Nabór do polskiego klanu w Killzone 2 !!!!!!!!

Ogr

New member
Bez reklam
Będzie dobrze ;) Szkoda tylko ze zastępca nie moze organizować starć !
Dzisiaj będę koło 14:00 mozemy potrenować :)
Zabrałem się za zdobycie reszty medali ,strasznie mnie to wkur... :twisted:
 

gianbuffon

New member
ja tez chcialem zabrac sie za medale. ale myslalem, ze bedzie latwiej heh bez cheatowania, tj. ustawione mecze :p bedzie ciezko hehe na niekotrych medalach stanalem na 6,7/8 i od dluzszego czasu nie moge osiagnac max. np. zabij 5 gosci z wiezyczki... trzeba bedzie grac z noobami :p

to jak bedzie dzisiaj jakis meczyk? najlepiej 21.30-22, bo wczesniej jestem na uczelni
 

Ogr

New member
Bez reklam
gianbuffon napisał:
ja tez chcialem zabrac sie za medale. ale myslalem, ze bedzie latwiej heh bez cheatowania, tj. ustawione mecze :p bedzie ciezko hehe na niekotrych medalach stanalem na 6,7/8 i od dluzszego czasu nie moge osiagnac max. np. zabij 5 gosci z wiezyczki... trzeba bedzie grac z noobami :p

to jak bedzie dzisiaj jakis meczyk? najlepiej 21.30-22, bo wczesniej jestem na uczelni
W soboty mam czas do max 19:00 ,to dzień spotkań barowych ,imprez itp:D
 

gp2005

New member
Ja teraz na chwilke tylko ale na konsole siądę po 20 raczej a jutro na pół dnia, o 18.15 mecz Arka-Legia na C+, może po tym zawitam, pozdro
 

gianbuffon

New member
Ogr napisał:
W soboty mam czas do max 19:00 ,to dzień spotkań barowych ,imprez itp:D
kurde to ja dzisiaj mialem wyjatkowo zrezygnowac z piwka po zajeciach heh ale dobra, jak nie bedzie ekipy, to pewnie tez sie wybiore na spotkanie barowe :D
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
gp2005 napisał:
szef tego zamieszania zamieścił informacje dostępną po wejściu w opcje klanu na konsoli iż ma problemy techniczne z netem i będzie w przyszłym tygodniu więc bez paniki :)




taa... jakie problemy techniczne, dzisiaj hulal online jak ta lala!!!! a teraz nawet sie nie odzywa na forum!! duzo szumu narobic to kazdy potrafi!
 

gp2005

New member
niewiem, nieznam się, zaroibony jestem :) dziś ja pochulam pare godzinek ładnych(taki zamiar) więc jak ktoś będzie to sie odezwac, PSN Grzenio1981 POZDRO gdzies od 9-10
 

Czarny2324

New member
gianbuffon napisał:
co nie ma auto-aima i jest trudniej ? zart :D
ja tez dzisiaj pyknalem partyjke po tygodniu przerwy i nawet dobrze mi szlo. bylem 4 w mojej ekipie i wygrana 6-1 :)

Czarny2324 o ktorej w sobote? bo ja mam uczelnie do 20.30 :/ wiec moglbym zagrac najwczesniej o 21.30, najlepiej 22...
Sorki ze tak pozno odp. ale mialem problemy z netem mecz proponuje w godz . wieczornych co ty na to ??
 

Czarny2324

New member
matiashek napisał:
Witam panowie czy ja moge sie tez dołaczyć do tego klanu?Narazie posiadam tylko stopień Pułkownika ale to sie lada dzień zmieni.Moge być sanitariuszem, saperem lub taktykiem.Jeśli chodzi headaset to bede go miał na dniach Czekam na odzew
Jaki masz nick w PSN i kiedy bedziesz miał generała ?? PS sanitariusz sie przyda
 

Czarny2324

New member
No witajcie ludziska wybaczcie moja nieobecnośc problemy z netem ;( w sobote pierwszy mecz jest nas juz 2 oddziały zapraszam chetnych mecz na 100 % P.S Grałem czsem u kumpla w zeszłym tygodniu i załapałem czerwoną kokardke ;)
 

Czarny2324

New member
wampir_m napisał:
ja rowniez poprosze, co prawda generala jeszcze nie mam ale swoje gram, pne sie w gore wiec to kwestia czasu :)
Dobra pjdziesz do oddziału wspierającego jak sie sprawdzisz zostaniesz ale generał musi być jaki masz nick w PSN ?? Zobacze Twoje staty
 
Do góry