętrznego dekodera to niestety nie. BTW zapewne wszystko jest opisane w instrukcji. Pozdrawiam Mlodzian

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

merlyn1

New member
krcze, byłem pewny, że można nagrywać wszystko to co oglądamy, np z konsoli, blu-ray czy z zewnętrznego tunera sat. szkoda. :sad:
 

VanEyden

New member
Witam , mam pytanie :

Posiadam dysk WD 1TB na USB 3.0 , nagrywalem na niego filmy w 3D aby móc ogladac je na TV , jednak pozniej zainstalowalem Nero Media Home i dysk sformatowałem w TV na format DVR aby móc nagrywać filmy z DVB-T , wszystko spoko tylko gdy TV jest właczony nie ma możliwości ogladania innego kanału niż ten który właśnie się nagrywa ( tutaj wielki minus :( ), myslalem że bede mógł np obejrzeć mecz a w tym czasie żonie nagra sie jej serial :) Ale niestety TV wymuszał kanał na którym był serial . Chciałbym teraz ten dysk sformatować na FAT32 aby był widoczny z poziomu Windows 7 gdyż po podłączeniu przez USB nie jest on widoczny , pojawia się w Menadżerze Urządzeń , jednak jako dysk przenośny jest niewidoczny . Zyskał był dodatkowe 1TB na filmy do udostępniania przez Nero Media Home . TV jaki posiadam to LG 42LM640S .
 

roratoga

Member
Witam , mam pytanie :

Posiadam dysk WD 1TB na USB 3.0 , nagrywalem na niego filmy w 3D aby móc ogladac je na TV , jednak pozniej zainstalowalem Nero Media Home i dysk sformatowałem w TV na format DVR aby móc nagrywać filmy z DVB-T , wszystko spoko tylko gdy TV jest właczony nie ma możliwości ogladania innego kanału niż ten który właśnie się nagrywa ( tutaj wielki minus :( ), myslalem że bede mógł np obejrzeć mecz a w tym czasie żonie nagra sie jej serial :) Ale niestety TV wymuszał kanał na którym był serial . Chciałbym teraz ten dysk sformatować na FAT32 aby był widoczny z poziomu Windows 7 gdyż po podłączeniu przez USB nie jest on widoczny , pojawia się w Menadżerze Urządzeń , jednak jako dysk przenośny jest niewidoczny . Zyskał był dodatkowe 1TB na filmy do udostępniania przez Nero Media Home . TV jaki posiadam to LG 42LM640S .

Wchodzisz w panel sterowania narzedzia administracyje zarzadzanie komputerem zarzadzanie dyskami tam usuwasz partycje i zakladasz nowa cala filozofia
pzdr
 

ghen

New member
Witajcie:) Od niedawna jestem szczęśliwym (?) posiadaczem LG 42LA660; przeszedłem już drogę z formatowaniem dysku i jego odzyskaniem do celów komputerowych, nurtuje mnie natomiast jedno pytanie: przy podłączeniu dysku zewnętrznego o pojemności 240 GB bodajże tv poinformował mnie, że mogę nagrać w SD tylko coś około 62 minut... może da się jakoś zmniejszyć jego żarłoczność, może zmianą formatu nagrywania...? Czy ktoś z czymś podobnym walczył, czy czeka mnie zakup nowego dysku?
 
Ostatnia edycja:

krampek

New member
Odświeżam, czy można podczas nagrywania na HDD odtwarzać materiały z innego dysku USB (np jakiś film ) i czy jest możliwość korzystania ze smarta podczas nagrywania?
 

fajans82

New member
Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym się poradzić Was na temat kupna dysku twardego do telewizora LG LM620s w celu nagrywania na nim rzeczy przez DVR. W instrukcji znalazłem tylko informacje, że dysk powinien mieć pojemność w przedziale 40GB<x<2TB oraz, że nie powinien być dyskiem SSD. Natomiast nigdzie nie ma wzmianki, czy powinien mieć zasilanie zewnętrzne czy nie. Moje pytanie jest następujące: czy ten model TV wymaga dysku z zewn. zasilaniem czy też obsłuży jakikolwiek dysk 2.5 calowy USB 3.0 z zasilaniem przez USB?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 

fajans82

New member
Dzięki za info, zastanawia mnie jeszcze ten standard USB, czy telewizor poradzi sobie z dyskiem, który ma USB 3.0? Spece z Help Center pd LG napisali mi, że musi to być dysk o standardzie USB 2.0, ale przecież USB 3.0 jest kompatybilny wstecz.

Takie coś odpali?
allegro.pl/dysk-zewnetrzny-2-5-hitachi-touro-500gb-usb-3-0-i3502473206.html
 

czaviar

New member
Chciałbym podłączyć pendrive do nagrywania. Instrukcja Time Machine II mowi, ze mozna podlaczyc tylko urzadzenia powyzej 40 GB. Jednocześnie w instrukcji ogólnej piszą, że pendrive nie moze byc wiekszy niz 32 GB.

Czy ktos podlaczal pendrive 64 GB i działało time machine II ?

Jaką przepływność ma nagrywany strumien w SD, a jaka w HD ?
 

harry.wesoly

New member
Podłącze się. TV LG 47LA660S
1. Zrozumiałem, że nie ma możliwości nagrywania na dysk zewnętrzny materiału z podłączonego do TV np dekodera cyfrowego polsatu poprzez hdmi lub np starych nagrań z podłączonego do TV np odtwarzacza kaset vhs czy źle zrozumiałem?
 

slako35

New member
Dobrze zrozumiałeś, z VHS nie ma żadnych szans, a z Polsatu...musisz mieć moduł CAM z Kartą Polsatu włożoną bezpośrednio do TV w gniazdo CI+, wtedy możesz nagrywać.
 
Do góry