Nabór do polskiego klanu w Killzone 2 !!!!!!!!

Czarny2324

New member
gianbuffon napisał:
dobra, to jak nie macie nic przeciwko, ze (na razie) nie mam headseta, to rowniez jestem chetny. dodam, ze w weekendy mam uczelnie oraz sa meczyki :D wiec moglbym grac od 20-23 do bialego rana :) w tyg. od 16. jesli wam odpowiada, to czekam na zaproszenie:)
ID- juventino_PL
Zapszenie poszło ;)
 

gp2005

New member
No to i ja mogę troszkę w klanie polatać, ranga generała armii zaliczona, za ostatni tydzień podświetlenie fioletowe.. PSN Grzenio1981 czekam na zaproszenie, pozdro
 

Alucard1984

New member
ogrze ty na poważnie zdradzasz nasz klan ?! hehe

Ja na razie jestem oczarowany Residentem, ale jak mi przejdzie to mogę do was dołączyć o ile będą wolne miejsca/ będziecie mnie chcieć ;) .

Btw. rozgrywacie jakieś treningi, był już jakiś clan war ? Tak w ogóle to jak dużo już macie graczy ? Osobiście prefereuję technika czyli towers + shotgun lub assault a po wystrzelaniu rakiet/granatów, jaka kolwiek giwera leżąca pod stópkami, może być noż :p

A i last q czy będzie stronka/forum klanu oraz jakie są preferowane dni/godziny ewentulnych spotkań.

LONG LIVE RADEC ! :D
 

Czarny2324

New member
gp2005 napisał:
No to i ja mogę troszkę w klanie polatać, ranga generała armii zaliczona, za ostatni tydzień podświetlenie fioletowe.. PSN Grzenio1981 czekam na zaproszenie, pozdro
No to bedzie nas już pęciu ;) Fiolet ... jestem za ;) klan sie rozrasta w sobote pierwszy pojedynek co wy na to ??
 

Czarny2324

New member
Alucard1984 napisał:
ogrze ty na poważnie zdradzasz nasz klan ?! hehe

Ja na razie jestem oczarowany Residentem, ale jak mi przejdzie to mogę do was dołączyć o ile będą wolne miejsca/ będziecie mnie chcieć ;) .

Btw. rozgrywacie jakieś treningi, był już jakiś clan war ? Tak w ogóle to jak dużo już macie graczy ? Osobiście prefereuję technika czyli towers + shotgun lub assault a po wystrzelaniu rakiet/granatów, jaka kolwiek giwera leżąca pod stópkami, może być noż :p

A i last q czy będzie stronka/forum klanu oraz jakie są preferowane dni/godziny ewentulnych spotkań.

LONG LIVE RADEC ! :D
Jest nas pieciu . Wojny jeszcze nie było zbieramy skład . Treningi jak najbardziej (prawdopodobnie piątek .Technik assult zajebiście takiego nam trzeba.Stronka bedzie w najbliższym czasie najpierw gra póżniej bajery ;)A co do godzin to uzgodnimy to wspolnie ... Miejsce dla ciebie jest zawsze
 

Czarny2324

New member
Dobra opowiem wam jaki to bedzie miało zarys . W zalezności na ilość oddziałów tylu bedzie oficerów kazdy oficer bedzie miał swoj stały skład i stałą nazwe oddziału np. ALFA Czyli 16 graczy 4 oficerów 4 oddziały docelowo kazdy ma posiadac headset ale narazi nie jest obowiąskowy . TAKTYKA : np . P I U przy trzech oddziałach naszych ... 1 UZGADNIAMY KTORY ODDZIAŁ PRZEJMUJE JAKI PUNKT ZAJMUJEMY TYLKO 2 Z POŚRÓD 3 PUNKTÓW ZOSTAJE JEDEN ODDZIAŁ W OBWODZIE .. BEDZIE WSPIERAŁ POZOSTAŁE W RAZIE POTRZEBY ...Podstawa to komunikacja reszte omówimy na osobności w klanie
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
ogrze ty na poważnie zdradzasz nasz klan ?! hehe

Ja na razie jestem oczarowany Residentem, ale jak mi przejdzie to mogę do was dołączyć o ile będą wolne miejsca/ będziecie mnie chcieć ;) .

Btw. rozgrywacie jakieś treningi, był już jakiś clan war ? Tak w ogóle to jak dużo już macie graczy ? Osobiście prefereuję technika czyli towers + shotgun lub assault a po wystrzelaniu rakiet/granatów, jaka kolwiek giwera leżąca pod stópkami, może być noż :p

A i last q czy będzie stronka/forum klanu oraz jakie są preferowane dni/godziny ewentulnych spotkań.

LONG LIVE RADEC ! :D
Dla takiego mordercy :eek:k: Głupie pytanie ;)
P.s.Mi dobrze idzie szturmowcem i snajperem :mrgreen: Z karabinem też sobie radzę.
 
Ostatnia edycja:

Czarny2324

New member
Rośniemy w siłe jest już nas 6 a dzis dojdzie kolejny jest dobrze panowie jeszcze troche i beda dwa oddziały ... W Sobote pierwszy mecz... Jeśli ktoś chce jewszcze dołączyć to to jest najodpowiednijszy moment :)
 

gianbuffon

New member
Ogr napisał:
Dwa tygodnie bez gry sieciowej i moje intuicyjne zajawki zamarły :mrgreen: Trzeba znowu trenować :mrgreen:
co nie ma auto-aima i jest trudniej ? zart :D
ja tez dzisiaj pyknalem partyjke po tygodniu przerwy i nawet dobrze mi szlo. bylem 4 w mojej ekipie i wygrana 6-1 :)

Czarny2324 o ktorej w sobote? bo ja mam uczelnie do 20.30 :/ wiec moglbym zagrac najwczesniej o 21.30, najlepiej 22...
 

matiashek

New member
Witam panowie czy ja moge sie tez dołaczyć do tego klanu?Narazie posiadam tylko stopień Pułkownika ale to sie lada dzień zmieni.Moge być sanitariuszem, saperem lub taktykiem.Jeśli chodzi headaset to bede go miał na dniach Czekam na odzew
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
to ja zrezygnowalem z klanu 2c2b na potrzeby rozwoju nowej mysli, a tu widze, ze bedzie lipa!!!!! EcH!!!! szkoda gadac Panowie!!! Zabieram zabawki, chce z powrotem 2c2b!!! Do You still Love me?;)
 

gp2005

New member
szef tego zamieszania zamieścił informacje dostępną po wejściu w opcje klanu na konsoli iż ma problemy techniczne z netem i będzie w przyszłym tygodniu więc bez paniki :)
 
Do góry