NAD M3 vs Advance Acoustic X-i90 vs mój zestaw

Veto

New member
Ludzie są niereformowalni - napisałem krell 400xi - Miałem zabawki takie jak TACT milenium oraz Krell TAS+proc krell 1200+kolumny ... .Ale do 400xi trzeba mieć parę istotnych myków zrobionych ,sieć ,uziemienie ,źródło i parę zł na kabelki.Dlatego teraz nie mam kd ponieważ nie było w stanie zaspokoić moich potrzeb -również nie mam tv ,ponieważ monitor pro skutecznie pozbawił mnie chęci oglądania tych zabawek.Oczywiście nie mam też blu ray, gdyż komp+pro karta graficzna rozwaliła takie zabawki jak denon,oppo itd
 

Veto

New member
oppo to zabawka miałem -jak dla mnie- nie jest w stanie świecić 8bit+8xFRC lub 10 bit +6xFRC nie czyta iso na dziś transfer przez lan jest słaby takie coś dla ludzi i ta cena w Polsce !!!???
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To chyba mamy inne priotytety, jak mialbym sie bawic w "ISO" i sciaganie plikow, to zlozylbym sobie konkretnego HTPC, a nie bawil sie w klocki do kina.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hm, ja na oppo oglądam głównie płyty. Przede wszystkim dla jakości obrazu i dźwięku HD.
 

eddielublin

New member
Ludzie są niereformowalni - napisałem krell 400xi - Miałem zabawki takie jak TACT milenium oraz Krell TAS+proc krell 1200+kolumny ... .Ale do 400xi trzeba mieć parę istotnych myków zrobionych ,sieć ,uziemienie ,źródło i parę zł na kabelki.Dlatego teraz nie mam kd ponieważ nie było w stanie zaspokoić moich potrzeb -również nie mam tv ,ponieważ monitor pro skutecznie pozbawił mnie chęci oglądania tych zabawek.Oczywiście nie mam też blu ray, gdyż komp+pro karta graficzna rozwaliła takie zabawki jak denon,oppo itd
mam takie wrażenie, że jeszcze 2 posty i napiszesz, że takiego hajendowego krell-a 400xi zupełnie przypadkowo masz do sprzedania...Nie 300i absolutnie, nie NAD M3, nie oppo do blue...tylko właśnie ten jeden 400xi.
PS
Jesteś może z Lęborka?
 

Veto

New member
Niestety nic tutaj nie będę sprzedawał-tylko podpowiedziałem co człowiek ma kupić ,żeby nie wydać kasy a mieć zadowolenie. (aczkolwiek jak toś chce to mogę sprzedać ML 33 -2 monobloki,Krell KAS 2- 2 monobloki,ML 20.6 -2 monobloki ??)
Napisałem wyraźnie ,profesjonalna karta +PC+program i oppo nie istnieje !!!
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba dyskusja poszła nie w tym kierunku :). Dla mnie NAD wypadł rewelacyjnie i gdyby miał taką funkcję jak Main In i obsługę innego wejścia jednocześnie to już byłby mój. A tak znowu poszukiwania.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paweł
Możesz opisać jak to gra? Rzeczywiście na papierze Music Hall a70.2 wygląda bardzo dobrze.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Paweł
Ależ mnie zainteresował ten wzmacniacz. Jest dual mono tak jak NAD M3 a o połowę tańszy. Tylko czy zagra tak dobrze z moim zestawem jak NAD M3?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
by-pass=main in=av direct in=power amp in. cyt. przełącznik Direct AV („home theatre bypass”), dla tych, którzy chcą wykorzystać końcówkę a35.2 do napędzenia kolumn przednich w swoich systemach kina domowego
 
Do góry